Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serverfiles Terenzo - Upgrade (2024) - C++20 / Visual Studio 2023 - By: Muchomor


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 godziny temu, iElliena_xD napisał:

ref ?

Przecież link działa normalnie.

╔═▣◎▣═══ SILENCE ═══▣◎▣═╗
» Cień ostrza. Cisza przed burzą. «
☯ Wojownik starego świata ☯

⛩️Droga bushido ⛩️

Szept nocy... znikam, zanim mnie zauważysz.

════════════════════════

1.gif

Opublikowano
1 godzinę temu, iElliena_xD napisał:

nie dziala pliki virutalbox pokazywalem na youtube popatrz

Ale Ty tam masz vdi a nie ova xD

Stwórz nową maszynę na FreeBSD i tam wybierz potem plik .vdi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 23.09.2023 o 21:31, Starbaks napisał:

Po dodaniu itemu do gry tzn. w Navicat + Querry, wypakowałem folder "item" -> dodałem ikonę -> przypisałem id oraz numer ikony w pliku item_list, zapisałem. Spakowałem root oraz item. Następnie -> MySql2ProtoPack -> MySql2Proto. Wchodzę do gry, przywołuję item. Item jest, ale nie widać statystyk. Mogę go założyć, problemem jest też to, że mogę go umiejscowić tylko w 1 rzędzie 1 strony ekwipunku.

item.png

Mam tak samo. Na razie jeszcze nie udało mi się tego rozgryźć 😕

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 6.11.2025 o 00:19, zeed12 napisał:

No miało to być łatwo wytłumaczone a każdy ma jakieś problemy łącznie zemną, czy nagracie nowy poradnik od podstaw?

W czym potrzebujesz pomocy?

Opublikowano

Pobrałem ten plik virtual boxa wszystkie potrzebne rzeczy robie jak na filmiku a tam nie ma gamecore.ove moim zdaniem poradnik nie jest ulatwiony czy cos bardziej dla kogos kto miał z tym styczność ;D szkoda mega fajnei by było pograć 

Opublikowano
2 godziny temu, BlackDevil98 napisał:

Pobrałem ten plik virtual boxa wszystkie potrzebne rzeczy robie jak na filmiku a tam nie ma gamecore.ove moim zdaniem poradnik nie jest ulatwiony czy cos bardziej dla kogos kto miał z tym styczność ;D szkoda mega fajnei by było pograć 

Tutaj masz film

W dniu 7.09.2025 o 00:12, iElliena_xD napisał:

Jak je odpalic na VPS FreeBSD 14 64bi?  ma ktoś liby brakujące? bo stare terenzo z 2020 mi startuja normalnie a tych nie mogę coś odpalić

nie zainstalujesz, freebsd jest na tyle durnym i ogromnie wkurwiającym systemem że co chwile wszystko przestaje być aktualne, minęły 2 lata a już nie odtworzysz tego na nowszym systemie bo większość ich paczek wyparowała, durny system dlatego linux lepszy, za miesiąc może zaktualizuje temat na rok 2025, jak ci sie nie chce bawić to musisz użyć virtualbox.

Życie to fabuła. Przestałem bać się wyborów, bo i tak tylko wspomnienia zostają.

https://grzyb.ovh

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

ogólnie zajebiste bo od dawna bym się tak o pobawił. kiedyś na terenzo próbowałem ale już nie pamiętam co mnie pokonywało. tutaj już na samym początku lezę. wszystko odpalam i launcher na hiszpański ustawiony i się nie da zmienić bo brakuje plików i wgl nie odpala. czarny ekran i ciul. już pominę ze na poradniku pliki maja inne rozszerzenie ale z tym se poradziłem 😄

 

prosił bym o pomoc jakąś 

 

 

(edit) już udało się wygrzebać. ale te poradniki są bardzo szybkie i skąpe w informacje. jeśli są dla amatora. brakuje ważnych elementów. jak logowanie to bazy danych czy filezilla

Edytowane przez mateuszer1999
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

ktoś mi wyjaśni gdzie jest item_list z ikonkami?

polowe ikonek nie istnieje a item_liste z locale/es mozna calkiem usunac i nic sie nie zmienia

 

//Rozwiązane: w rootach jest jak coś

Edytowane przez XxErionxX

8999514546913221016689.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie mogę plików zaimportować do oracle virutalbox (tak jak w poradniku yt) a jak dam nowąmaszynę i dam ten gamecore.top jak źródło to nie chce wystartowac i jest zawze błą e_faill 0x80004005

Tutaj zaczyna się moja historia... stałem się i jestem.


  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

W hoy braków w tych plikach(brak katakumb, groty, problem z niektórymi przedmiotami miecz runiczny brak modelu(brak pliku .gr2) i tekstury(tekstura była ale nie działająca?xd) pomógł tutaj klient paszki gdzie są tekstury i mapy) także z tym odchudzeniem to trochę xd Skakania przy instalacji na VPS freebsd 13.2 i386 na ten rok ze względu na przedawniony silnik ale jakoś dało radę, trzeba było przepiąć z mysql56 na mysql80 (z tym hasłem do mysql to trochę xd "trudniejszego" się nie dało xd) tutaj powstają kolejne problemy przez brak source w dump_proto (nie działa przy nowszym mysql80) trzeba kombinować ja przerobiłem dump_proto od paszki pod nowszą bazę danych. Jakby ktoś potrzebował source dump_proto pod te pliki na mysql80 to można pisać pw postaram się podrzucić jak zauważę powiadomienie.  Więcej nie powiem na temat tych plików bo jeszcze nie posiedziałem na tyle długo, żeby coś więcej powiedzieć ale dzięki przydały się. 

 

Opublikowano
22 minuty temu, Hashi007 napisał:

W hoy braków w tych plikach(brak katakumb, groty, problem z niektórymi przedmiotami miecz runiczny brak modelu(brak pliku .gr2) i tekstury(tekstura była ale nie działająca?xd) pomógł tutaj klient paszki gdzie są tekstury i mapy) także z tym odchudzeniem to trochę xd Skakania przy instalacji na VPS freebsd 13.2 i386 na ten rok ze względu na przedawniony silnik ale jakoś dało radę, trzeba było przepiąć z mysql56 na mysql80 (z tym hasłem do mysql to trochę xd "trudniejszego" się nie dało xd) tutaj powstają kolejne problemy przez brak source w dump_proto (nie działa przy nowszym mysql80) trzeba kombinować ja przerobiłem dump_proto od paszki pod nowszą bazę danych. Jakby ktoś potrzebował source dump_proto pod te pliki na mysql80 to można pisać pw postaram się podrzucić jak zauważę powiadomienie.  Więcej nie powiem na temat tych plików bo jeszcze nie posiedziałem na tyle długo, żeby coś więcej powiedzieć ale dzięki przydały się. 

 

Prawda jest taka, że żadne pliki, które wrzucisz nie są wolne od poprawek. 🙂 

call of duty zombies GIF by Omaze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...