Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własne Servery - Wszystkie pliki Serwerowe.


AceBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ze względu na zbliżające sie ferie serdecznie zapraszam na otwarcie serwera SilkroadSea

 

Client

Part I

http://www.megaupload.com/?d=QSFTXWO5

Part II

http://www.megaupload.com/?d=RHEWCDUD

Raty:

Exp: 100

SP: 100

Drop:100

 

Hamachi Login: SilkroadSea

Haslo: 1234 Login:

SilkroadSea02

Haslo: 1234

Rejestracja odbywa sie na stronie gry

kontakt : [email protected]

Gadu-Gadu: 13082965

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.Id hamachi: Hrubek12 hasło:123

2.IP serwera:5.32.148.16

3.Client:1.288 download http://www.gamershell.com/download_67628.shtml

4.Hosterem jest Critters

5.Witam serdecznie na serwerze Hrubek. Jest to serwer Srevolution. Na początek każdy dostanie broń na 1lvl +11.Działają postacie EU i CH.Jest już drop dla Eu i można kupić wszystko w sklepie.Nie działa Item Mall ale rzeczy można wygrać z eventu lub kupić od GMa. Na start dostajecie 100m .Szybki exp i dobry drop daje szybkie wbicie lvla i zdobycie dobrych rzeczy i kasy. Serwer nie dawno powstał i jest przeznaczony dla graczy którzy chcą sobie trochę czasu pograć. Robię rekrutacje na GM kto się zna i wie co i jak i pomoże mi w robieniu eventów i czuwaniu przy pracy serwera.Serwer narazie będzie stał od 9 od 22. Wszystkie informacje proszę kierować na gg i we wszystkim pomogę.

Z powodu nie działającego Item Malla podaje cennik:

avatar hat:300 m

avatar:500 m

avatar akcesoria:200 m

broń na dany Dg: 300 m

set na dany Dg:300 m

Raty:

exp:150

sp:150 drop:50

sox:50

gold:100

6.e-mail:pisać w celu założenia konta na hamachi albo na e-mail [email protected]

GG:26415359

Nowicjusz
Opublikowano

Witam !

Chciałem Opublikować Serwer Versja 1.288 Isro

Dodam ze Hotan West Gate crashuje prosze wychodzic innym Gatem ;D

Może na początek napisze jakie bugi występują a jakich nie ma

a wiec Pancheon w 95% KnockBack bug nie odpycha Bicheon działa w 85% Podcinka i Statusy z kombo nie działają Heuksal działa w 95% prócz Pasywa na HP Fire/Cold/Light działa w 100% Lecz Force nie polecam ponieważ statusy nadal maja buga...

Alchemia działa

Można mieć Blue w setach i broniach

Guild system działa można założyć guild tylko w Jangan

Hunter/Trade/Thief działa w Jangan

Party działa

PvP system działa

Serwer nie ma crashow nie ma Disconnectow

Lagi są nie możliwe nawet jak masz neta 256 neo

Dam rade ociągnąć 500 osób ... zapraszam

O serwerze...

IP - 5.95.9.21

Port - 15779

na Hamachi

dołącz do hamachi ID - raxor1 PW - raxor

ID - raxor2 PW - raxor

ID - raxor3 PW - raxor

Jeżeli będzie duża ilość osób i mam nadzieje ze zechcą grac zrobię więcej sieci na Hamachi

Raty Serwera

Exp - x255

SkillPoint - x255

Gold - x50

Drop - x30

Seal Drop - x5

Alchemia/Etc/Elixiry - x10

Serwer Stoi Tylko i Wyłącznie 24H/7Dni w tygodniu...

 

Co dostajesz na start ?

Każdy uczestnik serwera dostaje na start 109 Slotów Invectory

Każdy z uczestników będzie miał zloty napis który sobie wybierze

Avatar jaki tylko sobie życzysz ;)

5000 Silków

100.000.000 m Golda na start

Eventy/Tak

Egipskie bronie po zabiciu Rocka wiec potrzebujemy dużo graczy każdy będzie mógł

ja mieć ;) to samo z Setami po zabiciu Eglarda Zapraszam :))

 

Co Potrzebne żeby zagrać ?

Klient 1.288 http://www.joymax.com/silkroad/ dział download

edxSilkroadLoader5 - http://www.speedyshare.com/files/26858511/edxSilkroadLoader5_0_3.rar

Hamahi - http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/p2p/Hamachi.html

 

Jeszcze dodam iż ItemMall działa po naciśnięciu opcji SilkMall ale odradzam kupowania byle czego

same globale wystarcza po kupnie jest crash i po czym logujemy się i mamy w invectory globale ;)

 

Proszę Pisać O Rejestracje Kont pod numer Gadu-Gadu 9523867

Podkreślę iż mnie np. nie będzie bo gdzieś wyjdę sobie to Konto zostanie zrobione i

poinformuje po założeniu ale przeważnie jestem przy kompie a jak mnie nie ma

to od 5min/2h :))

Strona w Budowie ;))))

Narazie mam 9 osób online ...

Serdecznie Zapraszam może być fajnie Pozdro ;))

Opublikowano

Witam

Chaiłbym opublikować nowy serwer BeSTSRO. Jest to serwer który powstał tydzień temu i jak narazie są 3 osoby które grają

a więc statystyki serwera

all jest x80 :)

mam w miare dobrego neta co stanowi ze na serwerze nie ma lagów (raczej nie powinne byc)

Aby móc zagrac na serwerze musicie sciągnąc następujące rzeczy a mianowicie:

Klient 1.288 http://www.joymax.com/silkroad/ dział download

edxSilkroadLoader5 - http://www.speedysha...Loader5_0_3.rar

Hamachi - http://www.instalki....2p/Hamachi.html

Hamachi id Serwera BeSTSRO

pw serwera BeSTSRO

ip serwera 5.126.254.218 port 15779

na Serwerze ja jestem GM i są widziane częste Eventy :) A wiecie ze z eventu mozna wygrac Bron na 11drg+11 son lub częsc avatara

Serdecznie zapraszam do wbicia na mój serwer o Konta pisac na gg numer 9619480

Opublikowano

oprocz tego servera co wyzej napisales do zaden nie dziala zal tego... sciagam klienta server off i tak w kolko nie lepiej usunac ten temat ?

1325845644-U48159.gif

Opublikowano

Witam !

Chciałem Opublikować Serwer Versja 1.288

Dodam ze Hotan West Gate crashuje prosze wychodzic innym Gatem ;D

Może na początek napisze jakie bugi występują a jakich nie ma

a wiec Pancheon w 95% KnockBack bug nie odpycha Bicheon działa w 85%Ale odradzam jego robienia z powodu iż bladera pasyw na phy att daje 2x większy dmg i gra jest nie opłacalna taka postacią. Podcinka i Statusy z kombo nie działają Heuksal działa w 95% prócz Pasywa na HP Fire/Cold/Light działa w 100% Lecz Force nie polecam ponieważ statusy nadal maja buga...

Alchemia działa

Można mieć Blue w setach i broniach

Guild system działa można założyć guild tylko w Jangan

Hunter/Trade/Thief działa w Jangan

Party działa

PvP system działa

Serwer nie ma crashow nie ma Disconnectow

Lagi są nie możliwe nawet jak masz neta 256 neo

Dam rade uciągnąć 500 osób ... zapraszam

O serwerze...

IP - 5.47.144.60

Port - 15779

na Hamachi

dołącz do hamachi ID - Trax100 PW - trax

ID - Trax101 PW - trax

ID - Trax102 PW - trax

ID - Trax103 PW - trax

ID - Trax104 PW - trax

Jeżeli będzie duża ilość osób i mam nadzieje ze zechcą grac zrobię więcej sieci na Hamachi

Raty Serwera

Exp - x255

SkillPoint - x255

Gold - x50

Drop - x30

Seal Drop - x5

Alchemia/Etc/Elixiry - x10

Serwer Stoi Tylko i Wyłącznie 24H/7Dni w tygodniu...

 

Co dostajesz na start ?

Każdy uczestnik serwera dostaje na start 109 Slotów Invectory

Każdy z uczestników będzie miał zloty napis który sobie wybierze

Avatar jaki tylko sobie życzysz ;)

1000 Silków

100.000.000 m Golda na start

Eventy/Tak

Egipskie bronie po zabiciu Rocka wiec potrzebujemy dużo graczy każdy będzie mógł

ja mieć ;) to samo z Setami po zabiciu Eglarda Zapraszam :))

 

Co Potrzebne żeby zagrać ?

Klient 1.281 http://www.joymax.com/silkroad/ dział download

Media - http://www.speedysha...12655/Media.rar

edxSilkroadLoader5 - http://www.speedshare.org/download.php?id=07BD90C411

A tak powinien wygladac dobrze ustawiony loader - http://img69.imageshack.us/i/takpowinienwygladacusta.jpg/

instalujemy podmieniamy Media włączamy loadera i gramy ;)

 

Jeszcze dodam iż ItemMall działa po naciśnięciu opcji SilkMall ale odradzam kupowania byle czego

same globale wystarcza.

 

Prosba - jak ktos gra Bladerem prosze o nie robienie skilla o nazwie Glacial Flame Bicheon Force

Poniewarz ma bugga na Damage x 1 im wiecej razy odpalony tym damage rosnie

Te postacie co beda tego uzywaly zostana zbanowane Dziekuje ...

 

Rejestracja - http://5.47.144.60 Żeby wejść na www proszę wpierw dołączyć do hamachi na podane pokoje ...

Jestem na Kompie pisać tylko o jakieś ważne sprawy ;))

Strona - http://5.47.144.60 + Rejestracja

Narazie mam 9 osób online ...

Serdecznie Zapraszam może być fajnie Pozdro ;))

Opublikowano

iceworldonline.tk <------ znakomity server :) na dedyku.. na silniku srevolution, pod versje clienta 1.289 :) nie mój ale taki znalazłem

Opublikowano

Po co ta dyskusja ?

PAx, jedna reklama wystarczy...

Kolejne już nagrodzę niestety warnem, albo trzymasz się regulaminu albo nie, jak nie to czeka miła niespodzianka...

Btw, nie tobie jest ocenianie, które tutaj mają być.

 

W następnych dniach postaram się wyczyścić temat zbędnych serverów.

 

 

Ta dyskusja została usunięta.

Zapraszam do dalszego reklamowania ;).

1334497071-U17330.png

Opublikowano

Chciałbym poinformowac ze Wskrzeszam Mój Serwer (BeSTSRO) :)

Serdecznie zapraszam

obecne staty to:

all x200

SETY+BRON DO 9drg za free Suny+7 :)

Wyzej juz trzeba sobie wygrać

czeste eventy :) w których mozna uzyskac Avatara :)

id i pw sieci Hamaki to BeSTSRO

ip 5.126.254.218 port 15779:)

O konto pisac na GG 9619480 bo na Hamaku nie ma opcji powiadamiania Uzytkownika ze ktos napisał :)

Opublikowano

BestSRO Srevolution

1. ID sieci i hasło do hamachi.Drabina591 pw Drabina591

2. IP do serwera. 5.126.254.218

3. Client. (wersja oraz download) 1.288

4. Kto jest hosterem.MaFiOzO

5. Dodatkowe informacje, dzięki którym zachęcicie do przyjścia do Was. Eventy co wieczor , darmowe suny do 9dg, 10kk na poczatek, spawning uniq EURO CHARY

6. Kontakt gg 13134189

 

UP to hoster ale cos nawalilo i teraz ja reklamuje :D

 

Teraz moj

 

ID sieci 4FunSRO pw 123

Raty wszystko po 200 lv cap 110 skill tez

Organizowane eventy ,

Szukamy 2 gm'ow

Hosterem jest : OneEyeJohnny (JA)

Darmowe Itemki do 9dg , euro chary nie dzialaja niestety ;/

moje gg: 13134189 w sprawie kont pisac na gg , w sprawie innych rzeczy na silku lub tutaj

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

SIlkroad wersja 1 6 7 6

Raty all po 100

Bede nie dlugo szukal gm

Eventy, jesli beda gracze :)

Darmowe itemy 1-8dg

Kupuje itemy 9-11dg only sox

Avatar free dla trzech pierwszych graczy

dla pierwszego gracza bron sun +10 9dg

Hamachi ID: Bateria123 PW 12345

GG: 13134189

Zapraszam

 

Download Clienta

 

loader: http://www.multiupload.com/EVPHFCJVBE

 

Part 1 http://www.megaupload.com/?d=QSFTXWO5

 

Part 2 http://www.megaupload.com/?d=RHEWCDUD

 

Hamachi id: Bateria123 PW 12345

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

BeneUrbe SilkRoad Online

 

1. ID sieci i hasło do hamachi : artisteam1 & 123

2. IP do serwera: 5.209.47.61

3. Client : 1.150

4. Kto jest hosterem : Solifulguris (dawniej DatnonSorc)

5. Dodatkowe informacje:

Raty x30

Raidy "na życzenie" i częste, co określony czas Eventy warte uwagi, jeżeli w nich uczestniczysz expisz na nich jak przy rate x100

Wszystko (Newsy, Download, FAQ i Przedmioty SoS, Avatary, które są za gold) znajduje się na stronie www.busro.pun.pl

GMowie z chęcią pomogą wam w grze i zawsze doradzą jak rozbudować postać itp., wystarczy zapytać na forum! Mamy doświadczenie nie tylko w prowadzeniu serwera, ale także w graniu na prywatnych serwerach!

6. Kontakt e-mail : [email protected]

Opublikowano

Tigerus Powrót

 

1. ID sieci i hasło do hamachi.

Tigerus, hasła nie posiada

2. IP do serwera.

5.131.231.10 / tigerus.dyndns.info

3. Client.

Silkroad Online Global Official v1.295 --> v1.298 --> v1.299 --> v1.300

4. Kto jest hosterem.

Hosterem jest AsuraSpeed

5. Dodatkowe informacje, dzięki którym zachęcicie do przyjścia do Was.

Serwer jest postawiony na serwerze SREVO v1.3.9. Są dostępne rzeczy takie jak: Europa, Alexandria, Devil Spirty grady (no te latające stworki w których się zmieniamy po założeniu pierścienia (Malicious Devil Skill)) Są liczne ewenty luźne godziny otwarcia, a przede wszystkim nie ma ściągania tylko jest oficialny klient ;-), pracujemy także nad naszym Media.pk2. Raty wszystkie 100 z item mala też Gorąco Zapraszam.

6. Kontakt e-mail

Email do AsuraSpeed

7. Strona www: "tigerus.tk"

P.S Nie robie kont sami se zróbcie na forum jest odpowiedni dzial z odnosikiem do reje.

Opublikowano

Witam Mam Do zaprezentowania Nowy serwer na

 

Sea Shadow

Raty:

 

Na poczatek serwa beda ogromne wiec For Fun serwer

 

Info:

 

serwer bedzie czynny wieczorkami i w połódnie jak cos to narazie nie jest On

 

Sieć Hamachi:

ID: DropSro

PW: 123

Opublikowano

Witam mam zamiar zaprosic do nowego serva SilkWord

Warsja 1.150

Raty exp:400x sp:10x Drop:400x

Siec Hamachi ID: PudliszekPL PW: 123

Zapraszam serdecznie

Zaczynasz od 5lvl

IP 5.1.186.251

Co do hostera [GM]WarCrow

W sprawie kont na hamachi [GM]WarCrow

[URL="http://goldenage-online.com"][IMG]http://i.epvpimg.com/3zqNdab.png[/IMG][/URL]  
Opublikowano

Zapraszam na server. Jeśli ktoś nie ma na czym sobie pograć 4 fun to polecam ten " AEGSRO ". Strona głowna www.aegsro.tk. Więcej info :

 

Klient download: http://www.gamefront.com/files/17251069/Silkroad-Online-Legend-V-Plus-Battle-Arena-v1.265-Global-Client/

 

Patch: http://www.mediafire.com/?d2r5y0xko7nweld

 

Rejestracja : http://aegsro.tk/index.php?option=com_content&view=article&id=27&Itemid=26

 

Raty serva : 90 x exp i sp

110 lv, 11 DG itemki, 1-110lv moby.

 

 

--------------------

 

Ściągamy klienta, instalujemy go, wgrywamy patcha ( tzn. wypakowywujemy pobrane pliki do folderu z silkiem ) , właczamy SRO i cieszymy się grą.

Opublikowano

Nowo powstały serwer Elite Serdecznie zaprasza :)

Ip Hamachi : 5.139.211.235 Id : owner sieć Hamachi : ServerElite1 pw : 123 ServerElite2 pw : 123 ServerElite3 pw : 123

Pisać do owner w sprawie kont :) Serwer otwarty 24/7 .

Oparty jest o wersję silkroada 1.303 .

Raty to 100x :)

Działa europa, 11DG itd.

SERDECZNIE ZAPRASZAM !! :)

Dla pierwszych 2 osób specjalne nagrody !!

( Liczne eventy ) :)

1683786366.png
Opublikowano

ZAPRASZAM NA SERVER ! :)) NOWO OTWARTY

1. ID hamachi czamus

Hasło: 1234

2. Ip Do servera - 5.142.57.85

3. Client v 1.303 Download znajdziecie wyzej :) Loader - http://www.multiupload.com/TV0QCWGCGE

4.Hosterem Jest Czamus ( PC ) nick w hamachi

5. Server ma dość duże raty jak na start mozna sie szybko wybić naprawde zapraszam was wszystkich na server.

Brakuje nam osób aby rozkrecic server.... wiec czekamy.... :)

Działa europa, częste eventy... itp itd.

Jak przyjedziesz to sie przekonasz !!

 

REJESTRACJA OTWARTA

Opublikowano

1. ID: DIABOLINO PL , DIABOLINO PL2 DIABOLINO PL3 DIABOLINO PL4 DIABOLINO PL5 DIABOLINO PL6 , DIABOLINO PL7 DIABOLINO PL8 DIABOLINO PL9 hasło legia15 lub brak hasła ;) <<<< Hamachi !!

 

 

2. IP 5.239.155.230 (wpisujesz w edx loader) Port : 15779

 

3. DOWNLOAD CLIENT : http://www1.zippyshare.com/v/12772778/file.html VERSJA MA BYC 1.303 !!!!;)

Oraz LOADER (Wklejacie Do Gry I Odpalacie Przez Niego !! :)http://www.multiupload.com/TV0QCWGCGE

 

4. [GM]Selenix Oraz [GM]Maras

 

5. Exp 80x Skill Point 150x Item Drop 25x Seal Drop 20x Gold Drop 100x

Zapraszam Server 24/7

 

Server aktualizowany razem z updatami silnika !! Co Daje możliwości do ulepszeń i dobrego rozwijania się serwera ;) AKTUALNIE 1.4.2 PRAKTYCZNIE 0 CRASH oraz DZIAŁAJĄCA ALCHEMIA !! :)

 

JUŻ NIEBAWEM DO KUPNA ZA KASE SETY AVATAROW BRONI ITP

 

KONTAKT:

 

reg. http://5.239.155.230/index.php (ALE PIERW TRZEBA WBIĆ NA HAMKA !!)

 

Gadu Gadu 6285955 LUB BEZPOŚREDNIO NA HAMACHI :)

 

 

ZAPRASZAM I ŻYCZĘ MIŁEJ ZABAWY :D

Opublikowano

Usunąłem kilka ostatnich postów. Nie spamujemy. Na następny raz każdy dostanie warna.

W tym temacie umieszczamy tylko publikacje serwerów.

Życzę miłego dnia i dobrej rozgrywki. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Rejestracja: Otwarta ( link )

Forum:

 

Dane Serwera: ~( Przez tydzień do ok. 25maja, pozniej obniżony do 50% )


  •  
  • Exp: 150xp
  • SP: 300xp
  • Drop: 50xp
  • Na starcie:
    200 szt. gobal chat
    100 szt. revers return scroll
    5 return scroll
    60 speed scroll

Dane techniczne:


  1.  
     
  2. Client= 1.303v ( Global )
  3. Loader: edxSilkroadLoader ( Download )
  4. Hamachi:
    DIABOLINO PLpassword: legia15
    DIABOLINO PL1password: legia15
    DIABOLINO PL2password: legia15
    DIABOLINO PL3password: legia15
  5. Ip do loadera: 5.239.155.230 || 15779
  6. Ip ventrilo: ventriloo.pl || 40007 // Ventrilo Mix 2.14

 

Jak zagrać?

 

Ściągamy

down_home_btn33.gif

lub

down_other_btn5_1.gif

lub

down_other_btn13.gif

5

 

To są pliki główne, ważą ok. 1,600mb więc ściąga się dosyć długo. Ten pierwszy moim zdaniem najlepszy, ok. 500kb/s transfer. Reszta ok. 300kb/s

 

Druga ważna sprawa to loader przez którego połączymy sie do serwera: http://www.mpcforum.pl/topic/107029-loaderedxloader-503-29082010rr/

Po ściągnięciu i skonfigurowaniu powinno wyglądać tak:

beztytuupen.th.png

Nukereq.png
Opublikowano

1. ID: DIABOLINO PL , DIABOLINO PL2 DIABOLINO PL3 DIABOLINO PL4 DIABOLINO PL5 DIABOLINO PL6 , DIABOLINO PL7 DIABOLINO PL8 DIABOLINO PL9 hasło legia15 lub brak hasła ;) <<<< Hamachi !!

 

 

2. IP 5.239.155.230 (wpisujesz w edx loader) Port : 15779

 

3. DOWNLOAD CLIENT : http://www1.zippyshare.com/v/12772778/file.html VERSJA MA BYC 1.303 !!!!;)

Oraz LOADER (Wklejacie Do Gry I Odpalacie Przez Niego !! :)http://www.multiupload.com/TV0QCWGCGE

 

4. [GM]Selenix Oraz [GM]Maras

 

5. Exp 80x Skill Point 150x Item Drop 25x Seal Drop 20x Gold Drop 100x

Zapraszam Server 24/7

 

Server aktualizowany razem z updatami silnika !! Co Daje możliwości do ulepszeń i dobrego rozwijania się serwera ;) AKTUALNIE 1.4.2 PRAKTYCZNIE 0 CRASH oraz DZIAŁAJĄCA ALCHEMIA !! :)

 

JUŻ NIEBAWEM DO KUPNA ZA KASE SETY AVATAROW BRONI ITP

 

KONTAKT:

 

reg. http://5.239.155.230/index.php (ALE PIERW TRZEBA WBIĆ NA HAMKA !!)

 

Gadu Gadu 6285955 LUB BEZPOŚREDNIO NA HAMACHI :)

 

 

ZAPRASZAM I ŻYCZĘ MIŁEJ ZABAWY :D

 

DZIAŁA ALCHEMIA !!

Opublikowano

chce przedstawic server "asdasd". Narazie sa to testy ale caly czas mozna wbijac (konta robie na hamachi)

 

Nazwa sieci hamachi SilkroadPvP2

Haslo do sieci to : 123

 

raty all 100 ( wyjatek drop alchemy material )

 

na start GM daje nast itemki : avatar (wybrany) , shoulder + 200 , i bron sun na 32 lvl +11.

GM bedzie praktycznie caly czas w grze

 

 

Server bedzie aktywny dosyc krotko bo tylko 3h dziennie przewaznie 14.30-15.30 do 18.00

 

w weekendy od 10-14.30..

 

duzo osob nie pogra wiec robie tylko 1 siec wiec sie spieszyc z dolaczeniem ;P

 

 

 

@EDIT

 

serv moze stac tez po 20 ale to bedzie dosyc rzadko

x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...