Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Spis Graczy Którzy Osiągnęli 99Lv


Barueri

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobra, dobra wiemy już że zwierz dobił wiec nie spamić

Funfelowi brakuje jakiś miesiąc expienia

Katarzynke też już możesz dodać jej brakuje z 2 dni

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

rozumiem fajny temat do nabicia postów, ale po huj taki tut?

74875895745308445608.jpg

Królowa Śląska Tylko POLONIA Ona na zawsze w sercach naszych jest,

na wieki będzie przez nas wielbiona, Dumą Bytomia ona jest!

Opublikowano

jeden z UPkow napisal ze chodzil do klasy z synem SirMamuta... mamut z czego wiem chodzil do 3gim jak wbil99, czyli teraz 1LO,technikum bedzie:)) miesiac i bedziemy 1w tym rankingu:)

 

NIE OBCHODZI MNIE CZY DASZ + CZY -

DAJ TO CO UWAZASZ

 

Opublikowano

Pozatym ktos nie moze byc gm na tym serverze na ktorym ma prywatna postac >.<

Metin2US New World Shinso Woj Himeron Body 60lvl+ ON

Metin2US New World Shinso Szamanka ZonaHimeron Buffer 48lvl+ ON

Metin2PL Monastyr Shinso Wojowniczka Mental Haraix lvl 68lvl OFF

Metin2PL Monastyr Shinso Wojownik Mental SieHimeron97 lvl 73 OFF (Oddany)

Opublikowano

Katarzynka juz by miala 99 lvl ale oddala expa na gildie...więc może znów to zrobi;)

Zbieram +

Serwer:Kronos,

Królestwo:Chunjo,

LvL;65+

Klasa:szaman smok.

Opublikowano

Katarzynka juz by miala 99 lvl ale oddala expa na gildie...więc może znów to zrobi;)

 

wez lecz sie synek bo mnie szlag trafia jak takie coś słysze, gdyby katarzynka oddała expa na gildie z 1lvl'a zrobiłby sie 18/19 teraz nie pamiętam ile trza expa oddać,

a CELTOWIE już dawno mają 20lvl gildi bo znam tomelona ;]

74875895745308445608.jpg

Królowa Śląska Tylko POLONIA Ona na zawsze w sercach naszych jest,

na wieki będzie przez nas wielbiona, Dumą Bytomia ona jest!

Opublikowano

1 sza ninja chyba na PL 99 lvl :) LastPhoenix :) serwer monastyr

Jeśli Ci pomogłem to daj + to nie boli :)

Opublikowano

cos kolego strasznie nie ogarniasz listy.. a ZWIERZ? przeciez on tez wbil juz! Onyks

Opublikowano

Dodaj KOSTOMAN`a z Z8GAMES metka bo wbił już z tydzień może 2 tyg temu 99lvl na US...

 

PS:Tam exp jest wolniejszy....

 

@Edit

JoaoLuis też już wbił 99lvl...

 

Serwer : FreeKingdom

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...