Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Włamałem Się Do Bazdy Oto Ss'Ik ;)


ProNuupPL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobre , ale raczej jakoś podrobiłeś zaraz się upewnie .

65994253024037513199.png

nie wolno mieć odnośników w sygnie do yt

Opublikowano

Hm , 1 fota . Masz znajomych a odkiedy GM może mieć znajomych ?

65994253024037513199.png

nie wolno mieć odnośników w sygnie do yt

Opublikowano

Hm , 1 fota . Masz znajomych a odkiedy GM może mieć znajomych ?

 

A od kiedy arab by znał pl'a ? Pomyśl ;) Ss nie podrobiony, konto zostało przezemnie shakowane.

Opublikowano

A gdzie pływający napis nad nickiem?

Na arabskim clijencie nie ma czegoś takiego, dopiero jak zalogujezs się przez spolszczenie, zaraz dam ss'a.

Opublikowano

hymm podrobiłeś czy naprawde? :D

Moja Kochana Strona

Gra Klondike

 

 

 

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIFPiszę poprawnie po polsku.
Opublikowano

Niech ktoś wejdzie na Arabską strone i sprawdzi w team czy są tacy GM-i .

65994253024037513199.png

nie wolno mieć odnośników w sygnie do yt

Opublikowano

Tak to jest metin2.ae nicku gm'a nie widać, ale mam postać LoliPimpus która jest w 2 serwerze w rankingu.

0703173953.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Komenda item nie działa, działa all z mob, nie działa weak, działa dawanie skilli i konia, ranga nie działa, gold nie działa, mamury działają

Opublikowano

A ja widziałem zanim zaczął się spam 1 screen zanim dałeś te i było po polsku i "krzaczki" były ;] nie mam dowodów ale tak było

Opublikowano

A ja widziałem zanim zaczął się spam 1 screen zanim dałeś te i było po polsku i "krzaczki" były ;] nie mam dowodów ale tak było

Bo było przez serwer changera na polskim metinie, pozdro.

Opublikowano

A Mi się wydaję że wałczysz bo Silne na P wygląda inaczej niż to co na ss'ie...

images300.jpgPomogłem ?? to daj +sika

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...