Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[s6] [x15] agropol classic 29/04/2022 18:00 Start NA OKRES 90dni.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

 Witam z rana, 

W TYM POSCIE W CIAGU WEEKENDU ZROBIE INFO DOT KONFIGURACJI.

OCZYWISCIE KONTA ZOSTANA USUNIETE PO 90dniach, jest to wstepny start do wiekszej rozgrywki.

 

 

Chcial bym zaprosic na testy serwera LOW jak i wspolne tworzenie konfiguracji.

Duzo w sumie sie dzieje na discord:

https://discord.com/invite/wrGmxVUbDh

 

Wstepnie wprowadzone ustawienia sa tu:

http://agropol.xyz/index.php?/topic/255-x15-server-info-low/

 

'Prezentacja' Na chwile obecna niema sensu ale wklejam by oko przykuc. 

 

infopg1 agropol.png

infopg2 agropol.png

infopg3 agropol.png

infopg4 agropol.png

infopg5 agropol.png

UP:
RESET LVL 400. Cofka do lvl 1, kazda klasa dostaje 300pkt do rozdania za reset.

 

Chaos na chwile obecna cena w sklepie wynosi 5 milionow zen ale narpawdopodobniej  bedzie to 10.

 

Brak dropu itemow EXE na mapach

 

Brak spotow na Vulcanus

 

Brak ARENY

 

Usuniety Summon dla DL

 

Max ip:3

 

Tworzenie postaci:

MG: 200

DL: 220

SU: 120

RF: 180


MASTER SKILL MAX LVL 200/ 200 pkt

 

HELPER  od 1 lvlu / FREE

 

lorka noria devias dungeon 
- 3 rózne kamole b/s/joc - 100% DROP
- z orków 15 % na ring 15% na 1 b/s/c 70 % na 5  mln zen //// ORKI: ZEN DO EDY: TERAZ 50.000 

ITEM DROP RATE: 30% / 50/50 KAMIEN  / RING

CC

1-3. 3 jewele b/s/joc/jol + mała szansa na exe ringi
4. 4 jewele b/s/joc/jol + mala szansa na pedzie exe  
5. 5 jeweli b/s/joc/jol    << OK
6 . paczka 10 b/s lub acc item low tier
7. paczka 10 b/s/jol lub toca lub acc item med  

BC 

BC 1-3. 2 KAMOLE b/s  << OK
BC 4. 3 kamole b/s/jol   << OK
BC 5. 4 kamole b/s/jol  << OK
BC 6. 5 kamoli b/s/jol/joc  << OK
BC 7. paczka 10 b/s/jol lub / demon,spirit guardian    << OK
BC 8(ML). paczka 10 b/s/jol lub toca/talisman of luck lub demon,spirit guardian << OK
+ 20 procent większy exp na BC << + 20% EXP
+BC DROP + 10%

Wysoki drop:
Bless od zadanego lvl moba np zaczyna dropić od 20 lvl moba z tą różnicą że na niższych  mapach pada częsciej na wyższych mapach pada rzadziej 
Sredni drop: 
Soul np od 40 lvl moba z tą różnicą że na odwrót co do blessa większy drop na niższych mapach niższy na wyższych mapach

 

Life - Pada od mobów od 70 lvl wzwyż z tym że wyższe moby + wyższy drop
Zen - wszędzie z mobów,spotów, Rabbitów, Orców(WW)
Gemstone - moby 90lvl w zwyz
Dark Spirit tylko kanturu2 moby od 85 do 95

 

- NPC Buff Solider max 1 rr 250 lvl

 

Gemstone Mix: 85%.

 

Harmony: 70%.

 

Luck + 20% szansy na Soula

 

Item Upgrade (+10 -> +15 bez luck):
+10: 65%.
+11: 60%.
+12: 55%.
+13: 45%.
+14: 35%.
+15: 30%.

Devil Square  1-4: 80% 5-7: 70%.
Blood Castle  1-5: 80% 6-8: 70%.

DL PET: 75

 

 

 

DROPAJKI:

http://agropol.xyz/index.php?/topic/258-dropajki-ciacho/&tab=comments#comment-393

 

SKLEPY:

 

http://agropol.xyz/index.php?/topic/257-sklepy-ciacho/&tab=comments#comment-392

 

 

Short story long:

 

Postanowilem odpalic moje luisowe pliki ktorych nigdy nie uzylem aby postawic server LOW.
Wiem, ze czesc graczy wciaz chce grac na takich meczy bulach i mam szczera nadzieje, ze znajda sie tu osoby ktore pomoga NAM / MI w konfiguracji. 

Plany na serwer jest prosty-  dlugie meczenie resow. Niski drop itemow, niski drop kamieni, zalozenie by itemy byly co kolwiek warte.

Wstepna konfiguracja jest juz ustawiona.

Nie jest to ewolucja ani nic co wspolnego z x150 jak i x50 ktore ewoluowalo na x150.
Serwer jest postawiony na innych plikach niz x150 i bedzie bez customow, serwer bedzie oczywisie dlugo terminowy- prosze miec na uwadze, ze agro stoji juz prawie 3 lata. 🙂

* Rowniez jak co niektorzy wiedza lub tez nie, w okolicach 2014-2015 rowniez mielismy serwer ktory stal ok 2 lat.  *

Jako tako x150 dalo Nam(osobom ktore tworzyly x150) a w szczegolnosci mi bardzo duzo doswiadczenia wzgledem konfiguracji.

Serwer ma balans PVM i PVP wstepnie skonfigurowany pod serwer LOW EXP (czyt: KUPIONY LOL- jak wiemy ciezko stworzyc idealny balans) 

Wiem, ze polski gracz to wybredny gracz... (nawet bardzo 😉

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez ZapraszamDoStolu

asdasd.jpg

Opublikowano (edytowane)

Wywal z dropajek itemki +9 skoro ma to być hard, max +6. 

Wprowadzić event/weekend exp w postaci np. x25... na x15 i 1lvl co resa będzie szło topornie. 

Dodatkowo "zatrudnić" GM, który ogarnia Mu Online, zna zasady + zna/potrafi przeprowadzić eventy z nagrodami (tak żeby nie było nudy i klepania tylko lvl)

 

Życzę powodzenia w projekcie. 

 

PS: "Graczy którzy nie lubią mnie jako admina ale również graczy których ja nie lubię jako graczy - proponuje pogodzić sie i zacząć klepać te linijki kodu- wspólnie 😄" tylko najpierw odbanuj ich na discord

Edytowane przez Bosssik
Opublikowano (edytowane)

Tak, trzeba kogos 'zatrudnic' doslownie, moze nie na etat ale poprostu trzeba placic komus kto bedzie poswiecal swoj czas dlatego niema innej opcji jak odpalenie malego webshopa.

Wiem jak jest i kazdy swoj czas ceni i wydaje mi sie, ze GMowanie 'bo to frajda' juz mamy dawno za soba tak samo jak gimnazjum.

 

Ja to bym najchetniej ogolem wywalil dropajki albo duza ich czesc zredukowal, zostawil poprostu GOLD i SILVER Medal, Z jednych itemy do setu z drugich bron.

 

 

 

zapomnialem o liscie banow na discord.... 😛 naprawione z rana.

 

Na chwile obecna sa takie propozycje:

-wywalic z dropu wypadajki powinny byc przy okazji swiat wydarzen etc

-ustawic ringi 40 i 80lvl od item +6+opcje

 -wywalic lub zmniejszyc drop piorek i crestów zamiast tego lucky coin 10szt jakis % na drop ww itemow

-chaos wywalic z dropu, wrzuc do sklepu za zen(pozniejszy etap gry i tak -sprawia, że jest bez wartosci) a na start spowoduje handel za zen

-zen globalowy, spoty na kalimie od 1 do 7 żeby zen ładnie dropic

-goldy do pierwszego cs off;

-spoty max 4moby -helper darmowy

-ceny jeweli - jedno 0

-off sklep wprowadzic

-ustawic potki po 25 many/hp zeby wymóc na graczach posiadanie exc z -gowno opcjami, gdzie zazwyczaj sa do sklepu oddawane

-szczerze to fajnie by bylo ustawic drop jeweli powyzej okreslonego lvla moba

-sklepy tier 1

-kalimie praktycznie 80% dropa zen z moba- wymaga ticketa (edited)

- brak skili w sklepach

-goldy odporne na poison i ref
-elf buff soldier do 150lvl/vip (jesli taki jest przewidziany) 250

- podkrecic ptaka i konia dla dl co by CMD mialo sens 

 

 

Powodzenia czy nie, jak wypali cos to wypali jak nie to nie. 

Propozycja jest luzna i moge dziala,

Jesli zainteresowanie bedzie zerowe to nie widze problemu by zrobic format c 😄

Edytowane przez ZapraszamDoStolu

asdasd.jpg

Opublikowano

Serdecznie zapraszamy na testy i do dyskusji , czekamy na wasze propozycje , chcemy zrobić fajny serwer , ale potrzebujemy do tego ludzi , Zapraszamy ! :) 

Opublikowano

Dokladnie im wiecej ludzi na testach lepiej dopracowany serwer pod wzgledem graczy skoro ma byc hard kazda opinia warta i jesli jest przemyslana bedzie brana pod uwage

Opublikowano (edytowane)

BUMP BUMP.

 

Dziekuje za zaangazowanie. 

 

WCIAZ TRZEBA WIECEJ OS, NAJLEPIEJ NA DISCORD GDYZ TAM MAMY NAJWIEKSZE DYSKUSJE, NA CHWILE OBECNA NAJWAZNIEJSZE JEST USTAWIENIE SKLEPOW TJ:

tier1 + bez mg, bez rf, dl 

czy up to tier 3 dla wszystkich klas mniej wiecej.

 

Uprzedzajac, 

Statymax 64k- przy tym tepie nie robi roznicy czy bedzie to 32k czy 10k nie oszukujmy sie, Niema sensu na ten temat wogole dyskutowac. 

 

W dniu 19.02.2022 o 11:04, AxelGordon napisał:

Nie przesadzajcie tylko z tymi małymi spotami i resztą hard ustawień, bo w końcu się okaże ,że bardziej się opłaca grać na globalu. 😜

spoty zostaja na 7 mobow.

Nie bedize 4 bo za ciezko idzie. 

nie bedzie ani 6 ani 8 ani 10. 

Pomiedzy- 7 i koniec kropka 😄

Edytowane przez ZapraszamDoStolu

asdasd.jpg

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • ZapraszamDoStolu zmienił(a) tytuł na [s6] [x15] agropol classic 29/04/2022 18:00 Start NA OKRES 90dni.
Opublikowano

Dodane w pierwszym poscie:

 

UP:
RESET LVL 400. Cofka do lvl 1, kazda klasa dostaje 300pkt do rozdania za reset.

 

Chaos na chwile obecna cena w sklepie wynosi 5 milionow zen ale narpawdopodobniej  bedzie to 10.

 

Brak dropu itemow EXE na mapach

 

Brak spotow na Vulcanus

 

Brak ARENY

 

Usuniety Summon dla DL

 

Max ip:3

 

Tworzenie postaci:

MG: 200

DL: 220

SU: 120

RF: 180


MASTER SKILL MAX LVL 200/ 200 pkt

 

HELPER  od 1 lvlu / FREE

 

lorka noria devias dungeon 
- 3 rózne kamole b/s/joc - 100% DROP
- z orków 15 % na ring 15% na 1 b/s/c 70 % na 5  mln zen //// ORKI: ZEN DO EDY: TERAZ 50.000 

ITEM DROP RATE: 30% / 50/50 KAMIEN  / RING

CC

1-3. 3 jewele b/s/joc/jol + mała szansa na exe ringi
4. 4 jewele b/s/joc/jol + mala szansa na pedzie exe  
5. 5 jeweli b/s/joc/jol    << OK
6 . paczka 10 b/s lub acc item low tier
7. paczka 10 b/s/jol lub toca lub acc item med  

BC 

BC 1-3. 2 KAMOLE b/s  << OK
BC 4. 3 kamole b/s/jol   << OK
BC 5. 4 kamole b/s/jol  << OK
BC 6. 5 kamoli b/s/jol/joc  << OK
BC 7. paczka 10 b/s/jol lub / demon,spirit guardian    << OK
BC 8(ML). paczka 10 b/s/jol lub toca/talisman of luck lub demon,spirit guardian << OK
+ 20 procent większy exp na BC << + 20% EXP
+BC DROP + 10%

Wysoki drop:
Bless od zadanego lvl moba np zaczyna dropić od 20 lvl moba z tą różnicą że na niższych  mapach pada częsciej na wyższych mapach pada rzadziej 
Sredni drop: 
Soul np od 40 lvl moba z tą różnicą że na odwrót co do blessa większy drop na niższych mapach niższy na wyższych mapach

 

Life - Pada od mobów od 70 lvl wzwyż z tym że wyższe moby + wyższy drop
Zen - wszędzie z mobów,spotów, Rabbitów, Orców(WW)
Gemstone - moby 90lvl w zwyz
Dark Spirit tylko kanturu2 moby od 85 do 95

 

- NPC Buff Solider max 1 rr 250 lvl

 

Gemstone Mix: 85%.

 

Harmony: 70%.

 

Luck + 20% szansy na Soula

 

Item Upgrade (+10 -> +15 bez luck):
+10: 65%.
+11: 60%.
+12: 55%.
+13: 45%.
+14: 35%.
+15: 30%.

Devil Square  1-4: 80% 5-7: 70%.
Blood Castle  1-5: 80% 6-8: 70%.

DL PET: 75

 

 

 

DROPAJKI:

http://agropol.xyz/index.php?/topic/258-dropajki-ciacho/&tab=comments#comment-393

 

SKLEPY:

 

http://agropol.xyz/index.php?/topic/257-sklepy-ciacho/&tab=comments#comment-392

 

 

asdasd.jpg

Opublikowano

Gram na Wiglach ale z sentymentu zawitam serwer ma historie ale jakos zawsze cos nie tak sie dzieje mam nadzieje ze ta zla passa sie skonczy tym razem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...