Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy podoba CI się skin?  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba CI się skin?

    • Tak
      77
    • Nie
      20
  2. 2. Na ile go oceniasz w skali od 1-5?

    • 1
      6
    • 2
      6
    • 3
      13
    • 4
      41
    • 5
      31
  3. 3. Lepszy niż wcześniejszy skin?

    • Tak
      72
    • Nie
      20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te łapki wizualnie wyglądają tragicznie, ogólnie to czego mi brakowało przez wiele lat to wyboru reakcji tak jak na fb. Nieraz na wątki, posty, statusy masz ochotę wystawić inną opinię niż „like” „unlike”. Jak ktoś jest zjebem to powinno być jakieś „haha”

Opublikowano
1 godzinę temu, Maja.. napisał:

te łapki wizualnie wyglądają tragicznie, ogólnie to czego mi brakowało przez wiele lat to wyboru reakcji tak jak na fb. Nieraz na wątki, posty, statusy masz ochotę wystawić inną opinię niż „like” „unlike”. Jak ktoś jest zjebem to powinno być jakieś „haha”

Wy*dalajka jak jest na jbzd XD
Fajnie byłoby komuś dać. Czasami się należy.

Opublikowano

btw. brakuje mi starej zakladki z lista administracji z konkretnych dzialow, zeby bylo przejrzyscie do kogo w danej sytuacji mozna sie zglosic

Opublikowano
W dniu 24.06.2025 o 01:01, Maja.. napisał:

te łapki wizualnie wyglądają tragicznie, ogólnie to czego mi brakowało przez wiele lat to wyboru reakcji tak jak na fb. Nieraz na wątki, posty, statusy masz ochotę wystawić inną opinię niż „like” „unlike”. Jak ktoś jest zjebem to powinno być jakieś „haha”

Kurwa, musisz tak przeklinać w tych postach?

 

Znalazłem dwa błędy z wyświetlaniem:

1. Najechanie na kciuka w statusie.

2. E-mail pod profilem w temacie nachodzi na płeć i ogólnie rozwala sekcje.

Zrzut ekranu 2025-06-26 213207.png

Zrzut ekranu 2025-06-26 213305.png

:makka: Wszystkie assety nasze są, leaking prawem, a nie towarem :makka:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wygląda ładnie, czuć tą "nowoczesność" i  zmiana powinna przyciągnąć młodzież.  
Oczywiście zmiana na plus, a reszta musi się po prostu przyzwyczaić 😉

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano
15 godzin temu, Sara napisał:

dyskoteka jak latach 60 jak odpalilam forum to presleja brakowało z disco kulą na grzywce 

Trochę polotu Ci brakuje 😛 Kolory i odświeżenie dodaje takiego ruchu. Ktoś wchodzi i widzi layout sprzed 10lat, to od razu zakłada że dalej cisza jak na pustyni. A tutaj jest szansa, że to wesprze realnie ruch na forum.

 

Teraz już trochę więcej od użytkowników zależy.

Opublikowano
Godzinę temu, Crossnix napisał:

Trochę polotu Ci brakuje 😛 Kolory i odświeżenie dodaje takiego ruchu. Ktoś wchodzi i widzi layout sprzed 10lat, to od razu zakłada że dalej cisza jak na pustyni. A tutaj jest szansa, że to wesprze realnie ruch na forum.

 

Teraz już trochę więcej od użytkowników zależy.

 

forum dla boomerow w klimacie dyskoteki a ten pisze ze od uzytkownikow zalezy

panie drogi pol populacji tego forum wymarło razem z dinozaurami, a młodzi umieją używać discorda chociaz pewnie w twoim wieku to dalej nasza klasa top zakladka w przegladarce 

Opublikowano

Przecież to bez sensu porównywać DC do Forum które miały swój czas 15 lat temu.
Te czasy minęły i ludzie wolą dołączyć na grupie FB albo DC i szybciej znajdą dany temat, odpowiedź.
Nikogo nie interesuje Twoje DC i ilu masz użytkowników 🤣

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano
W dniu 11.07.2025 o 18:16, bl4d3pl napisał:

Przecież to bez sensu porównywać DC do Forum które miały swój czas 15 lat temu.
Te czasy minęły i ludzie wolą dołączyć na grupie FB albo DC i szybciej znajdą dany temat, odpowiedź.
Nikogo nie interesuje Twoje DC i ilu masz użytkowników 🤣

 

bro, czasy forum juz minely, taki wyglad tak jak pisalam od poczatku moglby zainteresowac mlode roczniki, ale one maja wyjebane w forumki

 

po co maja sluchac zjebow na jakims forumku przy takiej ilosci konsumpcji, AI etc

Opublikowano

brakuje na chatboxie podswietlenia jak ktos o tobie wspomina. Bylo to czytelne i ulatwialo przescrollowanie do watku, ktory nas interesowal

Opublikowano
W dniu 29.07.2025 o 19:07, Maja.. napisał:

image.png

 

dobrze wszystko widac

Dopowiem;

Problem występuje jak wybierze się podpowiedź z ostatnich wpisanych tematów.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...