Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zarabianie W M1 Na Easy Metin


MariOs111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No no działa tylko ino butki 500pż (3h) <_< na jakich niedźwiedzi to ustawić tych brązowych ? czy ty czarnych proszę o odp.

mjwpat.png

Opublikowano

dobra to dziś na noc ustawie i zobaczymy rano to napiszę

Ale jestem podjarany jak to będzie działało xD

@Edit :

I oczywiście + leci :P

mjwpat.png

Opublikowano

No dobra leci teraz + ale wypróbuje to bez EM2 bo coś mi nie działa ale mam czas i jutro dam EDITA ;)

65ef1c8a0c2b4755755980e.png

Opublikowano

Szczerze mówiąc nie wiem czym się zachwycacie ... Poradnik brzmi wbij 5 lvl i idź na niedźwiedzie i jest taki wspaniały ? Przecież WSZĘDZIE może dropnąć coś z fajnym bonem , niekoniecznie na misiach . Zresztą ja wolę dropić w imha , bronie na 30lvl wypadają i dużo rzeczy z pż ... Według mnie nic ciekawego ;x

 
 
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/99522-mini-tutdobry-sposob-na-itemy-z-bonami/

było :P

 

 

Co do imha mała rzeczy dropi dla wojów mam na myśli fms i rib

przez około 32 godziny expienia na em oczywiście cały spot 13 lvl ;) żadnego itemka z bonem hp, krytyk(1.5k hp 30kk) xD

przez te 32 gdz 3 rbiy i 4 fms i all spalone ;( antyk wszedł na +9 :)

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...