Skocz do zawartości

Najlepsza platforma gier - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewny czy jest to odpowiedny dział i czy temat tutaj pasuje, jeśli nie to trudno 😄 Chciałbym rozpocząć, myślę że ciekawą (?) dyskusję na temat platform gier. Opowiedzcie, co o nich sądzicie, jaka jest wasza ulubiona i tak dalej 🙂 Może ja zacznę, w sumie to inicjalizuje temat więc siłą rzeczy muszę zacząć. 

1. Steam - bosko, w sensie moja ulubiona PC'towa platofma, możliwość łatwego dodawania gier na przykład kupionych za pomocą różnych innych platform (E..ba na przykład), osiągnięcia, czas gry, wygodny czat, wbudowana przeglądarka. No coś pięknego.

2. GOG - uboższy steam, rodzimy przedewszystkim. Z goga korzystam w sumie tylko dla starszych gier bo i ta platforma jest taka jakby dedykowana do tego typu gier.

3. Epic Games Store - mam mieszane uczucia. W sensie ogólnie spoko bo gry za darmo, jednak ta ekspansja darmowa jest według mnie troche chamska w stosunku do innych platform. Co ciekawe i tak wolę kupiić darmową grę z EGS na steam. Tak czy inaczej, jakbym miał ją ocenić to 3/10, brak większości funkcji z innych platform, słabe zabezpieczenie konta, ociężały interface...

4. Origin - nie lubię, nie szanuję. Powód w zasadzie jest jeden - bugi.. Mnóstwo bugów, może teraz jest lepiej ale nadal 2/10

5. Uplay - mam assassiny, ciężko cokolwiek innego powiedzieć xD

6. Xbox for Windows 10 - Takie no, spoko, ale niczego nie urywa

pomijam konsolowe dlatego że nie za bardzo da się wybierać. W sensie PS vs Xbox, ja sam PS'a nie mam więc wiadomo, xbox jest dla mnie naturalnym wyborem 😄

Ulubiona - STEAM, polecam 😄 Co sądzicie?

r9wfFzB.png

• Yaboku zmienił(a) tytuł na Najlepsza platforma gier - dyskusja
  • 2 tygodnie później...