Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Sura Wp Lvl 1-40 W 3 Dni By Kr3Ciq


KR3CIQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a co jeśli bóg nas opuści i kowal bedzie wszystko jarał? chodzi mi o te zbroje na+5

pójdź się pomódl do kościoła to cie nie opuści ;P

bez reflików

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

sek troche poplątałeś to smoczy wir czy czarowane ostrze wbić pierwsze na m ?

odpowiedz i popraw

POWRÓT METIN2 PL

s22 Orion - Q**l*n 34lvl

Opublikowano

Kolega UP. Ty zle zrozumiales napisal ze dac punkt w smoczy wir a reszte w ostrze.... Czytaj ze zrozumieniem :)

Opublikowano

OK cytuje:

3.Po wbiciu 5 lvl.a idziemy do nauczycieli i wybieramy profesje WP (Fatam), staty rozdajemy 2int,1wit i skile 1 w smoczy wir resztę w czarowane ostrze...

 

8.Oszczędzamy kasę która dostaliśmy za wykonane misje. Po wbiciu 20 lvl.a idziemy do m1 wykonujemy misje (biolog, miastowe). Następnie robimy zbroje 18 lvl na +5 i miecz szeroki/stożkowy na +4/5,

robimy rasta próbujemy wbić Smoczy wir na m1 na 17 resztę w czar. ostrze. Jak mamy null kasy to idziemy dropić kk od Zły Czar. Burz. Joh-Hwan ( wiem ze ciężko ich ubijać ;/ ale jakoś idzie).

To co wbijać 1 ?

Jak by jeszcze była porada innego gracza co wbijać po kolei żeby se radzić na boju na expowiskach np.40+ ?

POWRÓT METIN2 PL

s22 Orion - Q**l*n 34lvl

Opublikowano

soory ale ja w 26godzin bocenia ninja(trudniejszy exp)wexpilem 40lvl

sura szybciej bo ma ochronke i na 33lvl mozna na pustynie

takze mozna szybciej wexpic

PS:bota em2 na dziale metin ma co 2 osoba:P

sstwc.jpg

Opublikowano

Dobry TuT leci + skorzystam innym razem :) ( na razie gram ninją i jestem zadowolony )

P.S. W Jinno też są całkiem przyzwoite spoty zwłaszcza na BO potem ^^

Opublikowano

są dwa sposoby expienia:

 

n00b m0d3 - expienie normalne, bez bota

normal mode - expienie botem

 

widac że się wyśiliłeś pisząc ten poradnik lecz one są już nie przydatne gdyż każdy prawie używa normal mode ;/

Opublikowano

Spoko poradnik jak bede robił nastepną postac na FB to robie sure ;]

+ LECI

Win XP 32bit SP3

Zainstalowany: .NetFramework 3.5 i 4.0 oraz C++ :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...