Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|GhostTownMu Last Final Part! | Exp: x20 | Drop: 50 | S6E3+s19 | START 01.02.2025 godz : 18:00 !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

GT.png.03903feff342da9b93eed035fa876889.webp

START 01.02.2025 godz : 18:00

! Witajcie !

 

Chciałbym Was zaprosić na nową i ostatnią edycję serwera GhostTownMu!

Zapraszam do rejestracji i zapoznania się z serwerem (testowo - przy starcie rr ACC).

 

INFORMACJE

 

➡️Nazwa : GhostTown

➡️Wersja : S6E3 Louis Emulator - s6 bez RF+s19 map&items

➡️Godziny działania : 24/7

➡️Strona Główna GhostTown : https://ghosttownmu.pl/

➡️Download : https://mega.nz/file/dRYnRYTQ#GZijEpTH6QXauI5bp0de8WlnK6vyqIMaEt1hnPwkMd4

➡️Discord : https://discord.gg/MZeKcUY

➡️Dedykowany : Tak

➡️Zagraniczny : Tak

 

KONFIGURACJA

 

➡️Exp : 20

➡️Master Exp : 1

➡️Max Master lvl : 100 / 6pkt za 1 lvl

➡️Drop : 50

➡️HP Mobów : 100%

➡️Bless Bug : NIE

➡️Zen (party) Bug : NIE

➡️Potion Bug : NIE

➡️Shadow Bug : NIE

➡️Grand Reset : NIE

➡️Max. poziom przedmiotu : +15+28

➡️Kasowanie postaci do : 300

➡️Guild : od 310lvl

➡️Helper : od 80lvl (Off helper bez ograniczen , offhelper nie zbiera itemów)

➡️Komenda /pk (Usuwa PK z postaci) Koszt 300 000 000 (Mozna ją uzyc raz na 3h)

  Mapy pvp ring oraz lorencia nie naliczają PK po Kilu
 ➡️Arena (Jedyna mapa non PVP)

 

➡️Magic Gladiator : od 250 lvl

➡️Dark Lord : od 250 lvl

 

➡️Jewele w sklepie : NIE

➡️Jewel drop : Na spotach / Box of Haeven / Event drop

➡️Czat Globalny

 

➡️Dodano mozliwosc Stackowania Kamieni ,Serc,Medali,Boxow 255stk,W celu wyjecia Kamienia z paczki wystarczy uderzyć młotkiem
(Jewel Bank został wyłaczony)

➡️Nowe Skille Chaotic,gigantic storm,multishot itp (Drop tylko na Barracks)

➡️Ilość kont na IP,HWID : 3

 

➡️Party Exp Bonus : Party max 7 osób

 

➡️Nowe Moby

 

➡️DK/BK : 5/6

➡️DW/SM : 5/6

➡️ELF/ME : 5/6

➡️SUM : 5/6

 

➡️MG : 7

➡️DL : 7

 

➡️Spoty : TAK

➡️Jewel of Bless : 100%

➡️Jewel of Soul : 55%

➡️Jewel of Soul+Luck : 70%

➡️Jewel of Life : 60%

➡️Heart Of Love (Bone,scale,sphinx,brass,plate,wind,spirit,light plate,red wing,)

➡️Silver Medal (Bone,scale,sphinx,brass,plate,wind,spirit,light plate,red wing,)

➡️Gold Medal (Dragon,legendary,guardian,stormcow,adamantine,acient)

➡️Box of Kundun +1/5 - itemki od Leather do Great Dragon

➡️Box of heaven : Bless, Soul, Life, Chaos, Imp, Guardian, Uniria, 100k Zen

Sealed Golden Box (Lucky Coin Drop mapy s19)

BloodAngel Sets

DarkAngel Sets

HolyAngel Sets

Awekening Sets

BlueEye Sets

SilverHeart Sets

Manticore Sets

Brilliant Sets

Apocalypse Sets

Lighting Sets

Awakened Sets

 

Sealed Silver Box (Lucky Coin Drop mapy s19)

BloodAngel Bronie,Tarcze,Bizuteria

DarkAngel Bronie,Tarcze,Bizuteria

HolyAngel Bronie,Tarcze,Bizuteria

Awekening Bronie,Tarcze,Bizuteria

BlueEye Bronie,Tarcze,Bizuteria

SilverHeart Bronie,Tarcze,Bizuteria

Manticore Bronie,Tarcze,Bizuteria

Brilliant Bronie,Tarcze,Bizuteria

Apocalypse Bronie,Tarcze,Bizuteria

Lighting Bronie,Tarcze,Bizuteria

Awakened Bronie,Tarcze,Bizuteria

 

 

 

RESET

 

➡️Level : 400

➡️Cofka : 310lvl po rr

➡️Koszt : 20 Jewel of Guardian i 100kkk zen od 5 rr

➡️Ogranicznik : 24h

➡️Nagroda za RR : co 40 rr od 40rr (pierwsza nagroda za wbicie 40rr)

➡️Pierwsze 4rr jest darmowe

➡️Top Player wyznacza Ogranicznik po wbiciu 10 rr tj:

Top 10 rr - Ogranicznik off do 5rr
Top 20 rr - Ogranicznik off do 15rr
Top 30 rr - Ogranicznik off do 25rr
Top 40 rr - Ogranicznik off do 35rr
Top 50 rr - Ogranicznik off do 45rr

itd itd

 

 

CHAOS MACHINE

 

+10 : 60%

+11 : 50%

+12 : 40% 

+13 : 30% 

+14 : 20%

+15 : 10%

 

 Wingi 1 lvl : 55%

 Wingi 2 lvl : 45% (Drop piórka Icarus)

Wingi 2.5 lvl : 35%(Drop itemów Kanturu 1,2,3)

 Wingi 3 lvl : 25% (Drop flame Barracks)

Wingi 4 lvl : 15% (Drop itemów mapys19)

Wingi 5 lvl : 5%(Drop itemów mapy s19)

Feather Of Condor : 30%

Garuda's Feather : 20%(Drop itemów mapy s19)

Relic 5th Wing : 10%(Drop itemów mapy s19)

 

DONATE

 

➡️VIP : TAK

➡️Bonus exp +5

➡️Bonus drop +5

➡️Bonus Chaos Machine +5

➡️Bonus soulowanie, jolowanie, johowanie +5

 

EVENTY

 

➡️Lucky Wheel - Boki,Talismany : Koszt krecenia zalezny od itemu (JoCe)(Paczki JoC po 10stk musza sie znajdowac w plecaku)

➡️ Dublegoer(Max 4 razy na dzien): Talizmany Chaos assembler i Luck , k5 , paczki kamieni 10stk

➡️


➡️Drop Event co 4 h : Jewels

➡️Kundun :  Itemy 380lvl co 24h

➡️Selupan : Itemy s4 co 24h

➡️Erohim : Itemy 380lvl co 24h

➡️Balgass : Itemy BoK+5 Sobota 20;00

➡️Dark Elf : Itemy BoK+5/BoK+4 Sobota 20;00

➡️Nightmare : Itemy 380lvl

➡️Maya Hands : Itemy z k5 i k4

➡️Medusa (Codzinnie o 22) : Itemy 380lvl

➡️Red Dragon,Skeleton,White Wizard  ( co 6 h ) : Jewels Bundle 1 paczka po 30 kamieni

➡️Golden Mob co 6h (czas trwania 30min)

➡️Blood Castle co 2h(Max 2 razy na dzień) (Talizmany Chaos assembly i Luck) (20 Characters Max)

➡️Devil Square co 2h (Max 2 razy na dzień)(20 Characters Max)

➡️Chaos Castle co 2h (Max 2 razy na dzień): Jewels, Jewels Bundle,(Wygrana item ACC)

➡️Crywolf Event : Sobota 20:00

➡️WYGRANY CW Event : HP mobów 80%, Chaos Machine +5%

➡️PRZEGRANY CW : Exp -5%. drop jeweli 5% w dół

➡️Castle Siege : Niedziela 20-21.

➡️Lord Mix : Raz na dzień (itemy 380lvl i k5)

 

➡️Dodatkowo nowości takie jak :

-Mapy s19

-Wingi,Sety,Bronie,Bizuteria,

-Pentagrams,Rings(A,B),Earrings

-Pety,MuunPets

-Custom Glov Color

 

 

 

! ZAPRASZAM NA TESTY I DISCORD !

 

 

Edytowane przez GhostTownMu
  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lepsze pliki to i można więcej zdziałać.

Widzę, że jest downgrade do s2 ale z czasem pewnie będą wprowadzane rzeczy z S6 tak jak to było na poprzedniej edycji.

Fajnie, że jest tak niski exp. 😉

Oby pralka była ciężka. 😛 

 

Pozdrawiam i zapraszam na serwer 😉 

Opublikowano

Może tym razem zrób non reset albo jakiś ogranicznik. Brakuje w tych czasach dobrego servera s6 pvp, non stop tylko te resy i resy do znudzenia. Powodzenia w każdym razie, jak nie będzie żadnych ograniczników to raczej wbije tylko z czystej ciekawości sprawdzić config.

Opublikowano
14 godzin temu, Ventori napisał:

Może tym razem zrób non reset albo jakiś ogranicznik. Brakuje w tych czasach dobrego servera s6 pvp, non stop tylko te resy i resy do znudzenia. Powodzenia w każdym razie, jak nie będzie żadnych ograniczników to raczej wbije tylko z czystej ciekawości sprawdzić config.

Z założenia serwer ma być resowy 🙂 i raczej tak zostanie chyba, że administracja zdecyduje inaczej

 

Zapraszam do testowania im więcej osób tym lepiej 

 

Opublikowano

Zasysam i sprawdzam co to jest 🙂

Niestety niemozna sprawdzic  serwer wylonczony szkoda znajde cos innego mysle admin ze takic ludzi jak ja bedzie wiecej....dzialasz na swoja szkode.

Opublikowano (edytowane)
2 godziny temu, makumbaxxx napisał:

Zasysam i sprawdzam co to jest 🙂

Niestety niemozna sprawdzic  serwer wylonczony szkoda znajde cos innego mysle admin ze takic ludzi jak ja bedzie wiecej....dzialasz na swoja szkode.

Jak zwykle pod każdą publikacją robisz syf bo nawet nie potrafisz odpalić gry. 

Serwer jest cały czas online… wystarczy wejść na stronę i sprawdzić 😅


 

Edytowane przez Bosssik
Opublikowano
7 godzin temu, makumbaxxx napisał:

Zasysam i sprawdzam co to jest 🙂

Niestety niemozna sprawdzic  serwer wylonczony szkoda znajde cos innego mysle admin ze takic ludzi jak ja bedzie wiecej....dzialasz na swoja szkode.

Makumba co jest z Tobą ? Wszystko śmiga jak należy do tego klient podkręcony i normalnie fps latają a nie jak u reszty

Opublikowano

Dzieki Ostry pobralem klijenta testowego dziala , makumbaxxx pobierz tego co ostry podal ja wczoraj pobieralem ze stronki i tez mi niedzialal. Jesli chodzi o Ciebie Bosssik to mam wrazenie ze jestes emocionalnie nieogarniety za kazdym razem jak czytam Twoje opinie to wystarczy ze ktos ma inne spojrzenie to go zaraz atakujesz. 

 

Jak narazie podoba mi sie chodz to dopiero kilkanascie lvli. Potrzebowalem zen napisalem na post i od razu jakis Dl wsparl extra czyli mozna spodziewac sie pomocy

Opublikowano
W dniu 8.12.2022 o 19:34, GhostTownMu napisał:

➡️Wersja : S6E3 Louis Emulator - downgrade do S2

Nie bardzo rozumiem, skoro downgrade do s2 to co zostało z s6? Bo na pierwszy rzut oka to nic innego jak pełnoprawne s2.

 

W dniu 8.12.2022 o 19:34, GhostTownMu napisał:

➡️Cofka : 310lvl po rr

➡️Koszt : do ustalenia

➡️Ogranicznik : do ustalenia

Co z punktami po rr i tym ogranicznikiem?

 

Ps. Proponuje żebyś od razu wymusił w cliencie odpalanie się nowej szaty graficznej tej z s6 (ta z dodatkowymi opcjami czatu - numer 1 w ustawieniach gry) bo przy pierwszym uruchomieniu clienta odpala się ten przestarzały ala s2 gdzie czat się ograniczony do bólu.

Opublikowano

Zapraszam na discord w celu składania jeszcze propozycji odnośnie zmian w ustawieniach

 

 

Pozdrawiam 

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...