Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

HZ-PV.PL - Prywatny serwer Hero Zero 2022


2kmodz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam wszystkich na prywatny serwer Hero Zero

 

hz-pv.pl

 

http://hz-pv.pl

 

jestem autorem wczesniejszych: 2kcrew.eu / herozero-private.eu

 

 

wielki props dla @Reveres za zapoczatkowanie projektu HeroZ i @Amareniarz za udostepnienie plikow

 

Serwer jest postawiony na stabilnym hostingu i powinno wszystko wzglednie stabilnie działać, wiadomo jest to serwer prywatny niektore funkcje nie działają ale w 2k22 mamy priva do hz 

 

 

na stronie jest do pobrania przeglądarka flashowa która umożliwia gre tutaj skan:

https://www.virustotal.com/gui/file/e9aa56d9dea2f0fd0e3884173d961a37dbf469c7b85837a7964b1bd015ac2c8d?nocache=1

 

 

 

 

Dzięki wszystkim, miłej gry, powrotu do sentymentu privów do HZ 🙂

https://hz-pv.pl

 

PRYWATNY SERWER HERO ZERO W 2022 ROKU

Opublikowano (edytowane)

image.png

halo a co to?🥺

 

 

Edytowane przez Maksasioros

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

 

 

Opublikowano
5 godzin temu, Maksasioros napisał:

image.png

halo a co to?🥺

 

 

projekt z githuba mozna sprawdzic w creditsach przed uruchomieniem

 

4 godziny temu, Vosly napisał:

Nawiązywanie do niedziałających projektów nieco słabo wygląda. Skan także nie zachęca.

a ten jest stabilny 🙂

 

2 godziny temu, Amareniarz napisał:

Działać, działa ewentualnie można pobrać jakieś stare chrome z flashem lub coowon browser czy jakoś tak też z flashem jeśli nie chcecie tego pobierać 

 

  image.png

pozdro @Amareniarz

https://hz-pv.pl

 

PRYWATNY SERWER HERO ZERO W 2022 ROKU

Opublikowano (edytowane)

Postanowiłem też się pobawić i spróbować to uruchomić (oczywiście tylko dla siebie) i znalazłem częściowo działające środowisko flash (CheerpX widzę że zmienili podejście i trzeba pisać prośbę o udostępnienie ich narzędzia).

Ruffle-rs (https://github.com/ruffle-rs/ruffle)

Wystarczy dodać jeden skrypt z https://www.jsdelivr.com/package/npm/@ruffle-rs/ruffle

I gierka ożywa, ale nie na długo 😕 Emulator nie ma jeszcze pełnego wsparcia AS3 przez co jeszcze nie jesteśmy w stanie uruchomić gierki w przeglądarkach (bez flasha)

Tutaj (https://github.com/ruffle-rs/ruffle/issues/1368) dorzucam postęp.

Myślę, że jak dokończą to bez problemu zagramy 😄

image.png

image.png

image.png

Edytowane przez Reveres
Opublikowano
27 minut temu, Reveres napisał:

Postanowiłem też się pobawić i spróbować to uruchomić (oczywiście tylko dla siebie) i znalazłem częściowo działające środowisko flash (CheerpX widzę że zmienili podejście i trzeba pisać prośbę o udostępnienie ich narzędzia).

I pewnie zabulić majątek 😄, ruffle od 2020 nic nie ruszyło ws. AS3 a swf2js.com production nie odpala swfa, nie wiem jak wygląda sprawa z tym: https://vidkidz.github.io 

dupa

Opublikowano
Godzinę temu, Amareniarz napisał:

I pewnie zabulić majątek 😄, ruffle od 2020 nic nie ruszyło ws. AS3 a swf2js.com production nie odpala swfa, nie wiem jak wygląda sprawa z tym: https://vidkidz.github.io 

Ten WAFlash nie wiem czy to nie jest projekt zamieniony w CheerpX (jakoś takie przeczucie) bo na gicie jest tylko readme xD

A co do Ruffle, na spokojnie. Najpierw niech skończą podstawę, może dalej pójdzie AS3

Opublikowano
2 minuty temu, Reveres napisał:

Ten WAFlash nie wiem czy to nie jest projekt zamieniony w CheerpX (jakoś takie przeczucie) bo na gicie jest tylko readme xD

A co do Ruffle, na spokojnie. Najpierw niech skończą podstawę, może dalej pójdzie AS3

Miejmy nadzieję, mam kilka projektów do postawienia, tylko ten flash zaebany😆

dupa

Opublikowano
5 godzin temu, Reveres napisał:

Postanowiłem też się pobawić i spróbować to uruchomić (oczywiście tylko dla siebie) i znalazłem częściowo działające środowisko flash (CheerpX widzę że zmienili podejście i trzeba pisać prośbę o udostępnienie ich narzędzia).

Ruffle-rs (https://github.com/ruffle-rs/ruffle)

Wystarczy dodać jeden skrypt z https://www.jsdelivr.com/package/npm/@ruffle-rs/ruffle

I gierka ożywa, ale nie na długo 😕 Emulator nie ma jeszcze pełnego wsparcia AS3 przez co jeszcze nie jesteśmy w stanie uruchomić gierki w przeglądarkach (bez flasha)

Tutaj (https://github.com/ruffle-rs/ruffle/issues/1368) dorzucam postęp.

Myślę, że jak dokończą to bez problemu zagramy 😄

image.png

image.png

image.png

@Reveres Hej mistrzu, z tym samym sie wlasnie bawiłem zanim zrobiłem to na zew. przegladarce flashowej 🙂

 

napotkałem ten sam problem, dodam ruffle czy cokolwiek innego jak bedzie wsparcie dla AS3 

nawet nie wiesz jak sie cieszylem jak widzialem ladowanie HZ juz haha ale niestety.

 

 

@Amareniarz tez probowal mi z tym pomoc zanim postawilem serwer uzywajac swf2js niestety nic nie dało

 

pozdrawiam chłopaki

https://hz-pv.pl

 

PRYWATNY SERWER HERO ZERO W 2022 ROKU

Opublikowano (edytowane)
6 godzin temu, Amareniarz napisał:

I pewnie zabulić majątek 😄, ruffle od 2020 nic nie ruszyło ws. AS3 a swf2js.com production nie odpala swfa, nie wiem jak wygląda sprawa z tym: https://vidkidz.github.io 

Można popróbować ostatecznie pobawić się z addobe air i próbować skompilować te pliki w addobe lecz z tym był problem bo nie zawsze czytało wszystkie grafiki.

 

@Amareniarz, to co próbowaliśmy z plikami Tiny Island xD

Edytowane przez TomakiPL3

banner.gif

Opublikowano

@TomakiPL3 albo w ogóle zdekompilować kod do AS (np. programem JPEXS Free Flash Decompiler, którego zresztą sam uzywałem przy podglądaniu jak działa HZ, albo przy patchowaniu max levela), a następnie skompilować (wybudować) jako gra JS/WebAssembly w innym oprogramowaniu (nie pamiętam nazwy, ale też bawiłem się i wiem żę jest opcja budowy do HTML'a, zresztą przecież teraz HZ to nic innego jak skompilowany AS do JS moim zdaniem).

Opublikowano (edytowane)
21 godzin temu, Reveres napisał:

@TomakiPL3 albo w ogóle zdekompilować kod do AS (np. programem JPEXS Free Flash Decompiler, którego zresztą sam uzywałem przy podglądaniu jak działa HZ, albo przy patchowaniu max levela), a następnie skompilować (wybudować) jako gra JS/WebAssembly w innym oprogramowaniu (nie pamiętam nazwy, ale też bawiłem się i wiem żę jest opcja budowy do HTML'a, zresztą przecież teraz HZ to nic innego jak skompilowany AS do JS moim zdaniem).

Przypomnij sobie nazwe tego drugiego jak mozesz @Reveres

 

 

Edit:

 

ale grubo wgl ze po paru latach widze ten sam squad ktory sie tym zajmuje haha

Edytowane przez 2kmodz

https://hz-pv.pl

 

PRYWATNY SERWER HERO ZERO W 2022 ROKU

Opublikowano (edytowane)
W dniu 21.05.2022 o 03:28, 2kmodz napisał:

Przypomnij sobie nazwe tego drugiego jak mozesz @Reveres

 

 

Edit:

 

ale grubo wgl ze po paru latach widze ten sam squad ktory sie tym zajmuje haha

No właśnie nie mogę sobie przypomnieć 😞 Ja tym tylko chwilę się bawiłem jak chciałem zdekodować jakiś plik HeroZero, który jest w postaci binarnej (od języków chyba). Tam jak robiło się projekt flasha to można go było wyeksportować do HTML/JS. Coś było z "krokodyl"? w nazwie tego programu. Tyle pamiętam.

 

Edit:

Ok przypomniałem sobie "Alligator Flash Designer", ale jednak to nie to xD.

Znalazłem też jakiś git: (https://github.com/swf2js/swf2js) ale w wersji darmowej oczywiście tylko AS1/2

Edytowane przez Reveres
  • Issia zmienił(a) tytuł na HZ-PV.PL - Prywatny serwer Hero Zero 2022
Opublikowano

Uwaga! Lepiej tam nie grać!

Witam, chcę się tylko wypowiedzieć o tym serwerze. Grałem tam przez 3 dni i naprawdę fajnie było do czasu kiedy dostałem pierwszego bana. Osoba pod nickiem Exen777 (chyba) miała to samo IP co ja i cały czas robiła multikonta. Zgłosiłem to na Discordzie i właściciel powiedział mi że to ja itp. Ale wcześniej napisałem że strona nie działa a okazało się że działa lecz dostałem bana za nic. Nie moja wina że ktoś ma takie samo IP co ja. Drugiego bana dostałem za to że zgłosiłem faworyzację innego gracza przez właściciela, owszem ja również dostałem ale marne 100 punktów umiejętności do rozdania. A wiecie co dostał inny gracz? 50 tysięcy na siłę. No to już jest przesada lekka że dostaję sie bana za zgłoszenie faworyzacji. A i jak dostaniecie bana to można to w banalny sposób pominąć. Jak chcecie poradnik jak usunąć sobie bana na zrąbanym serwerze prywatnym to zacytujcie mnie.

Opublikowano (edytowane)
5 godzin temu, kejzolek napisał:

Uwaga! Lepiej tam nie grać!

Witam, chcę się tylko wypowiedzieć o tym serwerze. Grałem tam przez 3 dni i naprawdę fajnie było do czasu kiedy dostałem pierwszego bana. Osoba pod nickiem Exen777 (chyba) miała to samo IP co ja i cały czas robiła multikonta. Zgłosiłem to na Discordzie i właściciel powiedział mi że to ja itp. Ale wcześniej napisałem że strona nie działa a okazało się że działa lecz dostałem bana za nic. Nie moja wina że ktoś ma takie samo IP co ja. Drugiego bana dostałem za to że zgłosiłem faworyzację innego gracza przez właściciela, owszem ja również dostałem ale marne 100 punktów umiejętności do rozdania. A wiecie co dostał inny gracz? 50 tysięcy na siłę. No to już jest przesada lekka że dostaję sie bana za zgłoszenie faworyzacji. A i jak dostaniecie bana to można to w banalny sposób pominąć. Jak chcecie poradnik jak usunąć sobie bana na zrąbanym serwerze prywatnym to zacytujcie mnie.

Widzisz? sam sobie odpowiedziałeś w 3 zdaniu "osoba miała to samo IP co ja", Do tego załączam

image.png

Amen.

 

 

EDIT:

Właśnie wy**bałem w kosmos twoje drugie konto zadowolony jesteś ze zmarnowanego czasu?

 

EDIT2:

Poradnik chłopaki to najzwyklejszy VPN ale czy szkoda wam czasu?

 

EDIT3:

To nie była faworyzacja tylko BUG w Sidekicksach i mu dropnal Sidekick co dodawał 30k siły to mu go wyjebałem ale ty zdążyłeś wszedzie napisać, że mnie J***ć i, że serwer jest ch****y dlatego właśnie dostałeś bana 🙂

 

image.png

Edytowane przez 2kmodz

https://hz-pv.pl

 

PRYWATNY SERWER HERO ZERO W 2022 ROKU

Opublikowano
18 godzin temu, kejzolek napisał:

Co do "EDIT3" to masz troche racji ale gościu zdążył sobie nabić na mnie ranking 

Cofnąłbym to gdybyś tylko nie napisał, że mnie i serwer j***ć

https://hz-pv.pl

 

PRYWATNY SERWER HERO ZERO W 2022 ROKU

Opublikowano

Pobrałem, zagrałem chwilkę i mogę powiedzieć, że serwer bez lagów, fajnie można pograć. Polecam jak ktoś lubi hz, można sobie poklikać fajnie bo dużo oponek jest😁

> > > Jeżeli Ci pomogłem, daj lubię to! < < <

 

 

Opublikowano (edytowane)

Pograłem chwilkę na serwerze, przyjemnie, bez ścinek, szybko nabija się level. Ogólnie podoba mi się ten serwerek, ale smuci mnie to, że nie można powtarzać zadań nadzwyczajnych co 24h. Ciekawe, czy da się coś z tym zrobić, bo jeśli tak to byłoby już idealnie :DD

sss1.png

Edytowane przez daptaw
Opublikowano
22 minuty temu, daptaw napisał:

Pograłem chwilkę na serwerze, przyjemnie, bez ścinek, szybko nabija się level. Ogólnie podoba mi się ten serwerek, ale smuci mnie to, że nie można powtarzać zadań nadzwyczajnych co 24h. Ciekawe, czy da się coś z tym zrobić, bo jeśli tak to byłoby już idealnie :DD

sss1.png

Skontaktuj się ze mną na discordzie.

https://hz-pv.pl

 

PRYWATNY SERWER HERO ZERO W 2022 ROKU

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...