Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 1.02.2022 o 09:21, Seprit napisał:

Napisz na discord 

#2322

Kontakt do ciebie nie działa.

╔═▣◎▣═══ SILENCE ═══▣◎▣═╗
» Cień ostrza. Cisza przed burzą. «
☯ Wojownik starego świata ☯

⛩️Droga bushido ⛩️

Szept nocy... znikam, zanim mnie zauważysz.

════════════════════════

1.gif

Opublikowano (edytowane)
8 godzin temu, harnas943 napisał:

melvin#2134

Masz zablokowane dodawanie do znajomych 😉 

Edytowane przez AceGraphic

╔═▣◎▣═══ SILENCE ═══▣◎▣═╗
» Cień ostrza. Cisza przed burzą. «
☯ Wojownik starego świata ☯

⛩️Droga bushido ⛩️

Szept nocy... znikam, zanim mnie zauważysz.

════════════════════════

1.gif

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Szukam sponsora | Metin2 - Współpraca
Opublikowano (edytowane)

@watafak521 Próbowałem się z tobą skontaktować, niestety nie przyniosło to skutku :( 

Edytowane przez AceGraphic

╔═▣◎▣═══ SILENCE ═══▣◎▣═╗
» Cień ostrza. Cisza przed burzą. «
☯ Wojownik starego świata ☯

⛩️Droga bushido ⛩️

Szept nocy... znikam, zanim mnie zauważysz.

════════════════════════

1.gif

Opublikowano

@AceGraphic 

po 1. kontaktowaliśmy się, ale nie nawiązaliśmy współpracy.

po 2. na forum jest funkcja "Odśwież temat" co pozwala na unikanie tak zwanego zbędnego pisania postów pod tematem. Niestety tego nie przestrzegasz. 

po 3. temat jest odświeżany na bieżąco 🙂

 

Pozdrawiam i nie spam pod tematami innych.

 

Opublikowano
11 minut temu, watafak521 napisał:

@AceGraphic 

po 1. kontaktowaliśmy się, ale nie nawiązaliśmy współpracy.

po 2. na forum jest funkcja "Odśwież temat" co pozwala na unikanie tak zwanego zbędnego pisania postów pod tematem. Niestety tego nie przestrzegasz. 

po 3. temat jest odświeżany na bieżąco 🙂

 

Pozdrawiam i nie spam pod tematami innych.

 

No właśnie nie pisaliśmy, wyślę ci moje GG na priv i kurczę nie wiem czy to ja mam jakiś problem ale jesteś w obecnej chwili dostępny a i tak zaproszenie nie dochodzi. :O

╔═▣◎▣═══ SILENCE ═══▣◎▣═╗
» Cień ostrza. Cisza przed burzą. «
☯ Wojownik starego świata ☯

⛩️Droga bushido ⛩️

Szept nocy... znikam, zanim mnie zauważysz.

════════════════════════

1.gif

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 19.06.2022 o 18:45, monsune napisał:

Podłączam się pod temat. Jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracą to zapraszam do kontaktu.

aktualne?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

nie wiem czy wicie ale na dobry projekt i reklamę i klika autorskich rzeczy na ten moment trzeba mieć by sie wybić ponad gory z dobre 30k 😉 a takie leszcze co chcą iść na skróty i tylko z ludzi monetę zdoić z isa to już nie te lata 😜

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.08.2022 o 21:35, Yoshe92 napisał:

nie wiem czy wicie ale na dobry projekt i reklamę i klika autorskich rzeczy na ten moment trzeba mieć by sie wybić ponad gory z dobre 30k 😉 a takie leszcze co chcą iść na skróty i tylko z ludzi monetę zdoić z isa to już nie te lata 😜

 

Potwierdzam, sam obecnie jestem w trakcie tworzenia prywatnego serwera Metin2 na dłuższy okres czasu.

W tydzień poszło mi 5 tysięcy złotych polskich na samą całą grafikę + kodowanie i duperele typu ulepszenia poziomu discord itp.

 

 

 

Opublikowano
6 godzin temu, Kelevra™ napisał:

 

Potwierdzam, sam obecnie jestem w trakcie tworzenia prywatnego serwera Metin2 na dłuższy okres czasu.

W tydzień poszło mi 5 tysięcy złotych polskich na samą całą grafikę + kodowanie i duperele typu ulepszenia poziomu discord itp.

nie wspominając o licencji na wszelakie rzeczy czy tez skrypty i ZAJEBISTA REKLAME BY TO WGL RUSZYLO 🙂

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Zabawne ze ciagle odswiezasz temat i sie ludzisz ze kogos znajdziesz xD Na twoim miejscu najpierw popracowalbym nad opisem to moze ktos sie trafi

 

 

  • 3 lata później...
Opublikowano

Zgodnie z Regulaminem Działu Metin2 - Współpraca


Tematy, które są nieaktywne minimum 4 tygodnie, będą przenoszone do archiwum i będą tam dalej dostępne, lecz nie będzie można w nich odpowiadać.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...