Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Marzenie o serwerze. Co byś chciał zobaczyć.


_Piotr_

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie. Przychodzę do Was z pytaniem. Co byście chcieli zobaczyć na waszym serwerze, aktualnie będziemy pracować nad 4 trybami aby wystartować sieć, później będziemy dodawać kolejne tryby. Aktualnie mamy zamiar zrobić serwery takie jak:
- Survival (mega drop lub zwykły, to się zobaczy)
- Wojny Gildii z możliwością walk gildii (rodem z Metin2, gildia A wyzywa gildię B)
- RealLife (tutaj będzie normalne realne życie, zatrudniamy się na danym stanowisku wtedy pracujemy, przykładowo jako drwal itd. możliwość kupna swoich działek, sprzedaż domów gotowych już itd.)
- RPG (Ulepszanie itemków, robienie misji, wbijanie poziomów, robienie dungeonów)

I tutaj mam do Was prośbę, co byście chcieli zobaczyć na jakimś z tych serwerów, można w zasadzie zrobić wszystko tylko na tyle by nie tworzyć teksturpacka. Wszystkie serwery dostaną jeden chat, z możliwością wyłączenia go tak by widzieć jedynie wiadomości ze swojego serwera. Jest to już praktycznie gotowy plugin, jedynie kilka poprawek trzeba dodać. W skrócie, każdy serwer będzie osobny ale je połączymy na tyle aby wspólne było wszystko, oczywiście dla osób którym to się nie spodoba dajemy możliwość wyłączenia tego 😉


Jeśli chciałbyś być naszym pomysłodawcą, zgłoś się do mnie na Priv a na bank się dogadamy.

Opublikowano
Dnia 26.07.2020 o 20:03, _Piotr_ napisał:


- RealLife (tutaj będzie normalne realne życie, zatrudniamy się na danym stanowisku wtedy pracujemy, przykładowo jako drwal itd. możliwość kupna swoich działek, sprzedaż domów gotowych już 

Czyli klasycznie Roleplay. 📢

Opublikowano

W sumie, na dobry RolePlayu bym zagrał, ale nie takim, że zaraz wpadną dzieci, albo osoby, które nie ogarniają totalnie tej tematyki, przez co będą psuć grę innym.

 

Najlepiej na wersji 1.12.2 maksymalnie, bo nowsze nie chcą mi działać xd

Opublikowano

Na starym serwerze survival + frakcje najlepiej na takim serwerze jak kiedys stworzyl Flyj4ck gdzie serwer jest strasznie trudny border jest maly gildia jest droga i przez pierwsze dni musisz sie ukrywac zeby cie nie okradli i zabili a zeby wbic na serwer musisz czekac po slotow jest 70 i caly czas zapelnione 😄 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...