Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czyżby Metin2 Miałby Kompletnie Upaść? One(1) Hit Killer


CreatiVe01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
nie masz zadnego pojecia ze dmg hack dziala od strony klienta nie od strony servera wiec oni moga robic co chca i nic to nie naprawi.

 

Przecież dla nich nie będzie problemem przełożenie prędkości uderzania z client side na server side...

 

A tak wogóle to znam na to lekarstwo ale wam nie dam ;p bo to przecież forum o cheatach a nie anty-cheatach.

Opublikowano

Takie cos jest w 4story

 

Napewno cos takiego zrobili do metka

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

@up

to jakieś sh

a koleś co dał ten link do epvp.de

to tam jakieś event type jest czyli raczej nie o to biega ;<

Kamer by mógł znowu nas uszczęśliwić :D

@edit

w tym linku co do flyfa koleś podał?

CX7Rrj.png

Opublikowano

No a próbował ktoś zrobić jak w tym linku co kolo podał, bo coś mi to wygląda że to jest to

f0612c18e7fb4d95a9506d87f7742602.0.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=P8j8eyFfK8E&feature=related

Daj Like lub 5 Pamietaj Ciebie To Nic Nie Kosztuje a Mnie Motywuje Do Dalszej Pracy...

Opublikowano

Dla mnie to i tak już Metin2PL zszedł na psy , jak już tworzą różne DMG hacki to już koniec i exp boty

 

!!Edit!!

Zobaczcie to :

reflink

Opublikowano

No właśnie Panie wszechmocny który bierze prawie wszystko wszystko z e*pvpers

Albo chociaż samo Tornado lub running&standing attack

f0612c18e7fb4d95a9506d87f7742602.0.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=P8j8eyFfK8E&feature=related

Daj Like lub 5 Pamietaj Ciebie To Nic Nie Kosztuje a Mnie Motywuje Do Dalszej Pracy...

Opublikowano

pier***enie o szopenie pl nie upadnie nawet jesli ten hack dziala by na pl to napewno za chwile wgrali by jakiegos hack shielda czy cos w tym stylu wiec niema sie czego obawiac :P

biatch.png
Opublikowano

No dla niektórych to dobra byłaby wiadomość, a dla niektórych nie. Bo tak FuBu co tyle wydał kasy..

f0612c18e7fb4d95a9506d87f7742602.0.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=P8j8eyFfK8E&feature=related

Daj Like lub 5 Pamietaj Ciebie To Nic Nie Kosztuje a Mnie Motywuje Do Dalszej Pracy...

Opublikowano

Wbij na kamerra profil i poczytaj komenty :D

To zobaczymy

" WYPIERDALAJ Z THE NEW WORL KURWO "

" Myslisz ze mozesz wszystkie smoki 1 lvlem rozpierdalac ?!"

:D

CX7Rrj.png

Opublikowano

a ja wam powiem że jak by ktoś dobrze wpisał w google poprawne hasło to i nawet na pierwszej stronie wyskoczy download tego pliku :)

Opublikowano

Racja nie poddadzą sie tak łatwo

zresztą Kamer nie da tego do obiegu

więc nie m,a się o co martwić

2mo740k.jpg

Opublikowano

OdmowaDostepu

Ja np nie chcialbym go rozwalic na 40lv , nie mozesz lamko wbic lvl i chciabys na 40lvl juz go rozwalic , pozdro pocwicz . mam nadzieje ze na pl nie bedzie takiego gowna

314bb0jza5x.th.jpg

Górnik Zabrze & GKS Katowice & RoW Rybnik & Wisłoka Dębica

To nie moda głupia pało , tylko zgoda jakich mało !

GÓrNY SLONSK

Opublikowano

@UP

Nom

Nie potrzebnie kurwa wprowadzili ten Dmg Bug

Jakie to jest popierdolone

Wolalem starego metina bez tych jebanych bonow

Chociaz byla jakas atmosfera

Nieraz sie fishbota wlaczylo

A teraz to kurwa same expboty

Teraz kazdy ma eq +9 i jest nie mily :/

Kiedys jak kazdy byl Neo to bylo fajnie

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

@up bo pewnie fajnie było że wszyszcy byli neo bo można było kraść itemki ;) A teraz "H** CI W DUPE SK******* nie nabiore sie masz ban ban!!! pożegnaj się z kontem!!!!!" I tak rok temu z 20 przypadków a jeszcze bana nie mam :P

 

@Topic, o nie metin upadnie!!!!! Ide się powiesić!!!!Co ja teraz zrobie jeszcze nie fbilem 2 lvlu i nie bende jak FÓPÓ!!!!

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...