Skocz do zawartości

Nowa otservlista! Otservers.online

Polecane posty

otservers.jpg

Prezentujemy wersję podglądową naszej listy serwerów. Serwery i statystyki są aktualizowane na bieżąco. Istnieje możliwość przeglądania i dodawania serwerów. To nie jest finalna wersja i jest okrojona z wielu funkcji. Udostępniliśmy ją po to, aby zebrać feedback, uwagi, opinie, błędy oraz poznać zachowanie naszych systemów w prawdziwych warunkach. Aktualnie mogą występować błedy i zakłamania statystyk z powodu wyłączonego systemu "anty spoof". W najbliższym czasie będziemy analizować wszelkie serwery i uczyć nasze systemy wykrywać, nazwijmy to delikatnie, "anomalie" w liczbie graczy online. Jest to ważne, ponieważ głownym celem naszej listy serwerów jest równe traktowanie każdego serwera oraz zapewnienie dostępu do wszystkich serwerów, informacji o nich oraz statystyk (a w przyszłości wiele więcej!). Serwery z wykrytym spoofem będą oznaczane specjalną flagą i nie będą wysoko pozycjonowane na liście serwerów, ale nie zostaną z niej usunięte.

Finalna wersja otservers zostanie wydana w 2021/2022 roku. Do tego czasu jest to wersja zapoznawcza. Niektóre informacje o serwerach (w szczególności: mnożniki i informacje o dozwolonym bocie/multicliencie) mogą być nieprawdziwe.

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie, komentarze lub po prostu chcesz porozmawiać - skontaktuj się z nami.

Yours sincerely,
otservers team.

[email protected]

http://otservers.online

Edytowano przez Otswar.pl

error.png

Wchodzić, czy nie, w sumie się zastanawiam...

Popraw to 🙂 

Edytowano przez gredier

MCSB.PL

Skyblock 1.15.x-1.16.x

banner.gif

Ale jaja 😄 Pokaż więcej szczegółów dlaczego i na jakiej podstawie wyświetla że jest niebezpieczna 🙂

Mało tego, jak może być znana jeżeli nikt jej nie znał do wczoraj? Coś śmierdzi mi fejkiem, a jeżeli to nie fejk to norton ssie po całości.

Edytowano przez Otswar.pl

1 godzinę temu, Otswar.pl napisał:

Ale jaja 😄 Pokaż więcej szczegółów dlaczego i na jakiej podstawie wyświetla że jest niebezpieczna 🙂

Mało tego, jak może być znana jeżeli nikt jej nie znał do wczoraj? Coś śmierdzi mi fejkiem, a jeżeli to nie fejk to norton ssie po całości.

A strona ma szyfrowanie ssl? Jeżeli nie to pewnie dlatego wyrzuca błąd.

Bądź po prostu nieznana domena dlatego.

Po prostu daje takie info w izolację, ale pomyślałem, że dam Ci znać, że antywirusy tak szaleją. W dokładniejszych logach nic więcej nie ma.

Edytowano przez gredier

MCSB.PL

Skyblock 1.15.x-1.16.x

banner.gif

Strona słabo czytelna, jak wejdę na otserverlist wszystko mam na tacy bez zbędnych dupereli i nie latam oczami z lewa na prawo przez 30 sekund aby ogarnąć gdzie co jest. U konkurencji nazwy otsów są lepiej czytelne i ilość graczy to samo. Nie wiem co to znaczy u was wersja tibii 1 i 0 nie znam takich oznaczeń z innych list. Strona wygląda "nowocześnie" co według mnie czyni ją chujową. Jedyne co was wyróżnia to update graczy live ciekawi mnie jak to działa. Generalnie według mnie cała strona do poprawy wszystko ma być po prostu czytelne łatwe i tyle. Czarny motyw też wedlug mnie przeszkadza. Ot tyle z mojej krytyki zobaczymy co dalej zrobicie.

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...