Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

CarolineMT2.pl - Serwer Hard- Klasyczny(Bez szarf,alchemii) Darmowy VIP!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                                                                               

 

caroline.png

2.png

 

 

 

Start serwera Hard 06.03.2021- 18:00

Rejestrujac sie przy pomocy tego linku otrzymujecie darmowego vipa na start,serwer rusza lada moment

Administrator serwera : Dizel  i Shaggy🙂

 

1.png

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

9.png

11.png

12.png

13.png

14.png

15.png

16.png

17.png

18.png

19.png

20.png

21.png

 

 

 

21.png

 

 

Zródło: Carolinem2.pl

Opublikowano

 Juz dzis rusza serwer o godzinie 18:00 , hard -bez alchemii i szarf z fajnymi dodatkami! Warto zajrzeć 🙂

Z tym linkiem otrzymujemy darmowego vipa na start  po zarejestrowaniu🙂

  • Omagico zmienił(a) tytuł na CarolineMT2.pl - Serwer Hard- Klasyczny(Bez szarf,alchemii) Darmowy VIP!
Opublikowano

medium/hard true bro 🙂

 

rejestrujac sie z tego linku otrzymujecie darmowego Vipka na start na serwerze.

Serwerze liczy naprawde sporo ludzi 🙂

Opublikowano
Dnia 10.03.2021 o 18:18, gogo1 napisał:

kiedy bedzie on ?

Juz jest online,niestety serwerownia w Francji miala klopoty. Ale juz dziala i aktualnie sa raty na serwerze 🙂

 

 

rejestrujac sie z tego linku otrzymujecie darmowego Vipka na start na serwerze.

 

Opublikowano

Jest sporo zadowolonych osob, duzo potwierdzi ze bardzo przyjemnie sie gra i przed wszystkim serwer nie swieci pustka 🙂 

 

Warto zerknac 🙂

 

 

rejestrujac sie z tego linku otrzymujecie darmowego Vipka na start na serwerze.

Opublikowano

Chcialbym dodac ze rejestrujac sie z tego linku mozemy wpisac jescze specjalny

kod: ITEMSZOP 

I otrzymamy Wierzchowca+fryzure+kostium za darmo !  🙂 

 rejestrujac sie z tego linku otrzymujecie darmowego Vipka na start na serwerze.

 

 

Pozdrawiam widzimy sie w grze 🙂

Opublikowano
24 minuty temu, gogo1 napisał:

dajcie cala prezentacje bo  to forum nie dziala

Forum niestety ma problemu z powodu pozaru w francji,ale juz niebawem wroci to do normalnosci. I bedzie mozna normalnie z niego korzystac. 

Opublikowano
11 minut temu, Molirol napisał:

Można ss z M1 jinno (ch1)?

Pewnie . Nazwy sklepu wylaczylem bo komputer nie dal by rady xD . Sporo jest sklepow 🙂

uu.png

6 godzin temu, kubus414 napisał:

Kiedy Forum bedzie ?

Jeszcze pare dni niestety

Opublikowano

rejestrujac sie z tego linku otrzymujecie darmowego Vipka na start na serwerze

 

Mozna wpisac tez kod na darmowy IS : ITEMSZOp - Kosium+ Fryzura+ wierzchowiec 

 

Smialo pytajcie o co chcecie,pozdro ! 🙂

Opublikowano
Dnia 14.03.2021 o 13:23, Omagico napisał:

 rejestrujac sie z tego linku otrzymujecie darmowego Vipka na start na serwerze

 

Mozna wpisac tez kod na darmowy IS : ITEMSZOp - Kosium+ Fryzura+ wierzchowiec 

 

Smialo pytajcie o co chcecie,pozdro ! 🙂

dzięki za kodzik 🙂

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Opublikowano

Świetna prezentacja, z której nic prawie nie wynika. Jak wy chcecie zachęcić ludzi jak prezentacja nie zawiera praktycznie żadnych informacji, już nie mówiąc o tym, że przekierowanie na prezentacje z waszej strony nie działa. Server utrzyma graczy pewnie przez maksymalnie miesiąc, a później zostanie garstka ludzi i powstanie kolejny server i tak dalej i tak dalej. Jak chcecie stabilny server na którym rzeczywiście będzie sens grać i będzie stał latami z ilością graczy to weźcie przykład z WOM'a albo innego zagranicznego servera. Szczerze, nie polecam jak ktoś chce pograć na dłuższą metę 

 

 

Opublikowano

Nie polecam, po tym jak deveria upadla zrobil kolejny server ktory potrzyma moze 2 miesiace i gdy zostana pustki stworzy kolejny server i tak w kolko

Opublikowano
3 godziny temu, kaka22222 napisał:

Świetna prezentacja, z której nic prawie nie wynika. Jak wy chcecie zachęcić ludzi jak prezentacja nie zawiera praktycznie żadnych informacji, już nie mówiąc o tym, że przekierowanie na prezentacje z waszej strony nie działa. Server utrzyma graczy pewnie przez maksymalnie miesiąc, a później zostanie garstka ludzi i powstanie kolejny server i tak dalej i tak dalej. Jak chcecie stabilny server na którym rzeczywiście będzie sens grać i będzie stał latami z ilością graczy to weźcie przykład z WOM'a albo innego zagranicznego servera. Szczerze, nie polecam jak ktoś chce pograć na dłuższą metę 

Serwer postoi dlugo poniewaz administracja dba  niego i to widac 😛 nie masz racji jak chcecie pograc na dlusza mete to ten serwer jest idealny 

2 godziny temu, PanGałganek napisał:

Nie polecam, po tym jak deveria upadla zrobil kolejny server ktory potrzyma moze 2 miesiace i gdy zostana pustki stworzy kolejny server i tak w kolko

Nie zawsze wychodzi kady serwer ale ten ma duzy potencjal i widac ze postoi bi sie przyjemnie gra a ludzi jest bardzo duzo 

Opublikowano

Drodzy uzytkownicy to jest czesc prezentacji reszta znajduje sie na forum. Forum ostatnio mialo problemy z serwerownia gdy zostala spalona w francji to jaki wplyw ma na to administracja ? To sa zdarzenia losowe.

Opublikowano

UWAGA!!! "Status konta:Użytkownik - zablokowany permanentnie"  takie coś mnie spotkało po graniu przez 1 dzień, czyli ban bez podania przyczyny. Dziękuję straciłem 12 godzin na ten serwer, ostrzegam innych i nie polecam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano
Dnia 17.03.2021 o 09:14, Albinotek napisał:

UWAGA!!! "Status konta:Użytkownik - zablokowany permanentnie"  takie coś mnie spotkało po graniu przez 1 dzień, czyli ban bez podania przyczyny. Dziękuję straciłem 12 godzin na ten serwer, ostrzegam innych i nie polecam.

Cytat

 

Mordo nic sie nei dzieje bez powodu 🙂

 

 

 

 

rejestrujac sie z tego linku otrzymujecie darmowego Vipka na start na serwerze.

Serwerze liczy naprawde sporo ludzi 🙂

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...