Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Własne Servery - Wszystkie pliki Serwerowe.


AceBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak odrazu z mostu walimy

raty serva

exp: 30

sp: 30

drop:300

 

GM serva to [GM]XRayden oraz [GM]SweetCat

 

 

Uwaga raty moga ulec zmianie powtarzam jest to tylko projekt sluzacy do zabawy mozna ubic sobie swojego ulubionego nuniq poexpic od 1-90 lvl jak kto chce.

 

DZIALA:

autospawn mobow(czasem buguje sie dmg moba tzn ze jego hit siada na TZW IGNORE)

expienie (inny system sp)

UNIQaty: TG URU ISY IVY CERB YARKAN (w eventach wersje strong)

SKILLE 90% efekty bufow dzialaja speed dmg increase castle shield itd..

KOMPLETNIE NIE DZIALA DRZEWKO FORCE

niestety bardzo zbugowane sá statystyki tzn to co widzimy bo DMG dziala normalnie

widzimy np dmg 5-124 lub 5-2469 ale DMG jakim udezamy jest normalne

Criticale z nukow to kolejny bug ale sa one niegrozne np zwykle uderzenie z nuka 1200 critical z nuka 1201

server TYLKO I WYLACZNIE for fun nie bedzie z niego nic powaznego chyba ze pan pax lub inni "napisza"reszte

a i jeszcze lekko zbugowane bicie moba czasem treba sie przesunac troche :)

alchemia nie dziala exchange pt guild nie dziala (kwestia czasu) ENCHANTowaniem na +++ zajmuje sie GM za gold ^^ po co to komu no ale cuz zbugowane jest rowniez paryr ratio i attack rating ktory co inspekcje na kazdym koncie jest PODCIÁGANY zgodnie ze statystykami lvli sro

 

STRONKA DO KONTAKTU Z GM-em i innymi graczami niedlugo na stronce bedzie REJESTRACJA

OBECNIE REJESTRACJA ODYBWA SIE POD NUMEREM GG tylko i wylacznie 2872373 !!!! prosze przysylac wiadomosci o tresci zawierajacej: ID: XXXXXXXXX PW: XXXXXXXXX konta zostaja utworzone o jednej godzinie po godzinie 20 owarcie servera

 

www.kmaxsro.bplaced.net

 

nazwa serva KMAX narazie 200 slotow aktywacja kont w godzinach 18-20 8-10 rano prosby o konta moga wplywac caly czas co do godzin serva narazie 24/7 lecz moze to ulec zmianie np od 8-24 :)

 

ZAPRASZAM DO ZABAWY SERVER RUSZY DZIS OKOLO GODZINY 20 moze wczesniej

 

WERSJA CLIENTA 1.150

http://www.gamershell.com/download_26024.shtml

 

 

LOADER niezbedny do polaczenia sie z serverem w loadera wpisujemy IP 91.188.119.210 oraz port zmienic na Port: 15779

http://www.mediafire.com/?zmzkyyimdmk

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

1.Server Bez Hamahi

2.77.91.61.64 port 15779

3.Client 1.676 oraz loader Podane Wyzęj

4.Hoster Plex

5.Wszystkie raty po 300

 

W celu uzyskania konta prosimy pisać na GadU Gadu miedzy 16-18 oraz 20-22 Pod nastepujacy NR :: 12517529

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ArtisSRO

 

1. ID sieci i hasło do hamachi : artisteam1 & ars

2. IP do serwera: 5.95.110.25

3. Client : 1.150

4. Kto jest hosterem : [GM]DatnonSorc

5. Dodatkowe informacje:

- Account maker na stronie: www.beneurbe.yoyo.pl

- Pierwsze osoby otrzymają specjalne konta (Pisać do [GM]DatnonSorc) bez czekania do Inpection oraz nagrodę specjalną w wyniku losowania (do wygrania: 20 Stats Points, SoS broń 3D+10 lub 5M gold)

- Sosy z plusami można nabywać u GMów, tak jak Stat Points.

- W grze banowani są spamerzy i osoby przeszkadzające innym, bardzo dbamy o dobrą atmosferę na serwerze i na hamahi.

- Staramy się stale ulepszać serwer, jesteśmy otwarci na propozycje eventów, nagradzamy zwycięzców organizowanych przez nas konkursów, nie zawsze związanych z grą

6. Raty:

Exp: x100

SP: x100

Gold: x110

7. Kontakt e-mail : [email protected]

Opublikowano

serwer :Gladzio zaprasza

IP:5.133.158.216

exp:150 sp:150 drop:300

download i wersja:1.15[dawnload byl juz podawany wyzej]

Reg:przez Hamahi tylko

Hamahi: Gladzio pw :123

Hoster:l3Lo0DyH3lL

Info:czeste eventy

Opublikowano

Server Jefeta zaprawsza !!

Id do Hamahi: jefetti1 Hasło: jefet

Id do gry: 5.57.64.251

Wersja 1.676

Konta robię na zamówienie

GWARANTUJE ZE SERVER NIE BEDZIE DZIAŁAŁ TYLKO 1 DZIEN JAK WIEKSZOSC INNYCH . Mamy sporo osob zajmujacych sie tym niebawem bedzie strona na ktrej bd moza sie rejestrowac oraz beda wprowadzane coraz to lepsze poprawki

Bedą organizowane czeste eventy oraz zabawy

 

UWAGA PRZED WCZESNIEJSZYM ZALOGOWANIEM SIE DO GRY PROSZĘ PISAC NA GG ; 114867 w celu wytłumaczenia wszystkiego i zrobienia konta

 

POZDRAWIAM JEFET

Opublikowano

nazwa serwera ceSRO (ruszyl po malych zmianach)

1: hamachi: ceSRO, ceSRO2 ( hasla nie ma)

2. ip: 5.102.216.130

3. wzystko do pobrania na stronie serwera (www.ce-sro.yoyo.pl)

4. hoster: FTS

5.

- codziennie eventy za ktore do wygrania sa avatary itp.

-pomocni oraz doswiadczeni GMi

-serwer online 24/7

6. [email protected]

 

potrzebujemy ogarnietyc game masterow! pisac na gg 8195141

pozdrawiam

[GM]FTS

signature2.png

serwer: Dead Ravine (klikajcie w banner :D)

nick: Canalos

gildia: GangBang (polska)

lvl: rosnie

 

zapraszam!

Opublikowano

Artemida

 

1. ID sieci i hasło do hamachi : [ArtemidaSilkroad] Hasło : Nie ma hasła

 

2. IP do serwera: [5.202.121.9 ]

 

3. Client : Klik

 

4. Kto jest hosterem : [Paweł, Rusek]

 

5. Dodatkowe informacje: Witam, to jest mój ostatni serwer, przykro mi, że inne serwery nie wypaliły tym razem ten wypali jest udoskonalony. Wybrałem Hamachi, ponieważ Chcę wiedzieć kto gra kogo nie ma itp. Jest także system guild. Forum jest w trakcie robienia tylko mam pytanie :

 

 

 

Na jakim silniku chcecie :

 

MyBB

 

PHP Fusion

 

PHP przemo/ 3

 

Drop / Rate / Exp 500

 

Silks/SP 1

 

 

Mój server jest bardzo często aktywny i ma neta z prędkością 20mb/s ma utrzyma się około z 45 osób bez lagów. Udoskonaliłem także Anty Crash. Sea rzadko crashuje. Jeżeli macie jakieś uwagi lub wątpliwości proszę mi to zgłaszać !

 

6. Kontakt e-mail i gadu-gadu : Mój e-mail 5805680

Opublikowano

Przedstawiam wam nowy serwer Phy-sro

 

Jest to fun serwer wiec tylko zabawa zabawa i jeszte raz zabawa

 

Raty:

 

Exp 100

 

Sp 999999

 

Gold 100000]

 

Ip 5.24.166.191

 

Port 15779

 

konta na hacmachi@vs

 

 

Hamachi

 

ID Phy-Sro

 

haslo 123

Opublikowano

zapraszam na nowy serwer Funny-Sro

 

Serwer polegający na zabawie

 

Raty

 

Exp-70

 

SP-999999

 

Gold-100000

 

Versja silka 1,150

 

Hamachi id - Funny-Sro

 

Haslo 123

 

PS

 

jest mały problem ponieważ ja mam stary emulator i w tym emu nie można bic zwykłym atakiem ale na początek dostajesz 5 lvl wiec można kupić skile odrazu

 

a wiec zapraszam mysle zeserrwer ruszy kolo 14:30

 

zapraszam

Opublikowano

Gofrowy serwer

 

Hamachi:

Siec:burzum12

Siec2:burzum99

Haslo:1234

Haslo2:1234

exp x200

sp x100(bedzie wiecej)

drop x100

ip:5.107.140.136

Client 1.676 data+map

Serw nowy macie szanse na top

 

Rejestracja na hamachi u blitzkrieg albo gg 10264382

 

EDITT

 

SERWER STOI JUZ NA 1.676 DATA + MAP

Lubie Gorfy !

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

name 4funsro ;]

Hamachi klopsro pw 123

Serwer stoi na arcane emu

Działa Eu troszke zbugowane ale działa

Cap 110 wszystko działa mapy działają

Client KSRO 1.702

Raty do ustalenia na korzyśc graczy powyzej 100 będą itemki eventy itp zapraszam Hamachi klopsro pw 123 ;) nowe pokoje hamachi klopsro1-3 pw 123

jedyna rzecz to to że trzeba po upie skila zrobic reloga dla sava i tyle nie tyczy masterów ;]

Opublikowano

Server z emulatora SSE

Hamachi:Rozroba

pw:123

Client gry v1.150

server jest x5000 więc bardziej do zabawy. Sosy rozdawane.

Godziny serwera najpewniej od późnego popołudnia do wieczora/nocy.

Konta robione przez prośbę na hamachi

Opublikowano

Name Klopsro

A więc serwer stoi na arcane emu nowa wersja!! Nie trzeba wiecej relogac działają pety i npc Zapraszam raty wysokie!!!

Hamachi klopsro klopsro1-3 pw 123

Client K-Sro client 1.702

raty wysokie pomoc przy grze miła atmosfera zapraszam!

Opublikowano

Witam bardzo serdecznie.

"Mam zaszczyt" ;d przedstawić Wam mój serwer WS Silkroad, który powstał wczoraj.

Serwer działa na cliencie 1.150, bugi są zminimalizowane, to znaczy;

- działają skille ( nie trzeba wychodzić z gry, by się zapisały )

- działają trace pety (konie itp)

- działające cape ( PVP :-] )

 

Administratorami serwera są:

[GM]misiek

[GM]Slonko

Jak sama nazwa nick'ów wskazuje, raczej jesteśmy "potulni" ;P.

Na jednym koncie, można posiadać tylko jedną postać!

 

 

IP: 5.159.119.248

Hamachi:

Mow mi misiu

Mow mi misiu2

Mow mi misiu3

Hasło: 123

Client (1.150): http://www.gamershell.com/download_26024.shtml

Rejestracja: Należy napisać do użytkownika, misiek - z treścią nicku i hasła

konto powinno być założone w ciągu 2-3h.

Exp: x50 - x100

Sp: x100 - x300

Drop: x500

 

Dość często organizowane są eventy na serwerze, wraz z nagrodami.

 

Serdecznie zapraszam, misiek ;)

"I nawet jak się położę to będę od Ciebie wyższy."

Opublikowano

SroPrvPL

 

1. Hamachi:SroPrvPL Hasło:123 SroPrvPL1 hasło:123 (w razie czego dodam więcej sieci )

2. 5.92.179.133

3. Client 1.676 Download : Part1 Part2

4. Kto jest hosterem : Pyku$

5. Dodatkowe informacje: Miła atmosfera , admin często ON ! , Exp/sp po 100 drop:300 ! 10 i 11DG działa ! sp/silk =1gold. częste ewenty ! Serv On 24/7 :) max lvl 110 (gracz dobija 90lv admin dźwiga na 110) skille i wszystko działa , rzadkie crashe ! prawie wyeliminowane do 0 !!

 

W razie czego kontakt GG : 902158

Opublikowano

Witam chciałbym opublikować Francuski server o nazwie SroNoVa < stoi on na 2 clientach

 

Strona v1:http://sronova.com/SroNovaV1/

Strona v2:http://sronova.com/SroNovaV2/

 

Reg: Na v1 Trzeba wejść na Chat i napisać na "private chat" do Mixz lub Sulake o założenie konta.

Na v2 Wystarczy wejść w zakładkę Register wpisac Passy i gotowe.

 

 

1.na 1.150

2.na Ksro cliencie 1.7

 

Server jest 24/7

 

jest tam 5 Gmów

[GM]Mixz

 

[GM]Sulake

 

[GM]Gatuso

 

[AS]Eddy

 

[AS]Whytea On jest z Polski

 

Na serverze SroNoVa v1 są następujące Raty :

ExpRate=60

SpRate=60

DropRate=30

 

Skill/Cap Lvl 91.

 

Do tego servera potrzebne jest nam christmas pk.2 ponieważ jest teraz event... plik jest do ściągnięcia w zakładce Home

 

Aby założyć na nim konto trzeba wejść na strone na chat jak wyżej

 

Na serverze SroNoVa v2są następujące Raty:

ExpRate=60

SpRate=60

ItemRate=15

SealRate=5

SpawnRate=3

AlchemyRate=3

 

Skill/Cap LvL 110

 

Do tego servera potrzebne jest nam loader np."edxSilkroadLoader 3 lub 5" > Ip 188.165.103.167 port:15779

 

 

coś od siebie: Sam polecam v2 ponieważ jest tam działająca Europa jest alchemia. Na v1 i v2 w godzinach wieczornych są organizowane Eventy dla wszystkich. Gm spawnuje uniqi Zabija je ten kto ostatni uderzy. np. na gapie -9 dostaje się po 30k sp a na gapie 0 2 lvl upy. Pomyślane jest dobrze ponieważ każdy ma szanse.... Ja tak wczoraj od 64 lvlu dobiłem do 81 w 1h. Gm'owie przyjaźni wystarczy znać trochę Angielskiego ^^.

 

 

soxy lecą praktycznie co 2, 3 mob...

 

 

Koszt sp 1= 1000g < kupywanie jest nieopłacalne.

 

 

pozwole sobie wkleić updaty :

 

 

 

Update 1.7

 

SroNova V2 open for all !

 

Reg : http://188.165.103.167/reg.php

 

Ip 188.165.103.167

 

Update 1.6

 

SroNova V2 is open for beta only 1 day or less

 

Registration working

 

Ip 188.165.103.***

 

Update 1.5

 

Game Open Soon ;)

 

Server Stability better

 

Update 1.4

 

Captain / Senior Captain level Fixed

 

Update 1.3

 

Grass Walk - Phantom & Grass Walk - Shadow Work !

 

Update 1.2

Site Web Open For public

 

Update 1.1

 

Skill Crash fixed ;)

 

Return Scrool Crash Fixed

 

Alchemy bug fixed

 

Update 1.0

 

 

New Ip for the game

 

Drop System fixed

 

PvP System Fixed

 

Stability better

Opublikowano

1.FreShSro haslo 123

FreShSro2 haslo 123

2. 5.63.101.46

3.client 1.150 :http://www.multiupload.com/I9YKIWO2FQ

loader :http://www.multiupload.com/GK28PZD60V

4. KeCzuk

5. Liczne eventy, pvp

Na start 1kk sp,90 lvl som eq +5

Z eventow mozna wygrywac lepsze eq (np, wymienic soma +5 na +10 a z +10 na suna +3 ^^)

6. -

 

 

 

Serwer działa na cliencie 1.150 jest postawiony 4fun

Wszystko dzieje sie przed jangan south gate

NIE MA crashy, ani lagow

Serwer chodzi przewaznie:

Poniedzialek : 15:30 - 23

Wtorek : 15:30 - 23

Środa 16:15- 23

Czwartek 15:30-23

Piątek 13:30-23

Sobota 9:30-23

Niedziela 9:30-23

 

Konta robie ja, id i pw na hamachi mi wysylacie

Opublikowano

Witam chciałbym opublikować Polski Server EMU FlowSro Postawiony na Hamachi /// Sroevolution \\\

 

Jest Europa, Postawiony na Cliencie 1.702

 

GM: [GM]Gonzu

 

Sieci Hamachi:

 

1.FlowSro

2.FlowSro2

Pw:123

 

 

Ip i Port Serwera ;)

 

IP: 5.158.101.223

Port: 15779

 

 

 

Raty:

 

Exp: 200

Drop: 200

SP: 200

Lvl Cap: 110

Drop Sox: 10

 

 

Link do Regu: 5.158.101.223/reg.php

 

 

Serwer póki wolne stoi w godzinach :7-23 + przerwy

 

Po świętach: 14-22 co drugi dzień 7-22

 

 

Trzeba zrozumieć, że Gm ma też swoje życie:))

 

 

Atmosfera na serwerze bardzo Miła ;)

 

Na start 500 silków ( Kupujcie Tylko Avatary lub Potion) Ponieważ zakup Innych Rzeczy z "IM" może zbugować konto... " < O silki trzeba napisać do GM'a

 

 

Częste Eventy w godzinach wieczornych!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czesc ! ! !

 

Chcialbym opublikowac moj prywatny server

 

 

ANALSRO

 

Server postawiony na cliencie 1.702

 

GM - [GM]Gonzu

GM - [GM]..... -podania prosze pisac na gg 19467098 potrzebuje jednego gma mile widziana znajomosc html''u

Sieci Hamachi

AnalSro

AnalSro2

AnalSro3

 

pw:brak

 

Nie piszczie na hamachi ! ! !

CHAT: http://xat.com/chat/room/127191801/

Przypominam o kulturze ;d

Strona Rejestracyjna

Ip servera : 5.158.101.223

port : 15779

 

RATY !

 

Exp : x 200

Sp: x 150

Gold : x80

Sox : x 30

Items : 80

 

Zapraszam ;)

 

Server bywa otwarty roznie wiec godzin nie bede podawal ;) zapraszam do pisania podan na gma

sygnatura153a5kx.png
Opublikowano

Witam!

Sieć: EyeSRO (potem EyeSRO2 itd :) ) PW:1

IP: 5.16.166.107

Raty: All 200x ^^

Client i inne cośki podane w temacie ;)

GM - stiifii (były admin innego forum ^^)

Puki co, atmosfera średnia, ponieważ server na razie się rozkręca ;)

Na Start broń SUN +255

Z Eventów wygrywamy avatarki, bronie, sp itp ;)

 

Server Chodzi na Cliencie ISRO 1.285 , najnowsza wersja SROEVOLUTION .

Lagów nie ma, crashe bywają u euro charów, wrazie jakich kolwiek pytań pisać w grze do Ryuma lub SuNeR albo hamachi ;]

Nasza STRONA! (Reg, newsy itp :) ) http://5.16.166.107/

ZAPRASZAMY

UWAGA! NIEDLUGO OTWIERAMY NOWY SERVER OLD SCHOOL CAP 80 ONLY CHN!!!

Nick: iLoveIt

Lvl: 115 xD

Build: Bowman STR

Guild: Polish_Pride

Server: Iridium - (Ang) GrindRoad :D

Nowicjusz
Opublikowano

WItam

chcialem opublikowac server na ktorym jest super klimat i...

1 Hamachi Id-atx5 PW-atx3 Id-atx6 PW-atx3 Id-atx7 PW-atx3

2 WWW. w trakcie budowy ;)

3 IP Servera = 5.19.55.182

4 Port 15779

5 Euro - crashuje odradzam

7 ver 1.285

8 moj numer GG 4711535 podajecie login i password jaki chcecie miec

9 mamy skypa i ts

10 alchemia sie nie bawimy bo crashuje ale w zamian bron mozna wygrac w eventach ;)

11 server 24/7 nawet 2minuty nie bedzie wylaczony ;)

12 Avatary wygrywamy dostajemy po 5k Silkow i mozna sobie kupic w IM Potiony i Globale

13 Rary Exp 200

SP 250

Item Drop 15 leci jak szalony

SunDrop 5 czyli ladnie leca

na start 100kk + 5000Silk

10MB Netia + 6G Ramu 0 lagow ;)

14 GM nie rozdaje itemow za free

Zagraj a nie pozalujesz ;) 3mka..

Opublikowano

Witam Państwa

 

Dzis do zaprezentowania mam Prywatny Server Silkroad

Działający na silniku Srevolution

 

Silkroad_ROX

 

Raty:

Exp: 255

Skill: 255

Drop: 255

Seal: 255

 

GM'owie:

[GM] PatrickSwayze, [GM] CarloRossi i [GM] Kozak

 

Bronie SoX są ogólnie dostępne ponieważ raty są wysokie.

Bronie, Avatary i Sety można nabyc od GM'ów podczas częstych Eventów.

Konto mozna nabyc przez GG: 12234200

 

 

Jak połączyc się z serverem?

 

Po pierwsze primo

:D

 

Należy nabyc najnowszą wersję Klienta ISRO : 1.285 ( Ściągamy wersje 1.281 a następnie patchujemy do najnowszej wersji)

 

Po drugie primo

:D

 

Należy nabyc edxSilkroadLoader5. Tu Link http://www.megaupload.com/?d=GFKT6QP1

Wszystko należy ustawic jak na tym obrazku : http://tinypic.pl/awpakrs3sqg1 (Przepraszam za tą panią :D)

 

Po trzecie primo ultimo

:D

 

Hamachi

Siec: HOTAN

PW: 123

 

Serdecznie Zapraszam

 

Przepraszam za te "Primo ultimo" :D Za dużo polskich komedii :D

 

post-197973-0-68895000-1295797050_thumb.jpg

post-197973-0-09178600-1295797072_thumb.jpg

post-197973-0-81364800-1295797092_thumb.jpg

post-197973-0-68250000-1295797104_thumb.jpg

post-197973-0-16623800-1295797121_thumb.jpg

post-197973-0-45767700-1295797132_thumb.jpg

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Witam Server EpVp Rekrutuje graczy co chcą sobie trochę pograć

Co dajemy Na początek na 1 lvl dajemy +25 GOLD 99m i 999kkSP FF

do 9D po tym d11 +11

Od D10 żeby mieć Bron trzeba ja wygrać w Evant

Avatary możemy kopić za Gold albo [evant] Dress+ Accesory to 1 b Hat 500m

Z Moba leci O groma ilość kasy wiec na taki Hat 10 min

Raty

Drop- 100

Sp- 100

Exp - 255

Drop Seal of xxx - 200

Drop Gold - 255

 

 

Hamachi

Tak jak widać Server Epvp się Rozwija

Wpadłem na pomysł na Res LvL na Moim server będzie Rester LVL polega to na tym ze jak się wbije 100lvl i ma się 2b kasy robi się reset lvl do 1 lvl I się

i sie expi od nowa Co to daje Daje to większy DMG Staty zostają z 100lvl i mastery i skile

 

Np na 1 lvl ma sie Normanie DMG z 1k po resie będzie się miało z 40 k gdzieś

 

Narazie pomysł Jest Beta ?:D test :D

 

Epvp5 Haslo Epvp5

Epvp6 Haslo Epvp6

5.208.127.165

 

2011-01-30

 

CENNIK ITEM...

Avatar: 1b

Hat: 500m

Akccesoria: 200m

Bron 11d+255: 1b

Set 11d+255: 1b

Eqipska Bron 11d+255: 1,5b

Egipski Set 11d+255: 1,5b

Rock Set 11d+255: 1,5b

1k silkow: 1b

5k silkow: 5b

 

#######################

wersja Silka 1.285 Link dam za kilka min jak wrzucę na neta

cooltext570762601.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...