Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta] Z Jakich Państw Najlepsze Są Serwery?


Najlepsze serwery.  

298 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakich pa?stw najlepsze s? serwery?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślicie że tak trudno pokonać chinola ? Gdy grałem ninja to z ekipą na ghwww usypialiśmy chinolów ale chwile potem było tak że chinol dopiero do nas szedł a my ledwo stoimy i bije nas chuj wie co

Ja wole chińskie bo fajne itemy,120lvl,szybki exp drop itp,yangbug nie trzeba sie meczyc z kasa na bony kd eq itp. , mozna jebnac fajnego krytyka każdą klasą postaci no i zwykle jest fajna zabawa w dt z chinolami ale jak kowal sie zbuguje to zaczynam tępić żółte gówno :D

s2c77Oa.png

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1.To Niemieckie Tylko żadko ktoś może pisać po polsku i nick z pl na końcu może mieć

2.Chińskie fajne serwy proste ulepszaczy nie ma tylko czasami te bryły złota lagi czasami są minus chinole blokują często dt.

Za Pomoc Proszę żebyście mnie nagradzali 5 i +

Opublikowano

Chinskie - wg mnie najlepsze servery to byly ymyt2( potem sdlongju) mają moim zdaniem najlepsze servery beta

Włoskie- Najlepszy wg mnie serv to RazorMt2 nadal gram bony np 400 zreeczonsci lub sily rekord- 1100412 z trujoncej chmurki (chociaz nie wiem do konca c zy to wloski server ale strona jest po wlosku :D)

Polskie - bo po polsku jedyny atut

Opublikowano

Polska - Ach ten język.. dopracowane serwery np. Triadica.

Włochy - na żadnym serwerze Polskim czy też chińskim nie ma takiego klimatu jak tu .. dajmy na to CrowMT2

 

Postawiłbym na rumńskie ale nie ma ;s

8307398.jpg

66851.jpg

Opublikowano

Według mnie najlepsze to : Polskie,Niemieckie,Chińskie ;]

1318801632-U103988.png

 

 

Chcesz sygnaturkę // avka // tapete czy coś w tym stylu ? Pisz na PW ( ma być podany stock/render czy jakiś inny materiał, wymiary oraz kolorystyka i jaki ma być napis czy nie ma być wgl napisu.)

Opublikowano

Polskie-Jak jest dobra atmosfera (tzn.malo dzieci neo i noobów) to jest fajnie

Chińskie-Od nich zaczelem i czasem je lubie,chinole wkurzają :D

Niemieckie-Fajnie zedytowane,zwykle fajni gracze,ale straszny rasizm :(

Tureckie-Calkiem fajne,mozna czasem pograc

Rumuńskie-Nie wiem nie gralem

Wloskie-Bardzo dobre serwery,poprostu mistrzowie w edycji clienta!

Angielskie-Nie gralem

Portugalskie-To są takie?

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

Chinskie-jest duzo lagow ale dobry exp jest

polskie-0 lagow we wiekszosci

Niemieckie-fajni handlarze i malo lagow

Opublikowano

1. Polska - Nasz język i niektóre serwery są dobre :)

2. Chiny - Przeważnie są wykur***** łatwe xD

3. Niemcy - Serwery z tego kraju przeważnie najszybciej posiadają nowości, np. metin2united z nowymi mapami (dzięki którym rozkminiłem tworzenie map ^^)

Opublikowano

Jestem na : Polskie

 

Czemu ? A temu że Polacy robią niezłe dedyki :) Nie hamachi bo takie to mają 90% noobów ale zdarzają się wyjątki , są niezłe teamy Polskie np. Zgodny team Triadicy w którym był nasz Bambus3k ( Pozdro ;) )

 

Ciekawe pomysły - jako pierwsi mamy max. 125 lvl ;D , nowa atlantyda ( na CN takiej nie zobaczysz ) , nowe questy ( Triadica ) itp. :)

 

Wyjątkiem jest avalon którego wszędzie reklamują i ma dużo noobów ;p

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Oczywiscie, ze chinskie ale nie takie super 4fun. A po nich zaraz polski poniewaz tutaj nie ma żadnych barier jezykowych ;]

shaylarenjeans.gif

DarkAyss to miszcz i kox !

Opublikowano

Oczywiscie, ze chinskie ale nie takie super 4fun. A po nich zaraz polski poniewaz tutaj nie ma żadnych barier jezykowych ;]

 

jeśli chcecie 4fun to tylko niemieckie :D

Opublikowano

Oczywiście że Chińskie serwery sa najlepsze :P

Nawet się trochę języka nauczyłem :D

Daj + To nic nie kosztuje !!

Moje TUTORIALE

 

Moje TUT:

http://www.mpcforum.pl/topic/169001-tutjak-bonowac-eq-dla-ninjid/

http://www.mpcforum.pl/topic/175327-tutogolny-poradnik-metin-2/

http://www.mpcforum.pl/topic/175856-tutjak-byc-najlepszym-gm/

http://www.mpcforum.pl/topic/287863-downloadtut-okolo-160-pytan-do-oxa/

 

Opublikowano

Niemiecki.. chinskie mi sie juz przejadly... ciągłe lagi.. i gdy kazdy zobaczyl ze jakis beta to sie robilo w ciula ludu i po becie.. w ogole na wiekszosci chinskich maja lagi .. ciezko teraz o dobry.. ale stawiam na niemcow, bo zaskoczyli mnie metin2united ^^ bardzo dobrze dopracowany.. kilka nowych mapek, i robia nastepne broni i zbroi tez maja i mozliwe ze dorobia ^^

100 postów - xx.xx.xx r.

200 postów - xx.xx.xx r.

300 postów - xx.xx.xx r.

400 postów - xx.xx.xx r.

 

Mało pisze, ale staram się wiecej pomagać.

 

UserBars

32266.png15669.gif19971.gif17996.png31674.gif24026.png31353.png

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...