Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekordy Wbijania Expa Na Em2


Bach!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Już 65 Mental Którego chce sprzedać jeżeli chce ktoś kupić pisać PW

Opublikowano

Ja wbiłem 39 woj body chyba w półtorej dnia i ciągle rośnie :)

Ziom, ale i tak to wszystko to coś więcej niż muzyka

Nie jointy, piwka czy nabita fifka

To sposób bycia bez zdobycia złotych gór

I sprzedania się jak dziwka

 

1420744981.jpg

Miłość, pokój, wzajemny szacunek!

 

No i oczywiscie...

 

Yhyhyhy!

 

 

Opublikowano

36 level w 3 dni. Słuchajcie ładnie bym prosił żeby ktoś podał miejsca expienia bota na levelach 36-65 >> Odwdzięczę się + ;)

to zalezy od kasy jaka masz od tego jaka klasa i jakie itemy

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Haha. xD

To mój wyczyn chyba najlepszy.

Najpierw 34 lvl w 1 dzień na S22, wtedy byłem Top1, to ktoś mnie sprzedał... xD

Później nowe konto i w 3 dni (3x 24h) wbiłem 54 lvl i znów bylem Top1 xD

Później ban bo na evencie z SH latałem... I jakiś ninja na marmurach expił w v2...

Opublikowano

83 lvl sura bm w 4 tyg z is :)) + buff :)) Wydałem na nią 2000 zł (zwoje egzo , pierśienie expa , bonowanie stalko ,itd.. trochę sm jeszcze zostało :P ) 3skille P . Eq +9 od 1 do 80 : ) ja tylko wchodziłem zmieniać eq i expowisko ;p ( 1 lvl na zaprzy ;d do 15 potem dzikusy itd.)

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

39 lvl -.^ jak mozna taki lvl w taki krotki czas rekord i + dla tego pana

JEŚLI ZASŁUŻYŁEM DAJ + BĘDE BARDZO WDZIĘCZNY : D

 

 

 

 

 

 

MONOLIT:

Woj-Body = 66lvl Ban

Surak-BM = 37lvl + ON

Opublikowano

@ 3x UP hahaha smiech na sali. 83 lvl w 4 tyg? phi. z 79 na 80 bije sie dobre kilka dni -.-' Kłamca :)

Jeżeli Ci pomogłem albo po prostu czytasz ten post to wejdź na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka. Kliknięcie to dużo droższa waluta niż plus i minus na MPC

;) (Jeśli też tak uważasz skopiuj to do sygnaturki):)

pomagam.jpg?1

Opublikowano

Muahaha, ja wbiłam w 3 tygodnie 74 lvl SURA WP, wydałam tylko na pierścien. :ppp Eq+8/9 z bonami od pierwszego lvl'a ( miałam już. :P )

Tymczasowo będe wbijała skile na G ( mam full KU i egzo )

Zapraszam do dyskusij nt. Celestial-World.

 

 

 

 

Aktualnie:

Lvl: ??

Klasa: ??

Królestwo: ???

Server: ???

Nick: ???

 

 

 

 

 

Zbieram

add.png, więc jak pomogłam.. Postaw go. ; )

Opublikowano

Up...miał pewnie all eq +9,pierscienie expa,i v2 szybko :):)

 

 

heh musialem ninja babko i caly spot z trujacej:D

Jeśli nienawidzisz Justina Biebera daj mi + wspomóż akcje skacz ped***

 

Jesli masz dac - zastanow sie dlaczego przemysl to ze ja sie napracowalem nad tym serwerem/wypowiedzia i daj + lub nic:)

Opublikowano

ProQwerty czyli - bot robi wszystko za Ciebie a ty nie masz zabawy ? Jak możesz to exp sam do 75 a potem pvp się baw

Przyjmuje zlecenia dot. web masterki.

while(!$success){
....try();
}

 

Opublikowano

83 lvl sura bm w 4 tyg z is :)) + buff :)) Wydałem na nią 2000 zł (zwoje egzo , pierśienie expa , bonowanie stalko ,itd.. trochę sm jeszcze zostało :P ) 3skille P . Eq +9 od 1 do 80 : ) ja tylko wchodziłem zmieniać eq i expowisko ;p ( 1 lvl na zaprzy ;d do 15 potem dzikusy itd.)

 

jeżeli to prawda to już nie jestem rekordzistą ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...