Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czekam Na Cofnięcie Silnego Z P Na M1


dawio966

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na tym Gm'ie były poufne dane cos z komendami!On sie nie włamał tylko na konto tylko na całą bazę danych metina2 pl i tak samo metin2.ae

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a co on ma do sprawy sadowej skoro to jakis ziomek wlamal sie na konto i jemu gm dal tylk oskill na P ?

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Opublikowano
a co on ma do sprawy sadowej skoro to jakis ziomek wlamal sie na konto i jemu gm dal tylk oskill na P ?

jedyna sensowna wypowiedź...

Wracam do życia a nie do przeszłości.

Opublikowano

On dał to 500 osobom skile na P !!!!!PONAD I SPRAWA BEDZIE NA MAILU Z NIM PISZA!!! WCZORAJ TEZ Z Xaar'em pisalem weszlem na s23 i napisal do mnie [GM]Xaar i mi cofnol silne!

Opublikowano

Ja pier...admin ogarnij troche dawio966 on pisze 4 posty pod rząd.

Chodziło mi o dowody z rozmowy z Xaar'em.

Phi chcesz + ? widziałem te ss na 1 stronie....Co najwyżej moge Ci dac - jak chcesz

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Jak nie ma na 99% bedzie mial sprawe

 

Jak wbił przy okazji na e-maila to bedzie mial....

 

Co do tego "GM" to watpie bo oni maja podobno takie zabezpieczenie ze jest tak jakby blokada IP (nie wiem jak to mialoby dzialac na zmiennym ...)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Brednie gadacie, zwykły GM nawet itemku wyczarować sobie nie może, a co dopiero staty graczom zmieniać, takie uprawnienia ma tylko 6(nie licząc Xaara) osób w TeamPL, dla nie kumatych chodzi tu o administratorów gry, brednie o zmianie stató przez gm możesz sobie wsadzić w okłądkę z bajkami ponieważ jest to w 100% niewykonalne.

Opublikowano

Brednie gadacie, zwykły GM nawet itemku wyczarować sobie nie może, a co dopiero staty graczom zmieniać, takie uprawnienia ma tylko 6(nie licząc Xaara) osób w TeamPL, dla nie kumatych chodzi tu o administratorów gry, brednie o zmianie stató przez gm możesz sobie wsadzić w okłądkę z bajkami ponieważ jest to w 100% niewykonalne.

haha smieszne. kazdy kto ma uprawnienia gm moze korzystac z komend.

Opublikowano

Ale może mieć sprawę w sądzie...

Nie znam się na arabskim M. (na polskim też nie bardzo ;/).

Ale może jakoś schodkował sobie GM (jakoś...)

co już może być karalne a jak rozdawał SM... (zal lvl i skile aruraat może być tylko ban)

SM są płatne i przy zhackowanym GM to jest zwykła kradzież kasy.

Kiedy interesowałem się Combat Arms. Tam jakiś gość za kradzież NX (coś jak SM) dostał 4 lata.

To może iść do sądu (lol jechać do arabów do sądu ;DDDDD)

Tak mi się wydaje.

Ale wątpię żeby zapieprzał do arabów do sądu. A kogo w sądzie w Polsce by to pochodziła??

Coś w tym wszystkim nie pasuje...

Sprzedam sprzęt muzyczny!! (Dystrybutor "Beskidzkie Centrum Muzyczne" oraz mogę pomóc w wyborze instrumentu/sprzętu..;])dlametalav2.png

Opublikowano

Boze, nie rozumiecie za GM nie moze uzywac komend na itemki,skille?

Kazdy GM o eq i skille dostaje tylko raz od GA,

Nie ma mowy o skillach itp od GM,gdy dzialaja tylko na kick i ban.

 

Nie macie pojecia to sie nie wypowiadajcie

 

Sry za bledy i interp ale jestem na laptopie

TTRocmxfX19ldW5lX19fMTk3X19fTlVMTF9fXzJfX18xMDBfX19Qb2xhbmQucG5nX19fOF9fX25vbmVfX18wMDAwMDBfX19zb2xv.png
Opublikowano

Boze, nie rozumiecie za GM nie moze uzywac komend na itemki,skille?

Kazdy GM o eq i skille dostaje tylko raz od GA,

Nie ma mowy o skillach itp od GM,gdy dzialaja tylko na kick i ban.

 

Nie macie pojecia to sie nie wypowiadajcie

 

Sry za bledy i interp ale jestem na laptopie

A eventy to jak robią ? Muszą mieć dostęp do komend

Opublikowano

Gm ma komendy, ale zwykly Gm moze robic tylko metki, marmury(takie gowna) a reszte komend itp np. itemy to SGM moze chyba

13032777318975834031.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...