Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Mam Na 100% Keyloggera Jak Go Wykyrć Usunąć :( Proszę O Pomoc


nobkizs4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jedynym skutecznym sposobem na usuniecię keylogger jest kompletny format kompa. Żadne tam skany kompa czy co wy tam gadacie nic nie da.

 

Mam nadzieję, że posłuchasz rady lub już zrobiłeś format bo inaczej będziesz miał lipe i to nie tylko jeśli chodzi o gry.

 

Pozdrawiam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jedynym skutecznym sposobem na usuniecię keylogger jest kompletny format kompa. Żadne tam skany kompa czy co wy tam gadacie nic nie da.

 

Mam nadzieję, że posłuchasz rady lub już zrobiłeś format bo inaczej będziesz miał lipe i to nie tylko jeśli chodzi o gry.

 

Pozdrawiam.

po co format?

wystarczy comodo lub ComboFix tak jak ktoś już napisał :P

@up

na avasta to czasu szkoda i tak ch** znajdzie :)

to nawet nie ma firewalla o.O

@nobkizs4

zrób tak jak ja napisałem bo ten avast/Kasperski/nod 32 nic nie znajdzie

albo a-squared ściągnij na 30dni

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

Opublikowano

Kurwa, ale znawcy się tu wypowiadają... Skąd wiecie w jakim pliku ma keya? Jeśli potrzebny składnik systemowy to anty wirus nic nie zrobi! Zrób tak jak pisali wcześniej: jebnij porządnego formata i po kłopocie.

Opublikowano

Zamknij temat modek bo sie spam robi...

 

 

PS.yhy uwazaj bo ktos ci uwierzy ze masz takie postacie...

PS2.jedyny sposob"nie ściągaj yang hacków itp" :)

Opublikowano

powiem ci tak pobierz nod'a albo nortona.

potem cały komp cambofixem

Opublikowano

Ja mam Kaspersky ( :D ) I działa fajnie, polecam go !!!

35175.png

Moje motocykle: Kawasaki KLR 650, Honda MTX 80.

A zbieram na Yamahe R1 ^_^

LWG!

Opublikowano

DROGI MODERATORZE PROSZE O NIE USUWANIE TEMATU WIEM ŻE TO NIE TEN DZIAŁ ALE NA 100% NIE JEDNA OSOBA SIĘ NA TO NATKNEŁA I TO ZWACZYŁA WIEC PROSZĘ TYLKO POMOC mam na 100% keyloggera jak go wykyrć usunąć :( proszę o pomoc

 

jeśli nie masz jak usunąć a nie chcesz reinstalowac systemu, to możesz się logować przez tą klawiaturę

Zbieram "+" :) Pomogłem? NIE WAHAJ SIĘ Daj "+"

18706.png

21495.png

21571.jpg

Opublikowano

Kaspersky internet security trial 30 dni napewno go zobaczy

Opublikowano

DROGI MODERATORZE PROSZE O NIE USUWANIE TEMATU WIEM ŻE TO NIE TEN DZIAŁ ALE NA 100% NIE JEDNA OSOBA SIĘ NA TO NATKNEŁA I TO ZWACZYŁA WIEC PROSZĘ TYLKO POMOC mam na 100% keyloggera jak go wykyrć usunąć :( proszę o pomoc

 

Proponuje zrobic Formata ! Avast nie wykryje ci keya .

Opublikowano

no to tak

1.wkładasz płytkę windowsa

2.reset kompa

3.szybko naciskasz delete zanim sie włączy komp

4.Odpalasz kompa po przez CD rom

5.Instalujesz na nowo windowsa

6.Robisz tylko partycje C dysku

7. D nie musisz

8. masz już wszystko instalujesz potrzebne programy

9. ZAinstaluj ponownie wszystkie gry , bo nie będą działać

Pomogłem ?? Daj plusa

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Nie bądź żyd daj plusa xD

882018975.png

Opublikowano

dziękuje wam wszystkim przez keyloggera została mi ukradziona postać 35 lvl AURA G I BERSERK G RIB +9 49% SR. 77 LVL 52 LVL ale cóż skończyłemz metiniem I DZIĘKUJE WSZYSTKIM KTÓRZY SIĘ WYPOWIEDZIELI CI KTÓRZY NIE POMOGLI I CI CO POMOGLI WSZYSTKIM DZIĘKUJE :))))

 

 

Haha, co za dzieciak omg. ASciagal jakeis trade hacki czy co i juz stracil pewnie 15 lv+ i placze. Buaha 77lv, 52 lv, 2 skille g buahaha nawet pewnie nei na privie.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

niechce formata nie mam płyty .. czy wy nie ogarniacie że będe 3 godziny się męczył nad instalowaniem głośników karty i inne ... aż kurwicy można dostać ..

Opublikowano

gościu udownodnić ci mam screeny filmiki pedale

i się skończy zabawa zakład ? nick xSZTERNOL 35 lvl aura g i berek g chunjo 2 postać 77 lvl Roki5 i ostatnia postać ProORI pokazać ci ss ? :)) filmiki mój kanał yt nobkizs4

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...