Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bronie Na 80Lvl Na Pl'U Juz Niedługo ;]


Bezdomny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym poinformować, że jutro na .de (czyli na PLu za 2/3 tyg )zostanie prowadzony patch z

 

Bronie na 80lvl (co ciekawe można przerobic szpona +9 na święty miecz)

Poprawiony resp metków 85 i 90 w lesie (nareszcie)

Poprawiona misja na 92lvl biologa (niektórym nie dodawało nagrody)

Nie będzie można robic wojen handlowych z v2 i groty ( ha, trzeba na IS zarobic)

 

Aha, szansa przerobienia to 100%

 

 

Jutro zostaną opublikowane wartości broni (dmg)

 

Oryginalny tekst:

Liebe Community!

 

Mit den morgigen Wartungsarbeiten werden wir die Version 8.18 auf die offiziellen Metin2 Server aufspielen. Folgende Änderungen und Updates erwarten euch:

 

Invite für Gildenkrieg: Spieler die sich im SD2 oder in der Grotte der Verbannung befinden bekommen keine Einladungen zum Beitritt eines Gildenkrieges. Sobald sie die Instanz verlassen können sie beitreten.

Spawn der 85er und 90er Metinsteine: Das Problem mit den unerreichbaren Metinsteinen im roten Wald ist behoben.

Das Problem mit dem fehlenden Angriffswert aus der 92er Biologenquest ist behoben. Betroffene Spieler müssen lediglich den NPC Baek-Go ansprechen.

Der Zutritt zur der Grotte der Verbannung und dem SD2 ist erst möglich, nachdem seit dem letzten Handeln mehr als 10 Sekunden vergangen sind. Sonst bekommt der Spieler eine Fehlermeldung. Blutsteine und Passierscheine werden nicht mehr verbraucht.

 

Folgende Items sind nicht mehr handelbar:

 

Medizinische Kräuter

Leber eines Tigers

Blutrote Blume

Orangefarbene Blume

Duftende gelbe Blume

Prächtiger Blumenstrauß

Mu-Rang Fell

Bärentatze

Diamantharte Wallanze

Schimmerndes Tigerfell

Glyphenstein

Drachengottsymbol

Drachengottamulett

Implementierung der Level 80 Waffen

 

Der NPC Seon-Pyoeng tauscht 65er Waffen +9, 2 Segensschriftrollen ,1x Traktat zur Fechtkunst und 100.000 Yang in folgende Waffen:

 

Exorzismusschwert + 9 - Schnittklinge +0

Schlachtschwert +9 -Tritonschwert +0

Drachenmesser +9 - Seelenloses Messer +0

Himmel-&-Erde-Glocke +9 - Drachenmaulglocke +0

Großgelbdrachenbogen +9 - Großteufelbogen +0

Erlösungsfächer +9 - Dämonenfächer +0

Geisterzahnklinge +9 -> Heiliges Schwert +0

 

Bei erfolgreichen Waffenupdate werden die Boni und Steine von eurer 65er Waffe auf die 80er Waffe übertragen. Die Updatechance betragen von +9 65 auf +0 80 : 100%. Die Werte der neuen Waffen werden am kommenden Dienstag im Laufe des Tages in der Wiki veröffentlicht.

 

 

Die Wartungsarbeiten beginnen am morgigen Dienstag gewohnt um 10:00 Uhr und werden vorraussichtlich 2 Stunden andauern. Wir bedanken uns für Eure Geduld und wünschen Euch weiterhin viel Spaß mit Metin2 und den neuen Inhalten.

 

Euer Metin2 DE Team

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a co tam z handlowkami mozna uzyc bugu na magazyn, co do wprowadzenia broni to sie bardzo ciesze ale zanim wejdzie to na plu to minie okolo 3 miesiace

 

@down opcja szukaj nie gryzie :D

entershiftuser.jpg
Opublikowano

Z tym Swietym to supcioo;ld

 

a wiadomo co bd ulepszaczem ze szpona?

nieregulaminowa sygna

Opublikowano

powiem ci upie kilka wyzej ze robi sie to tak:

wpisujesz /click_mall nic nie dusisz i wpisujesz /safebox_password (swoje haslo) bez nawiasu :)

co do tematu thx za info ;)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

A ta promocja mi coś daje?:)

 

 

Zbieram -

Opublikowano

najpierw pomyślcie sobie czy będziecie mieć ten 80l :D i tak nie bd te bronie miały takich dmg jak na priv bo co by to było

44961917403710512398.jpg

Pomocnik
Opublikowano

eh ;/ za duzo nagaliscie sie na zmodifikowanych chinskich privach . Nie bedzie zadnych swietych itp. beda tylko standardowe bronie na 80 lvl czyli : syriusz , bezduchy , ten wachlarz diabla czy jakos tak ;p i brzegowe .

wolf-of-wall-street-leonardo-dicaprio-sl

 

Odwiedziłem Hades jak Achilles i znów wracam
nie mam słabych punktów bo mnie zanurzyli w adidasach

Opublikowano

eh ;/ za duzo nagaliscie sie na zmodifikowanych chinskich privach . Nie bedzie zadnych swietych itp. beda tylko standardowe bronie na 80 lvl czyli : syriusz , bezduchy , ten wachlarz diabla czy jakos tak ;p i brzegowe .

 

 

Jak na .de w patchu pisze ze bedzie szpon na święty.

Us. to całkiem coś innego niż wersja metina od GF, jestem ciekawy jakie będa wartości tych bronii, wszystko może być inaczek, a jak to okaże sie jutro.

Gość Mounthains
Opublikowano

No zajebiście ^^ Wreszcie nowe bronie ^^ ha. pewnie odblokują 120lv ;]. A ten jeszcze by było dobrze gdyby nową mapkę wprowadzili ^^ no, no metin2 sie rozkręca . :D

 

 

W mega wolnym tempie, ale masz racje :)

Opublikowano

No no up to pora wbić ten 80 lvl na bocie w końcu nie?

 

najpierw wbijcie choć 65 potem się podniecajcie

124nw.jpg

 

Mój nick na privach: Chelsea.

Opublikowano

czemu tylko o BM rozmawiacie ?? ...

 

Pomyslcie tez o np: mentalu z 2 reka na PL nie kazdy ma abs to nie priv tak samo szaman tez bedzie mega kox i ninja z sztylecikami czy wachlarzami/dzwonkami

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

Może te nowe bronie będą miały takie same dmg jak ich poprzednik tylko że będzie dodatkowy bon np. 15% na ludzi jak to w syrku i bezduchach jest :>

Opublikowano

Aż jestem ciekaw jak będzie to wszystko wyglądało jak to wprowadzą. Wtedy się zrobi wielka różnica między posiadaczami takich broni a między takimi, którzy takowych nie mają. No ale dzięki za info.

Opublikowano

Dziwne że wprowadzają święty miecz.

Kiedyś Xar napisał że będą tylko te 4 epickie podstawowe bronie <_<

Z tym że nie będzie dało się wejść na wojnę z groty/v2 totalna lipa o.O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...