Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pyanie] Njelszpa Postać Do Expienia.


Gekkou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Mam następne pytanie.

Czy sura WP ostrze M1, zbrojka M2, YY +6, ebo +6, fms +9, wyzywka +7, bojowa +7 da rade wziąć potwory na pustyni ? a jak tak to mógł by mi ktoś taki spocik zaznaczyć gdzie mógł bym expic ?

Powinieneś wziąć spota tych małych pajączków wraz ze lat. oko etc. Jeśli chodzi o miejsce to dobre jest jak wychodzisz z teleportera od jinno idziesz kawałek prosto i jest górka. Tam jest dobry spot.

Opublikowano

grzesssiu ukradłeś mój avatar :angry:

 

Z tym eq co napisałeś możesz iść na szpony na pustynii, i brać duże spoty małych pająków i tych innych ;)

Opublikowano

ja ci doradzam szamana smoka, exp jest banalny bo tylko buffujesz chwile na dzikusach chwile na bo a potem tylko wchodzic do v2 i mozesz nie wychodzic przez dlugi czas az wbijesz dobry lvl

robisz kilka botow na lowienie i kupujesz ku i wysylasz sobie przez bug na depo

 

a na wysokim lvlu szaman smok w pvp jest zajebisty

Opublikowano

Jak masz duzo yang na start to woj mental lub body zalezy od gustu ja wole expic mentalem ;]

a jak nie masz kaski to surka wp jest silna w pvp po 70+ ku tanie i wogole fajna postac

 

nie zgodze sie z toba w 1 kwestii

Mental nie potrzebuje takiego pro eq do expa

a Surka WP musi miec eq +6/7/8/9

a co do Ku to Wp tansze ma :P

Opublikowano

był temat z głosowaniem najlepsza postać do expa to WP tak wypadło :]

ceny KU są średnie ale nie tak drogie jak u woja

EQ wystarczy +7 łatwo zarabia się na nim :]

Każdy mądrzeje z czasem...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...