Skocz do zawartości

Pozew

Wefaj

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Blaaszka napisał:

A jaki jest powód usunięcia? Powinieneś móc odwołać się od decyzji z maila, którego otrzymałeś lub/i przez managera, jeżeli nie posiadasz to po prostu po przez maila: https://support.google.com/accounts/contact/suspended?p=youtube&visit_id=637880445290831044-3101455127&rd=1

@Blaaszka Odwołałem sie ale przeciez banowal mnie bot algorytm i odpisal meila bot XD 

giphy.gif

Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Teraz, Blaaszka napisał:

No tak, ale standardowo takie systemy chyba powinny informować o możliwości odwołania się, jeżeli nie ma to youtube ssie xD

no odwołać sie odwołałem ale to bot chyba porzeciez odpisal ze podtrzymuja zablokowanie kanału.

A jak pozew mozna zrobic 😄 

giphy.gif

2 godziny temu, Wefaj napisał:

Ale da się ich pozwać?

ta, ale kwiatków z tego nie będzie.

,,Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na
ile wymuszone przez makina lub inną osobę wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))
''

~ mądry rabin, 2020r.

Niewiem od razu mi zdjeli kanał może za gry erotyczne dla dorosłych tylko że nic nie było widac bo tylko zaprezentowałem gre pod wyswietlonka zeby sobie pobrali i nw moze bot wykrył jęki czy coś ale do chuja napisałem do nich i bot mi chyba odpisał bo odpisane zostało ze podtrzymują tego bana awygladało to na bota meil XD widze ze wyjebane maja w twórców 

giphy.gif