Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekordy Wbijania Expa Na Em2


Bach!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

65 Mental - 2 Tygodnie

Na metiny :P

Ps. Dam rade dropem 18 lv Silne M Tygra +6, Bojowa+6,Trad.+6, Pajecza +5,Miedziane +6rade w malpim lochu dajc przyciąganie ? Wychodzi tu coś koło 260-270 defa

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dasz rade po 3-4 gropki ale jak dla mnie to i tak najlepiej do lochu na 24lvl exp do gildi i jazda bo ponoc na 24lv najwiecej medali dropi :)

Opublikowano

Też mam w 2 tygodnie 63lvl woj mental i 2 lvl konia nie mam czasu na robienie konia level rośnie !

Opublikowano

15k minut na postaci ,bez is ,Ninja 65 lvl

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

54 + drop 30(ban) i jest 10 dzień gry. póki co stale rośnie ... póki faje nei zbanują głównej

Opublikowano

1 lvl w 0 minut !

REKORD !

 

Dobra to żart był teraz serio:

65 lvl w 1 tydzień EQ : +6/7/8 ;)

PMK3yt4.png

Opublikowano

59 ale spróbuje wbić 61 w tym tygodniu i lvl-e konia wbijać bo mam 11 i nie chce mi sie robić ich a zęby dopiero kończe jeszcze 2 ale zara pójde oddam to może 1 zostanie

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Ja nabiłem 44 lvl w gdzieś 1 mies niespiesząca się nie jak niektórzy 24/7 ale mam pytanie gdzie expic 44 lvl mental eq tak +7 prawie 500 defa i 380 ataku 8kk hp

 

albo bierzesz all spot na bo albo idziesz do v1 na sam poczatek przy portalu na te pajaczkii tez biezesz all

Mój Temat

http://www.mpcforum.pl/topic/233868-artificialaiming-radar-v-27-wersja-17/

 

 

Pomogłem daj + to nie boli

Opublikowano

Ja najwięcej to wbiłem wojem bodym na s 24 w 1 dzień do 30 lv a teraz planuje na s10 ninją archerem wbić 65 lv do końca wakacji już zaczołem 2h temu mam 26lv :D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ja mam 65 lvl szaman healer.. Bardzo fajnie sie gra, z dobrym EQ kosa w pvp, wbite w ok 2 tyg... ( Zajżyjcie do poradnika w spoilerze szybko wbijecie 65 )

Co ja zrobiłem? Czemu zraniłem Cię? Tak wielki ból zadałem sercu, które kochało mnie.

Tak wstydzę się kochanie, i teraz płaczę tak.

Wiem, że nie spojrzysz na mnie. Nie chcesz mnie już nawet znać...

 

Myśle chyba, że tak jest skoro już nie dzwonisz do mnie

Zdaje sobie sprawe, że między nami to jest koniec

Wszystko co łączyło nas już przepadło...

 

To takie trudne jest i ciezkie dla mnie, ale przeciez nie myślałem o ty zdradzajac Cie...

To była tylko chwila, kiedy skusiłem się. Bez rozwagi wziąłem inną... Wybrałem ja...

Teraz o tym wiem, czas dla mnie zdrajca jest.

Zabrał wszystko mi co słodkie...

Bez Ciebie teraz wiem nie moge złapać tchu, już nie podniose z kolan się...

NIGDY!....

 

Wypchany ze ścieżki miłości, Nowa ścieżka: Picie,picie,jaranie,picie,jaranie,picie,picie,jaranie i tak w kółko

http://www.youtube.com/watch?v=SkEFnTyhE5U

Opublikowano
Gdzie wy ustawiacie bota na 42+?

Pustynia w sam raz nawet jak masz kijowe eq do 50 lvl pociagniesz

 

Ja nabiłem 44 lvl w gdzieś 1 mies niespiesząca się nie jak niektórzy 24/7 ale mam pytanie gdzie expic 44 lvl mental eq tak +7 prawie 500 defa i 380 ataku 8kk hp

 

z 8kk hp to idz do red lasu albo v2 , bedziesz powoli bił ale duzo expa bedzie

Opublikowano

30lv w 12h :D woj mental

Sieć Serwerów ZbytowniA.pl

 

Nazwa serwera: ZbytowniA.pl [Call of Duty MEGA XP]

IP serwera: 188.165.224.136:27056

Typ serwera: Steam/NonSteam

Tryb Rozgrywki: COD

Ilość slotów: 32

Godzinny uptime: 24/7

Friendly Fire: Nie

Rekrutacja na adminów: TAK

Forum: www.ZbytowniA.pl

Monitor serwera:

b_350x20_CFFAD41-E98100-000000-591F11.png

 

ZAPRASZAMY !

Opublikowano

ja mam militara ;D

Co ja zrobiłem? Czemu zraniłem Cię? Tak wielki ból zadałem sercu, które kochało mnie.

Tak wstydzę się kochanie, i teraz płaczę tak.

Wiem, że nie spojrzysz na mnie. Nie chcesz mnie już nawet znać...

 

Myśle chyba, że tak jest skoro już nie dzwonisz do mnie

Zdaje sobie sprawe, że między nami to jest koniec

Wszystko co łączyło nas już przepadło...

 

To takie trudne jest i ciezkie dla mnie, ale przeciez nie myślałem o ty zdradzajac Cie...

To była tylko chwila, kiedy skusiłem się. Bez rozwagi wziąłem inną... Wybrałem ja...

Teraz o tym wiem, czas dla mnie zdrajca jest.

Zabrał wszystko mi co słodkie...

Bez Ciebie teraz wiem nie moge złapać tchu, już nie podniose z kolan się...

NIGDY!....

 

Wypchany ze ścieżki miłości, Nowa ścieżka: Picie,picie,jaranie,picie,jaranie,picie,picie,jaranie i tak w kółko

http://www.youtube.com/watch?v=SkEFnTyhE5U

Opublikowano

Koledzy temat "Rekordy Wbijania Expa Na Em2" A nie samemu dzięki botowi, ja sam nie używam botów gram uczciwie ale nic nie mam do hacków chcesz mieć bana graj na hackach ^^

Dobra tam nie grałem i nie wbiłem ani 1 % na Botach :P

Opublikowano

36 level w 3 dni. Słuchajcie ładnie bym prosił żeby ktoś podał miejsca expienia bota na levelach 36-65 >> Odwdzięczę się + ;)

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...