Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Z Jakich Państw Najlepsze Są Serwery?


Najlepsze serwery.  

298 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakich pa?stw najlepsze s? serwery?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O...

 

Chiny - Chinole to cieniasy bo na 56lv rozwaliłem Chinola 80+ z Mini Hwangiem :P (EXPiłem sobie a tu ci wyskakuje na wolnym taki koleś i ko z krytyka po 5k jechałem i ded :P)

Niemcy - 0 Lag, I łatwo w PvP z nimi

Prosił bym o -

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Niemcy - nic do ich serverów nie ma , ale jakoś nigdy mi nie wpadają do gustu , albo mi się nudzą po paru dniach..zazwyczaj za duży exsp , ale M2House był fajny.

Chiny - niee..nie lubie chińskich serverów.Grałem dużo na csyt2 , i nie rozumiem was..ja każdego chiniola prawie jechałem.Zazwyczaj z innego królestwa.Nie lubie ich , są za łatwe.Magiczne metale itp.Ale szanuję ich.

Włochy - te servery uwielbiam :) CandyLongju , FinaLongju2 , ItaLongju , to też na nich zaczynałem , i wiele , wiele innych.Czasem banowali , ale zawsze z przyczyną.Żadko dlatego , że było się polakiem.Ale zdażało się.

Francja - kompletna porażka.Raz chyba weszłem na francuski server w dodatku nie pamiętam nazwy , i już wiedziałem że nie są dla mnie ;/ Nie lubię , i jest ich baaardzo mało.

Anglia - to samo.Prawie nic.Serverów.Metin2United jest fajny tylko.

Polska - oczywiście że lubię , ale te dopracowane.Nie lubię takich gdzie są chińskie znaczki itp.Dobre servery : Triadica , AnimeMt2 (teraz gram) , kiedyś nawet OmegaMt2 , inni też lubili McMetinPro.

Portugalia - grałem na jednym servie , i był bardzo fajny , z tego co pamiętam.Też mają mało serverów jak Francuzi , Anglicy.

 

Oprócz tego nie raz podobały mi się servery Rumuńskie..zwłaszcza DnkMt2 , teraz to zupełnie inna obróbka , ale wcześniej..pro server.Bardzo mile wspominam:)Chyba najlepszy:)

 

Zatem moje typy:

-Włoskie

-Polskie

-Rumuńskie (nie zagłosuję , bo nie mogę.)

Nevrast - Ramsey - Jinno

 

Zapraszam:)

Opublikowano

Chiny - dlugtrwale serwery (chinole ; *)

Włochy - dosc trudne exp , yang , eq nie bo w sklepach dobre zawsze jest

Pomogłem Daj 5 Lub add.png

 

bobmarleyzi.png

31887.gif

34194.jpg

 

10 V 70 V

20 V 80 V

30 V 90 X

40 V 100 X

50 V

60 V

 

 

Daj add.png I Komentarz To Się Zrewanżuję

Opublikowano

Wchodzac w ten temat myslalem ze kazdy glosuje na wloskie a tu taka niespodzianka xD Prawie kazdy o wloskich zapomial

Nie wiem jak wam ale mi sie najlepiej gra na wloskich i wgl od wloskiego serwera zaczynalem gre na priwach (finallongju) ktory do teraz sie trzyma :)

Wiec ja glosuje na wloskie

Co do chinskich przewaznie sa lagi i nie mozna sie z nikim dogadac ...

Opublikowano

Chiny ogólnie robią najtrwalsze serwery. Na Polskę nie ma co stawiać, wszyscy chyba znają nasze neo dzieci ;>

draenorsygn.png

Opublikowano

Tylko Chiny! Ponieważ to oni udoskonalają metina o dodatkowe levele itemy itp..

Polskie serwery to totalna klapa szczególnie na hamatchi tyle ich jest...

johnmorrisonxxxppwxxxsc.png

Autor-Klik Na sygnę

:)

Opublikowano

Chiny chociaz zadnego chinola nie rozwalilem ale sadze ze to sie kiedys zdazy ;p

 

Wiecie moze czy dziala Eastlj?

 

a i Dajcie -!!!!

hehehasg.png

Sygna by SilverWolf avek by CreatiVe1

 

Nie bądź pokemon daj - to tylko 3 sek.twojego życia :)

Opublikowano

Chiny! wlasnie za to ile servery wytrzymuja i epiki sa ^.^ Zreszta NewLongju od chinoli bylo ofc wiec jak tu im nie dziekowac xD

43630.gif

Nowy komp :)

 

Intel Core i7 2500K 3.30GHz LGA1155 BOX | OC do 4Ghz

Gigabyte GeForce GTX 560Ti 1GB DDR5/256b PCI-E SOC (1Ghz na rdzeniu :D)

Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 P67 LGA1155

DDR3 Kingston 8GB PC1600 2x4GB CL9 HyperX

ATX Midi SilentiumPC Gladius 800 Pure

XFX Core 650W

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...