Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bronie Na 80Lvl Na Pl'U Juz Niedługo ;]


Bezdomny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No dobra niech ci będzie że dla Sury...

ALE OGÓLNIE NIE MA BRONI 2 RĘCZNYCH!!!

S7 = Almanach... 4 eVer :D

Klasa: Ninja

Profesja: Dagger

Królestwo: Jinno

Level: 50+

Nick: PowahOfBanan

 

 

 

Jak nie wiesz co dać to może pomoże to że... zbieram -!

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeeee założe Diabelski wachlarz, oh yeah!!! Ale zajebi*cie!!! Ciekawe jak z cenami!! ^^

6d31d561531a6999.jpg

 

....Któregoś dnia rzucę to wszystko

I wyjdę rano niby po chleb

Wtedy na pewno poczuję się lepiej

Zostawię za sobą ten zafajdany świat

Napełnie olejem pustą głowę

I wrócę tam na aleje pełną róż....

Opublikowano

Nie moge sie doczekać jutra - dowiemy sie jaki DMG maja te bronie. Jestem bardzo ciekawy jakie DMG magiczne będzie miał świety miecz, nareszcie BM bedzie miał jakąś broń dla siebie ;)

Opublikowano

@UP

dla woja sa bronie dwureczne - miecz slonca ostrze boga smokow pogromca zoltego smoka i jeszcze kilka innych..

nie wymieniam tych UberEpickich ktore wlochy nie dawno wprowadzily

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

2UP to nie jutro

1up nie wprowadzają tych broni

 

OBA UPY czytajcie lepjej !.

DAJ MI (-)

"Grzeczne dziewczynki idą do raju, niegrzeczne raj mają na ziemi".

 

strong1.jpg

Wiesz jak zarabiam w Metin?

Zbieram złom :P

 

Poziom podwyższony za :

 

 

Poziom został podwyższony: Pisanie w tematach keczupa

 

 

Opublikowano

No zajebiście ^^ Wreszcie nowe bronie ^^ ha. pewnie odblokują 120lv ;]. A ten jeszcze by było dobrze gdyby nową mapkę wprowadzili ^^ no, no metin2 sie rozkręca . :D

po jakiego grzyba maja odblokowywać 120 lvl ? jak ledwo co do 90 się da dobić

...i tylko Łódzki Widzew !!!

 

Zbieram (+) :D

Opublikowano

@UP

Popatrz ile jest Nimf +9 ,a ile bojowych :rolleyes:

U nas za boja czystego dają ponad 1kkk :D

Nimfa z 300kk :D

 

 

Na DE już się wożą :D

 

http://img826.imageshack.us/i/tryton.jpg/

Opublikowano

wszyscy "oh ja ale wypas " a bedziecie znowu jeczeli tak jak to bylo z kamieniami duchowymi z metkow , bonami 2k hp a nawet atlantyda ... myslicie ze malo takich jekow bylo na board pl np . czemu kamienie dropia z metkow a taki byl dobry zarobek albo teraz gf bedzie zarabiac na bonkach 2k hp nie wspominajac o atlantydzie ze jest od 75lv .... znajac zycie z tego forum moze 1% usherow osiagnelo ponad 80lv na polskim metinie a reszta sie tak podeniaca jak nie wiem co ...

tyle z mojej strony . elo

ale będą narzekać że nie ma 2 ręcznej i że nie robi się z nimf i poszczególnych broni nic ;D takie życie... a PL jest ostatnio zasyfiony cheatami

Każdy mądrzeje z czasem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...