Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Inne]Mój Diss Pisałem 8 Minutt :D


king1998

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty reprezentujesz disco polo a ja rap z podziemia...

 

Jesteś marną szmatą i wiedz że Bzynio swojego zdania nie zmienia.

 

Wiesz ej możesz straszyć mnie lecz ja i tak mam na to wyjebane...

 

Ty jesteś podrobionym MC a ja pisze swoje i przy rapie zostane.

 

Popełniłeś błąd bo nasłałeś na mnie swojego brata...

 

Ma on pięć lat więc mi on kolo dupy lata.

 

Tylko na tyle Cię stać?

 

Wiem bo jesteś w tym cienki kurwa jego mać!

 

Poskarż się tacie potem poskarż się mamie..

 

A potem ja przyjdę i spuszczę ci lanie.

 

Wizisz mnie na ulicy i odrazu dzwonisz na 997...

 

Ej ale czego się boisz? Was jest wielu a ja jestem tylko jeden.

 

Sory zapomniałem twoimi ziomkami są dzieci z przedszkola...

 

Jesteś widzisz biedny więc taka twoja dola.

 

Lamusie jak chcesz rzuć wyzwanie...

 

Ja tak bardzo długo kurwa czekam na nie!"

 

Ha.. Jeszcze jedno na koniec umyj swoje ząbki

 

...bo jak się spotkamy to zostaną z nich same szczątki

 

Niewiem czy wiesz e ale mieszkam tu od urodzenia....

 

....radze ci przeprosić i powiedzieć dowidzenia!

 

Następnym razem rób to abym słyszał no bo jak nie

 

no to bedziesz wisiał!

 

NIEDŁUGO DODAM KOLEJNY Wielkie Yooo

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

 

Zapisz się na kurs szycia kroju ,a swoje teksty zostaw w spokoju.

 

 

Naucz się używać przecinków bo to aż napierdala po oczach.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

ha tylko że to mój pierwszy .. ^^ bdą lepsze ;p

 

 

Sebos wiesz co ja przynajmniej używam swoich textów a nie Ąckiego do peji "Zapisz się na kurs szycia gnoju"

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

Dzieki ;p komentujce new piosenke ;p

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

Nigdy za czyms takim nie przepadalem, ale przynajmniej za przeproszeniem nie pierdolisz o jeb*niu policji czy cos w tym stylu. Bo od tych tekstow to juz sie az pochlastac idzie >.>

 

offtop:

Osama- jak zobaczylem twojego Avatara, to mialem normalnie stan zblizony do zawalu o.O

                                      hm7gidhs2hjo.png

Opublikowano

"Każdy z nas ma szanse na lepsze życie 2.

"Siedze sam jest równo 12 w nocy

 

Weny nabrałem więc usiadłem i pisałem

 

Przeżywałem troche pod beat na freestylu pojechałem

 

Słuchawki na uszach leci brzmienie z mp3

 

Gdy pisze o życiu nie jednemu lecą łzy

 

Szary dym w powietrzu się unosi

 

Szara rzeczywistość ciśnienie mi podnosi

 

Mam dość już cierpienia przenosze je na białą

 

Rzeczywista personifikacja

 

Ona oddycha atramentem..ziomek to jest racja

 

Podaje, odbiera ode mnie słowo

 

Wychodzi dobry shit i jest kolorowo

 

Przyznam się do błędów które popełniłem

 

Boże nie ma odwrotu Ty wiesz co złego zrobiłem

 

Przepraszam za to że sie urodziłem

 

Przepraszam za to że serca na pół kroiłem

 

Teraz pokruj moje

 

Bo gdy w deszczu stoje

 

Wiem że śmierci się nie boje.

 

Chociaż bym chodził ciemną doliną zła się nie ulękne

 

Pamiętaj zawsze o mnie gdy przed obliczem Twoim klękne"

Na lepsze bycie

 

Sam decydujesz biórko czy szyb samochodów mycie

 

Ja jestem cały czas taki sam

 

Nie straszny żaden życia chłam

 

Swoją gre ciągle gram

 

Mówisz rozumiesz?

 

Odpowiadam człowiek chuj*a umiesz

 

Nie ma idealnych więc depnij na hamulec

 

W dzisiejszych czasach co druga to paris hilton

 

Dwunastolatki ważące więcej przez tapete

 

Nastolatki wciągające nosem kreche

 

Wciąż mnie widujesz w kapturze na ulicy?

 

Nie jestem inny..jestem jak wszyscy inni śmiertelnicy

 

Jeszcze pare opcji jest do omówienia

 

Tematem portal w chu*j z pierwszego zdarzenia.

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

czy ja mowiłem że te 2 nastepne to diss ?

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

według mnie słabo, lecz ćwicz dalej.

na pewno będzie lepiej. ;)

a w tym pierwszym dissie pozmieniał bym trochę słowa.

swojego na swego Brata

ale powodzenia.

 

Konotu przed kompem siedzi, na forum pisze i się z tego cieszy.

Mpc pozdrawia a w spam chu** wkłada.

na Szybkiego. ;)

2 sekundy. B)

Wulgarna obraza moderatora. Dowidzenia

//D&G

Opublikowano

Oszczędź sobie zachodu..

Widac ,że nie masz co robić w domu, zabawa dla 10 latków.. wyzywanie się ^^.

Usłyszał o dissach Peji czy innych dennych "raperów" i ich naśladuję..

LoL . ?

Opublikowano

To jest to..!

Bez obrazy ale trochę, CIENKO :X^^

Nie podoba mi sie.

 

@Edit

widac, ze pisales 8minut^^

; )

Opublikowano

king1998

I wszystko jasne.

 

@Ten cały diss

Słaby. Naucz się stawiać znaki interpunkcyjne (Sprawdź na wikipedii co to znaczy).

Opublikowano

Ejj kronk przyznaje się mam 12 lat ale to nie znaczy, że nie wiem co to znaczy znak interpunkcyjny ... ;/

do szkoły chodzę i uczę się normalnie.. a może ty chodzisz do szkoły specjalnej gdzie cie

źle traktują i tu wyżywasz się na innych ..;/ co do mojego wieku nie masz prawa się wtrącać ;//

BADŹ CZŁOWIEK JEBNI MINUSA

d41d8e04b1733500fd20697c49f458e0.jpg

 

80% ostrzeżeń trzeba się pilnować !

Opublikowano

king1998

I wszystko jasne.

 

 

 

Bardziej 

 

 

Hobby:Metin2, Le Parkour, Deska :D(bardziej Fingerboard)

 

I wszystko jasne.

 

-

 

12 lat i wyklinasz dookoła a przy swoich krewnych nawet byś nie pisnął "kurde".

 

-

 

"W dzisiejszych czasach co druga to paris hilton

 

Dwunastolatki ważące więcej przez tapete

 

Nastolatki wciągające nosem kreche"

 

 

A ja napiszę:

 

W dzisiejszych czasach każdy 10-14 latek chce być Pro Elo, reprezentować JP dla szpanu, każdy chce zostać raperem.

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...