Skocz do zawartości

Poszukiwana zaufana osoba do prowadzenia projektu

Polecane posty

Cześć,

od jakiegoś czasu tworzę serwer Minecraft o trybie Freebuild, coś takiego, ewentualnie do zmian, ale szukam kogoś, kto byłby wstanie mi po prostu pomóc i być moją prawą ręką. Kimś, kto dopilnuje wszystkiego i zajmie się tym, kiedy ja będę w pracy lub nie będę miał kompletnie minuty wolnego czasu. Mam fundusze na serwer i planuję utworzyć niebawem sieć, względem starych, dobrych i ciekawych pomysłów z przed paru lat, oczywiście moich.
Wiem, że to kosztowne, ryzykowne i czasochłonne, bo nie od dziś tworzę serwery, ale osoba, której szukam, powinna rozumieć, co robi, być dojrzała i chcieć coś współtworzyć. Bez tych wymagań nikogo nie wezmę. Osoby, które są nowe w tworzeniu serwerów i ich prowadzeniu również zapraszam do kontaktu, ponieważ nauka tego nie jest wcale trudna, a nawet jest satysfakcjonująca. Bylebyś chłopie ogarniał.
Zgłaszajcie się w postach niżej lub na discord neeko#8161

• 1 miesiąc później...

jaki sens ma pisać komentarz w stylu ,,napisz do mnie"?

jak widzicie ogłoszenie z przypiętymi numerami telefonów na mieście, to tam dzwonicie, czy doklejacie karteczkę ,,zadzwoń do mnie, mój numer to..."

taki wpis sporo o was mówi i raczej jesteście skreśleni już na samym początku, więc na przyszłość - nie róbcie tak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...