Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Włamałem Się Do Bazdy Oto Ss'Ik ;)


ProNuupPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu usunąłeś 1 screen :) ? Po drugie po lewej jest okno przyjaciół czemu te litery są tak blisko tego popiersia ^^

65994253024037513199.png

nie wolno mieć odnośników w sygnie do yt

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hymm obstawiam 15 min zabawy w paincie xD

Moja Kochana Strona

Gra Klondike

 

 

 

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.
Opublikowano

Gratuluje :D

 

Jak to zrobiles?

 

Moze zrobie postac tam i mi dasz 55 lvl, skile P i militara? ^^ EQ +9 :D (taki joke. i tak bym nie dostal :( )

+

dobo95.png

Sygrantura by AgatkaPL :) Dziekuję ;)

Opublikowano

postac ma

http://metin2.ae/main/highscore/2/-1/161

Moja Kochana Strona

Gra Klondike

 

 

 

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.
Opublikowano

Ciekawe jak na 34 lv 3 skille na P? 1 lv + 17 pkt skilli = 18 lv pierwszy skill M +17 = 35 lv więc na 35 lv byś miał 2 P maax

Opublikowano

Ciekawe jak na 34 lv 3 skille na P? 1 lv + 17 pkt skilli = 18 lv pierwszy skill M +17 = 35 lv więc na 35 lv byś miał 2 P maax

 

setskillother LoliPimpus 16 40 1x p i tak dalej :) mosku.

Opublikowano

Powiedz jak to zrobiłeś to zorganizujemy taki włam na PL ;p

I postaraj sie o spolszczenie bo 90% osób nie chce sie sciągac clienta

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Szacun gosciu tylko wiesz... za duzo sie nie chwal bo pl'a wylaczą xD

 

Jak wiesz zapodasz cos ciekawego ^^ to wbijam na araba

 

Marmurki do expa by wystarczyly wiec wiesz o co biega :)

 

Pisz pw jak chcesz ze mna pograc

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Woow kolo dobry jesteś

 

Nadal nie wiem czy to nie jest twój priv w arabskim cliencie mhm .. ;p

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...