Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Inne]Mój Diss Pisałem 8 Minutt :D


king1998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sorry mistrzu, ale zjebałeś,

Swoją skórę na targu tanio sprzedałeś.

Twoje teksty są tak chujowe,

Że wolałbym jebnąć Ci w głowę.

Zacznij się uczyć mały niedojebie,

Bo to co umiesz , umie i gówno przyjebie.

Zacząłeś ten temat nie wiedząc po co,

Teraz Cie zjebie calą moją mocą.

 

 

Tutaj jakaś rymowanka odemnie ;D

Nawet akcent o Mariuszu P. się znalazł :D

Nie oceniać tego, chciałem poprawić sobie humor :>

368216.png

Opublikowano

A więc zabierzmy się za frajera,

Jebmy go tekstami do zera,

Zaraz pójdzie po rodziców,

Bo ciśniemy go dla picu,

Tylko nie płacz kochana,

Bo nie dostaniesz banana,

Więcej się za to nie zabieraj,

Bo to nie robota dla frajera,

W Twoim domu panuje bieda,

I to tyle od Owneda.

Opublikowano

I ja dorzucę swoje trzy grosze,

Chujowy jesteś i siedzisz pod kloszem.

Zacząłeś tą zabawę chwaląc się przed nami,

Zjebałeś wszystko buraku jebany.

Czekaj chwile to nie koniec,

Zamknij japę na ten moment!

I w tą chwilę i w ten czas Mage Ci mówi s-p-i-e-r-d-a-l-a-j.

368216.png

Opublikowano

Ja dorzucę też czwartego,

I jebiemy na całego,

A więc kochany kingu,

Wjebałbym Ci na ringu,

Jesteś zwykłym chujem w paski,

I nie sięgasz mi do laski,

Dla mnie leżysz już na dnie,

Ale wciąż ciśniemy Cię,

Zobaczymy jak odpowiesz, he,

Ale lepiej postaraj się,

Mage - zjeb go jak trzeba,

I wyślij frajera do nieba.

Opublikowano

I ja musząc coś dodać,

Chciałbym coś mocno sprostować.

I w ten oto sposób zjebaliśmy Ciebie,

Gówno nam zrobisz mały przyjebie.

Pokazałeś to co na gówno przystało,

ale dla mnie to wciąż o dużo za mało.

Wkurwia mnie już to gadanie,

Dawaj na ring będzie pranie.

Myślałem, że napiszesz coś o wiele lepszego,

ale gówno jest gównem i to dlatego.

Korzystając z okazji pozdrawiam Owneda,

zdissuje Ciebie i będzie bieda!

368216.png

Opublikowano

Zaraz zrobię z niego trupa,

Będzie go bolała dupa,

Bardzo słabo rymujesz,

A więc jesteś grubym chujem,

Przejażdżka Ci się przyda,

Tak dissować to ochyda,

Teraz wysilam swą dynię,

By Ci dojechać skurwysynie,

No i zostałem sam,

Bo Mage poszedł spać,

Tylko nie myśl, że się boi,

Z Tobą nie będzie się pierdolić,

Teraz pewnie sobie śpisz,

I o metinie ciągle śnisz,

Zostaw już tą głupią grę,

Bo takich ludzi boję się,

Nie rób z siebie Eminema,

Jesteś gównem - to nie ściema,

Trochę szkoda mi Ciebie,

Jesteś pusty zjebie,

Ciamkaj pałę Bieberowi,

Coś za łatwo Ciebie gnoić,

Owned kończy swego dissa,

Bo mu ten king zwisa.

 

Nie bierz tego do siebie, bo to są po prostu jaja ;D

Opublikowano

I Kronk tutaj też odpowie ,

bo mu zaszumiało w głowie,

Kinga diss jest strasznie prosty ,

a zaraz wręcz żałosny

Idź się dzieciaku do piaskownicy bawić ,

nas nie udało Ci się zabawić .

A gdy wyjdziesz z piaskownicy

Idź sobie poskacz na ulicy.

Zamiast grać później na komputerze

Idź pojeździej na rowerze.

Dzisiaj słońce mocno pali

twa psychika się zawali.

Dla pocieszenia sobie rapujesz

a swe życie tylko marnujesz

Kiedyś powie Ci dziewczyna

"Ty cwelu wyłącz już tego metina"

Opublikowano

Weź Kronku, Tonku i reszta twych bachorów

weź wypierdalaj stąd biegiem

Żebyśmy nie musieli więcej oglądać Ciebie

A nadzieją że odpłyniesz w raz z ostatnim "dissem"

Będę karmił się jak niedźwiedź, głodujący ludzie chlebem

Weź Kronku Tonku, i reszta twych bachorów weź wypierdalaj stąd biegiem

Mam nadzieje ze odpłyniesz w raz z ostatnim swym "dissem"

Żebyśmy nie musieli więcej oglądać Ciebie

Będziesz dalej znany z bananowców gdy będą w potrzebie chcesz robić

sygny i avki to je rób a nie jakieś "szmacianki" nikt niezadowolonych z twych

sygn nie powie ci tego prosto w ryj ! a ja mówie więc słuchaj jescze Raz twój ostatni raz .. !

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

ah cioto w metina już niegram więc nie masz du nic do powiedzenia

przy moich rodzicach nieraz przeklinam ... ale niedostaje za to kary

tylko pouczenie żebym nieprzeklinał a ty ile masz lat "14" "15" no max "16"

i co taki kozak z ciebie !

 

@edit:

Sry za duble post !

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

Zaraz umrę pod naporem rymów twoich,

takiego gówna pisać nie przystoi,

głowa od tego boli,

nie zapodawaj tu szajsu swego,

bo nie dorównasz nawet najgorszemu.

Kaleczysz polski język,

polską rap kulturę,

śmiesz obrażać ziomów moich?

teraz ja obrażę ciebie chuju ubogi

zaraz weźmiesz za pas nogi,

będziesz spierdalał aż się będzie kurzyć,

już nigdy tu nie wrócisz,

swoim tekstem nigdy nie zarzucisz.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Powiem Ci jedno bardzo szczerze,

skończ już pierdolić te głupoty frajerze.

Twoje teksty są żenujące,

i zaraz nadziejesz się na ciętą ripostę.

Chciałeś pokazać się z dobrej strony,

powiem Ci jedno zostałeś zniszczony.

Naucz się pisać poprawną Polszczyzną,

bo to co prezentujesz to chujnia z grzybnią.

Kronku, Tonku napisałeś,

muszę powiedzieć bardzo zjebałeś.

Pokaż nam w końcu tego asa z kieszeni,

bo jak nie, to wcale się to nie zmieni.

Wyciągnij lekcje z tego dissu cymbale,

bo nic nie umiesz i tobie to nie jest dane.

Nie zapomnij też o jednym myku,

sygna Twoja jest do kitu.

Zjebałeś wszystko po kolei,

i nic już tego nie zmieni.

Zaraz Owned pewnie wstanie,

i wpierdoli Cię na śniadanie...

368216.png

Opublikowano

Jak już wspomniałem,

Jesteś grubym wałem,

Dissowanie nie dla Ciebie,

Twój tekst po oczach jebie,

Masz tylko 12 lat,

Pewnie leje Cię Twój brat,

Nudzi Ci się bardzo w domu,

I wykurwiasz się na forum,

Po Polsku nie umiesz pisać,

A więc nie bierz się za dissa,

To jest koniec mej roboty,

Bo nie mam już ochoty.

Opublikowano

Owned to kończy, Szymek zaczyna,

wiec Kingu weź za pas nogi,

uciekaj, tu dla Ciebie za duże progi,

spierdalaj daleko,

gdzie rodzice dadzą Ci mleko,

wyjebane na Ciebie,

Ty analfabeto, pojebie.

 

tak btw. to nie umiem za bardzo dissować ale co mi tam. x]

Opublikowano

To i ja się tu wpierdalam na wielkim szumie,

i zaraz się okaże kto dobrze rymować umie.

Pojechałeś na Owneda, Kronka i na reszte,

i za to mała suko dzisiaj Cię zbeszczesze.

Napisałeś tutaj szczylu o parę słów za dużo,

dlatego rozjebie Cię teraz ostrych panczów burzą.

 

Królem to Ty jesteś kur**a tylko z nick'a,

i po moich brudnych wersach masz delirke jak osika.

Zaraz wpadnie Twój stary, swój rozporek rozsunie,

i pewnie będziesz musiał rządzić jego berłem skunie.

Zdejmij lepiej z głowy tą koronę z pazłotka,

bo zaraz będziesz tu piszczał jak cnotka - niewydymka.

Rozkminka - na przyszłość zanim już coś napiszesz,

a jak już to kur*a nie nazywaj tych wypocin dissem.

Czy to dopiero początek? Nie ja właśnie kończe,

przegrałeś potyczke i przegrywasz wojnę.

Breeee !!

f.png

Opublikowano

Nie będę już pisać bo jak patrze na to jak się krzywdzicie

nawzajemmm .. Wyjebane mam na was wszystkich .. który z was da bana no dalej

tylko czekam na was "kronk jest podrobionym MC" więc huj mi na was zwisa

 

Temat Close !

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

Mama bije , tata pluję

twego życia ci żałuję.

Wkurwiasz ludzi tylko zjebie

szkoda mi wyłącznie ciebie.

Małe dziecko , zwykła pała

na okrągło ssiesz komuś wała.

Wczoraj coś wkurwiony wstałeś

lecz niepotrzebnie do nas się dojebałeś.

12-latek grający w metina

nie chce cie żadna dziewczyna

I co teraz głupia pało

jeszcze Ci jest tutaj mało?

Idź w metina lepiej grać

niż przed naszymi tekstami srać.

Opublikowano

Nie będę już pisać bo jak patrze na to jak się krzywdzicie

nawzajemmm .. Wyjebane mam na was wszystkich .. który z was da bana no dalej

tylko czekam na was "kronk jest podrobionym MC" więc huj mi na was zwisa

 

Temat Close !

 

Dissów naszych nie zrozumiałeś,

Metinem mózg sobie zjebałeś,

Nawzajem się krzywdzimy?,

To Ciebie tekstami piździmy!,

Huj się pisze przez CH,

Twoja mama ma pecha,

Że wychowuje takie gówno,

Po którym się dissuje równo.

Opublikowano

Nie będę już pisać bo jak patrze na to jak się krzywdzicie

nawzajemmm .. Wyjebane mam na was wszystkich .. który z was da bana no dalej

tylko czekam na was "kronk jest podrobionym MC" więc huj mi na was zwisa

 

Temat Close !

Biada tobie , dziecko głupie

idź posmeraj mnie po dupie.

Nie wiedziałem , że metin ludzi tak jebie

szkoda mi tej gry , a szczególnie ciebie.

Jeszcze do nas się tu plujesz

gorzko tego pożałujesz

Opublikowano

no dalej czekam aż mi jeszcze dojebiecie no dalej.. i nie mieszaj do tego mojej mamy i mojego taty pojebie

dziewczynę mam w metina nie gram już od 2 miechów

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

Tia, to współczuje dziewczynie. Owned pisał, że to są żarty ale jak widać dziecko nie potrafi zrozumieć co się do niego mówi.

Opublikowano

żal do owneda ja nic niemam .. wiem że pisze że to są żart

 

też napewno grałes w metka

 

znaczy niepisał byś "metin2"

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

Sorry młody, jesteś słaby,

nie masz psychy do zabawy.

Chciałeś pograć z nami w grę,

a my po prostu zmieszaliśmy Cię.

Nie płacz teraz nic nie zmienisz,

jesteś zero w chuja strzelisz,

Zapamiętaj tylko moje słowa,

zjebałeś sobie życie Ty cioto metinowa.

Grałeś 2, 4 na dobę,

i zapadłeś w zjebaną chorobę.

Zacznij w końcu atakować,

a nie mordę w piasek chować.

I w ten sposób kończę me rymy,

już niedługo Cię w piecu spalimy.

368216.png

Gość Mounthains
Opublikowano

Rymy niektórych są zajebiste. Te które były najlepsze, zdejmuje warna <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...