Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Spolszczać Nowego Easymetin2?


andrzejt17

Przerabiać czy nie?  

451 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przerabia? czy nie?

    • Przerób.
      302
    • Nie, nie przerabiaj.
      149

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Andrzej nie słuchaj tych co mówią tak bo to jest twoja strata czasu. Lepiej żebyś naprawił błąd mh 8.0 z easymetinem poprzednim niż spolszczanie nowego który nie zmienia się prawie w ogóle.

League of Legends

Opublikowano

Nie nie przerabiać eve11 ma trochę racji.

To trzeba usunąć starego Easy Metina ? a to metin2.client.bin czy cos takiego też usunąć ?

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

Nie tyle chodzi o spolszczenie nowego bota, tylko ma on tyle błędów że nie da się bocić ;/

Spolszczenie tego to nie problem jakby ktoś zauważył to wszystkie słowa są w notatniku. w katalogu lang

Opublikowano

WItam wszystkich

(może było - ale jestem na tym forum od 10min a bota od kumpla miałem więc proszę nie pisać ze już było)

 

 

A moje pytanko brzmi - czy też mieliście tak że EM podczas pracy nie łapał wam do eq piłek ?? a na sklepach widzieliście je jako żółcie ..??

I play on s23 and s15 pozdro dla ludzi grających na Kronosie i Eteorze!!

Opublikowano

Mam prośbę, mógłby ktoś dodać tego nowego EM z oficjalnej strony na inny hosting oraz wkleić tutaj link+skan? Dam oczywiście dużego +'sa!

Interesujesz się kulturystyką, sportem, dietetyką - zdrowemu stylowi życia? Zapraszam na mój Fitness Blog.

Opublikowano

Andrzej mam pytanko na moim easymetin2 nie czyta niektórych serwerów wziolem easymetina przez nt 4.0 ale nic to nie dalo sprawdzilem to takze z metkiem i tez nic prosze o pomoc dam + jesli sie uda

 

 

 

DOKLADNIE PO ZAINSTALOWNIU PATCHA SIE TAK DZIEJE BO BEZ PATCHA SERVERY SOM NORMALNIE A GDY WRZUCE TO CO SOM NIEMIECKIE POTKI TO SERWERÓW NIE MAM A PRZYDAL BY MI SIE 15 ETEOR i MONOLIT

Jeśli Wszystko Działa Daj PLUSA

 

 

[Tut] New Easymetin2 Na Hsiii

http://www.mpcforum.pl/topic/212977-tut-new-easymetin2-na-hsiii/page__p__1439264#entry1439264

 

Nowy Dmghack Pod EM2 na HS3

http://www.mpcforum.pl/topic/213196-nowy-dmghack-pod-moje-em2/page__p__1440761#entry1440761

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Prosze LUDZIE pomużcie jak zrobić te servery zeby wszystkei byly po patchu andrzejka

Jeśli Wszystko Działa Daj PLUSA

 

 

[Tut] New Easymetin2 Na Hsiii

http://www.mpcforum.pl/topic/212977-tut-new-easymetin2-na-hsiii/page__p__1439264#entry1439264

 

Nowy Dmghack Pod EM2 na HS3

http://www.mpcforum.pl/topic/213196-nowy-dmghack-pod-moje-em2/page__p__1440761#entry1440761

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/topic/176291-easymetin2-brak-serverow/page__p__1171409__fromsearch__1entry1171409

wbijcie i dowiedzcie sie informacji o moim problemie.

Jeśli Wszystko Działa Daj PLUSA

 

 

[Tut] New Easymetin2 Na Hsiii

http://www.mpcforum.pl/topic/212977-tut-new-easymetin2-na-hsiii/page__p__1439264#entry1439264

 

Nowy Dmghack Pod EM2 na HS3

http://www.mpcforum.pl/topic/213196-nowy-dmghack-pod-moje-em2/page__p__1440761#entry1440761

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

chlopaku. co Ty soba reprezentujesz? za kogo nas masz? nie jestesmy ludzmi pierwotnymi, sory ale jak juz cos piszesz to pisz normalnie...

 

Ok ,po prostu się niecierpliwie to wszystko.

Opublikowano

No uspokujcie sie dość że chlopak sie meczy zeby ułatwić nam gre siedzi po nocach i kombinuje co by tu zrobic! Dajcie sie chlopakowi wyspać pozdro Amfejek eheh i czekamy z niecierpliwością.

Przyjmuje -

"Życie jest jak papier toaletowy szare długie i do dupy." Powiedział pewien użytkownik forum mpc

PS Proszę Administracje o ściągnięcie paru %

Opublikowano

Cisza stonka! Czekać na Amfejka!!!!

Przyjmuje -

"Życie jest jak papier toaletowy szare długie i do dupy." Powiedział pewien użytkownik forum mpc

PS Proszę Administracje o ściągnięcie paru %

Opublikowano

Pomoze Mi ktoś w końcu bo nie mam na EM2 serwów niektórych

Jeśli Wszystko Działa Daj PLUSA

 

 

[Tut] New Easymetin2 Na Hsiii

http://www.mpcforum.pl/topic/212977-tut-new-easymetin2-na-hsiii/page__p__1439264#entry1439264

 

Nowy Dmghack Pod EM2 na HS3

http://www.mpcforum.pl/topic/213196-nowy-dmghack-pod-moje-em2/page__p__1440761#entry1440761

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Pomoze Mi ktoś w końcu bo nie mam na EM2 serwów niektórych

kliknij patchupdater w folderze z gra a jak nie to sciagnij najnowsze patche od 3.0 do 3.6 a nawet jesli ci sie pojawia wszystkie serwery to i tak easy metin nie bedzie ci dzialal bo game4orge zablokowali go czekaj na najnowsza wersje!

Przyjmuje -

"Życie jest jak papier toaletowy szare długie i do dupy." Powiedział pewien użytkownik forum mpc

PS Proszę Administracje o ściągnięcie paru %

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...