Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Złodziej Okradający Konta


jkgshs95

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To nie musi byc wina Andrzeja bo on go tylko spolszcza itp i raczej nic nie dodaje jakiś keyów Ja myśle jak jest to logowanie do bota chodzi mi o to np: test2 hasło 123456789 to z tego konta są wysyłane loginy i hasła tych kont na które weszliśmy z tego konta bota ale ja tylko tak dałem przykład bo się nie znam ^^

\

Opublikowano

Też jestem zdania ze w em2 nie ma keya, Zresztą wtedy to by przeciez kazdego okradali. Sciągacie jakie dziwne rzeczy z netu i tak to sie konczy. Albo was kumple okradaja ;].

43630.gif

Nowy komp :)

 

Intel Core i7 2500K 3.30GHz LGA1155 BOX | OC do 4Ghz

Gigabyte GeForce GTX 560Ti 1GB DDR5/256b PCI-E SOC (1Ghz na rdzeniu :D)

Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 P67 LGA1155

DDR3 Kingston 8GB PC1600 2x4GB CL9 HyperX

ATX Midi SilentiumPC Gladius 800 Pure

XFX Core 650W

 

Opublikowano

Ja też pierdole, ale mnie też okradli i to jedyne co ściągałem to DMG hack, Easy Metin... Ściągałem od andrzeja z Topicu i mnie też ojebali... Ale to było 6 dni temu xD

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

Powiem Wam tak Może i konta są kradzione przez em ale nie przez Andrzeja tylko uważajcie na kolegów zrzucą sobie cfg z bota od was wrzucą do swojego zapiszą sobie passy i macie po koncie pozdrawiam was

Opublikowano

Mi się wydaje ze to przez DMG hacka bo ja długo miałem tego Easy Metin2 i nic nie okradli a jak wgrałem DMG hacka to na drugi dzien rano czysto 65kk i eq +9 STRACONE ;(

Opublikowano

kurwa ale z was są pojeby chyba jak autorzy robią free hacki to musza mieć jakiś zysk chyba a nie ze z nudów robią jeśli wam się nie podoba to zróbcie lepszy ...

Zbieram - :)

 

21495.png

youtube.png

ZAje. Filmik:P

u-banana.gif

banana2qs8.gif

Opublikowano

Używam EM2 od Andrzeja od samego początku i nie zostałem okradziony :D Nie wiem co wy pierdolicie ^^

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

Mogą zrobić free poczekać aż sie rozejdzie po necie i jak co drugie neo bedzie od tego użależnione to wtedy zrobią płatne. Pewnie tak zrobią bo po co logowanie przed używaniem bota? po to by w razie czego móć zrobic wersje płatną

liczylem na barce lecz ona niemogla wygrac.

Przez kibicow ktorzy przy rzutach roznych wolnych swiecili w messiego laserami

Opublikowano

Mogą zrobić free poczekać aż sie rozejdzie po necie i jak co drugie neo bedzie od tego użależnione to wtedy zrobią płatne. Pewnie tak zrobią bo po co logowanie przed używaniem bota? po to by w razie czego móć zrobic wersje płatną

Rozmawiałem kiedyś z członkiem polskiego supportu em2 i powiedział, że faktycznie ma się stać wkrótce komercyjny.

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Aj tam nie ma już na co zwalić to na em2, neosy nie ściągajcie 'jankhakuf' na każdym kroku wam to tłumaczą a wy dalej swoje.

Boce od kilku miesięcy z dużymi przerwami i nigdy mi nic z kont nie zniknęło.

Opublikowano

To napewno nie przez easy metin2 bo easy metin2 jest czyste i na easy metin2 wchodzą nawet może 90 lvl ;) więdz musiałeś jakiegoś key mieć na kompie ;) ja używam easy metin2 i nie miałem takiego przypadku

reflink

Opublikowano

aha fajnie tylko że ja bym podał passy 35 lvl aura g i berek g + 77 lvl szarza G WIR g na koncie 2 najlepszy rib na serwerze 4 2x ebo +9 5x bon hm? od huja abs? pomyśl gościu aaa i jescze gralem na easymetin2 52 lvl i patrze wylogowalo i passy zmienione bawiłem się z hackerem :) w zmiane na końcu odpuściłem :) pozdro gadalem ze złodziejem i się założę że nie ma 10 -15 lat tylko 25-30 po jego rozmowie tak stwierdziłem ..

Opublikowano

Hm , dlaczego takie tematy zawsze piszą osoby z maks 10 postami -.- ?

65994253024037513199.png

nie wolno mieć odnośników w sygnie do yt

Opublikowano

nobkizs4 - no widzisz, ja mam 19 lat (19 leci do grudnia) więc ja to być nie mogłem xD Tak czy inaczej kolejny oczerniający mnie temat bez jakichkolwiek dowodów i zaczyna się tu robić najzwyklejszy spam a więc reportuje do zamknięcia.

 

EDIT:

down: świetna uwaga!!

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

ja też używałem EM2 bardzo długi czas , eq warte +100kk i nic nie zginęło.

Jedynie mnie okradli na szamance na której bylo 10k yang i eq +0 (buff). Wiecie dlaczego ? bo rejestrowałem się na jakim priv serwie hamachi i podałem email do tej szamanki i hasło takie jak na mejlu. Zmienili hasło , do konta i okradli ^^ (swoja droga co za kretyn z tego neosa kraść 15k yang). Ale mejla odzyskalem , nie zmienili hasła.

Polecam uważać jak zakładacie konta na priv serwach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...