Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Yt2Game Błąd Połączenia...


JuRasBSNT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę Wpiszcie sobie to na

http://translate.google.pl

對不起,服務器關閉,由於技術問題。該服務器將準備於 2010年7月1日運作

 

I Przetłumaczcie z Chinskiego na Polski sami otrzymacie odpowiedź

 

@edit jak ktoś dalej nie kuma to przetłumacze

 

Sorry, serwer jest wyłączony z powodu problemów technicznych. Serwer będzie gotowy na 01 lipca 2010 operacji.

yhy jak juz on ;d

W METKU MOZECIE WIDZIEC MNIE NA :

PL-SERWANDES-70LVL-Vitaro

Yt2Game-ShinZEN

 

 

output.gif

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie Chcę zakładać NEW Topic'u ale..........

Od Godziny 20:18 ^^ Nie da się zalogować na postac postanowiłem odczekać 1h (prawie mi sie udało ^^) i pisze tego posta....

Wyskakuje MENU postaci a więc wybieram swoją koksiarską postać (xP) i ? -.- Powracam do okienka z Servami ;)))

Tutaj PLUSEM jest to że serv on ale czyżby M1 Zostało zbugowane!!!??!

to dosyć możliwe ;) prosze abyście odpisali co i jak u WAS jesli można WAS o TO Prosić ;) pozdro ;D

Żałoba po Yt2Game ....

Daj + to nie kosztuje tym bardziej nie BOLI!

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dobra ;) Może nie jest rano xP ale zależy o której to wstaje ;) o 12 wstałem i do Dziadków na obiad FAMILIJNY zapierniczałem x)

A teraz o Metk'u ;d All Działa :D :x Tyle to chyba dobra i krótka wiadomość ;)))) Pozdrawiam :D

Żałoba po Yt2Game ....

Daj + to nie kosztuje tym bardziej nie BOLI!

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dziala serwer co wy chcecie tyko ze wywala jak sie expi

 

Kurcze a mi ciągle serw nie działa wie ktoś o co biega.?

Kuzynowi działa a mi nie.Może dałby ktoś link do dobrego metin2moda gdzie jest TheNextLand i Yt2Game.

Byłbym wdzięczny. :)

2hxtusn.png
Opublikowano

Mógłbym prosić o podanie linka do Chinola ? Bo nie mogę znaleźć.

 

 

Z góry dziękuję . ;]

 

@Edit

 

Już mam :)

 

@Edit2

 

Wklejam ip yt2game:121.11.76.16 odpalam mc.exe i ciągle bład !!!

<płacze>

2hxtusn.png
Pasjonat
Opublikowano

Mógłbym prosić o podanie linka do Chinola ? Bo nie mogę znaleźć.

 

 

Z góry dziękuję . ;]

 

@Edit

 

Już mam :)

 

@Edit2

 

Wklejam ip yt2game:121.11.76.16 odpalam mc.exe i ciągle bład !!!

<płacze>

 

masz błąd bo ip to:

218.61.202.34

zbyt duża sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...