Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O mnie:

Hejka jestem Przemek, mam 23lata, jestem z Podhala. Z zawodu jestem informatykiem chodź pracuje jako grafik komputerowy.

W planach mam założyć własną firmę fotograficzna 😄.

W wolnym czasie zajmuje się szkoleniem przyszłych pilotów drona.

Jestem cierpliwy i rozważny i co najważniejsze sumienny. 

Dlaczego dział Metin2?

W metina gram od 2007 roku, przez ten okres czasu nabrałem dużo doświadczenia oraz wiedzy z która mogę się dzielić z innymi osobami.

Mam wiedze z rynku serwerowego oraz technicznego.

Dział Metin2 w ostatnich latach został zaniedbany i do teraz można zauważyć tematy które mimo upływu czasu dalej nie maja odpowiedzi.

Jestem bardzo aktywna osoba w tym dziale i przy każdym nowym temacie staram się udzielić pomocy czy porady bądź dać opinie.

Chciałbym wprowadzić powiew świeżości do tego działu by  było wszystko przejrzyste i ograniczyć powtarzania się pytań czy przysłowiowego zaśmiecania działu zbędnymi pytaniami czy ogłoszeniami oraz trzymać piecze nad użytkownikami tego działu 🙂 .

Doświadczanie:

W trakcie swojego życia byłem już kilkukrotnie moderatorem na forach typowo metinowych czy to polskich czy zagranicznych. 

Przez ten czas nabyłem umiejętność pracy w drużynie, zwiększyłem poziom języka angielskiego.

Przez co poszerzyłem swoja grupę znajomości 😄 oraz nauczyłem się przyjmować uzasadniona krytykę czy brać odpowiedzialność za to co napisałem.

Nie jestem perfekcyjny i mam swoje wady ale staram się być najlepsza wersja samego siebie.

Serdecznie pozdrawiam 😄 😄

• Yaboku zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Metin2]Insigin   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...