Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsze Część Gry Prince Of Persia


Najlepsza część gry Prince of Persia  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. NAJLEPSZA cz??? gry Prince of Persia ?

    • Prince of Persia Piaski Czasu
      8
    • Prince of Persia Dusza Wojownika
      17
    • Prince of Persia Dwa Trony
      11
    • Prince of Persia 2008
      8
    • Prince of Persia Zapomniane piaski
      5
  2. 2. W jak? cz??? gra?e? ?

    • Prince of Persia Piaski Czasu
      43
    • Prince of Persia Dusza Wojownika
      42
    • Prince of Persia Dwa Trony
      39
    • Prince of Persia 2008
      26
    • Prince of Persia Zapomniane piaski
      24
  3. 3. NAJGORSZA wersja gry Prince of Persia

    • Prince of Persia Piaski Czasu
      12
    • Prince of Persia Dusza Wojownika
      4
    • Prince of Persia Dwa Trony
      4
    • Prince of Persia 2008
      22
    • Prince of Persia Zapomniane piaski
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prince of Persia 200* - EPIC WIN, to lepsze niż czytanie baśni z 1000 i 1 nocy...

 

Zapomniane piaski - EPIC FAIL, co to za bullshit ?!

 

Podsumowując, ja chcę powrotu Eliki i magii, ale takiej prawdziwej, nie piaskowej...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Jako wielki fan księcia ... zdecydowanie najelpsze części to ex aequo 2008 i dusza wojownika ... Nie wiem czmu wam sie tak ta 2008 nie podoba, u mnie w mieszkaniu na półce z moją kolekcją stoi na honorowym miejscu bo to moja ulubiona gra :)))

 

Grałem we wszystkie od classic'a po ten bullshut(Zapomniane piaski - które zaznaczyłem jako najgorszą część) i zdecydowanie najlepsze to te ktore wymieniłem wyżej.

fiR919k.png

Opublikowano

Grałem w piaski czasu, zapomniane piaski i moim zdaniem piaski czasu są dobre, planuje ściągnięcie jeszcze Dwa Trony

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

Według mnie Classic

1346594784-U507582.png

By lux.

 

| Validating | Members | WarRock Helper | Coding Cheats | Pro User | PostMaker | MPC Champion | MPC Popular | Gold Member | Blue Member |

Opublikowano

Jako wielki fan księcia ... zdecydowanie najelpsze części to ex aequo 2008 i dusza wojownika ... Nie wiem czmu wam sie tak ta 2008 nie podoba, u mnie w mieszkaniu na półce z moją kolekcją stoi na honorowym miejscu bo to moja ulubiona gra :)))

2008 Jest poryta dlatego że:

-nie da się w niej zginąć

-łazisz i zabijasz kilkoma kliknięciami (w innych częściach były combosy,bossy które zabijało się na różne sposoby,itp.)

-żeby dojść do następnej miejscówki musisz zbierać po*****e ziarna czy coś takiego.

Gdyby nie jako taka grafika która niektórym i tak się nie podoba nie było by w tej grze nic ciekawego.

fjlw0o.jpg

Opublikowano

Grałem w pierwsze 3 części i tylko dusza wojownika mi przypadła do gustu :)

sygnaturawn.png

Tworzę layouty na YouTube, ale tylko pod tematykę inną niż Minecraft. Ps. Tylko od 50 widzów.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Według mnie najlepsze gry z serii prince of persia to Piaski czasu i dusza wojownika. obie są świetne i lepszej wskazac nie umiem. W 1 jest dobra fabuła i dobracowane postacie i mapki. lecz 2 to co innego, fajne kombosy ,dobra fabuła, dobrze opracowane mapki i postacie i duzo innych. jeszcze nie gralem w zapomniane piaski, warto? odp. jak najszybciej!!!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Prince of Persia Dwa Trony to najlepsza część .

Gram w :

Battlefield Heroes , Battlefield Play4Free , Minecraft

 

 

Pomogłem? Daj Plusa :)

Opublikowano

Classic, a za nim Piaski Czasu :)

Wina zawsze leży po środku. Nie wiadomo tylko, gdzie leży środek.

Opublikowano

Ludzie czy was popierdolilo do reszty?! Piaski Czasu??? tam sa bodajze 3 rodzaje ataku jak dobrze pamietam...

 

@topic

 

Dusza Wojownika jest najlepsza - i dobry pomysl z tym wydaniem hd:P

A tu muza z gry ---> ta co leci gdy spotykamy Dahake

gallery01843468.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...