Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Yt2Game Błąd Połączenia...


JuRasBSNT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z Przyjemnoscia potwierdzam ze strona yt2game juz ruszyla !!

Sory w SS ze niepelna ale mam slabego neta teraz :(

592a42cace75f_post-200460-127772945475_thumb.jpg

592a42caf0204_post-200460-127772945974_thumb.jpg

W METKU MOZECIE WIDZIEC MNIE NA :

PL-SERWANDES-70LVL-Vitaro

Yt2Game-ShinZEN

 

 

output.gif

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Yt2game... Nawet jeśli Zmienili IP to i tak zaraz ktoś mądry coś wymyśli i wejdziemy na nasze KONTA :D

Ale jak na Yt2game to mało stał..., marka Yt2Game charakteryzuje się właśnie Wytrzymałością FAKTEM jest że n00bki rozpichcają powoli server ale to jeszcze dało się wytrzymać ;P

Ruszy i to z PISKIEM nadzieja że jeszcze DZIŚ !

 

PS: Poda ktoś serva, tak żeby mi sie nie nudziło ;) taki fajny jakiś :)^^ (Yt2Game 4EVer lepszego WIEM nie ma!)

 

Z FARTEM !

Żałoba po Yt2Game ....

Daj + to nie kosztuje tym bardziej nie BOLI!

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Na stronie www.metin2mod.tk pisze, że YT2Game online, ale jak @up mówi, na stronie podobno pisze że serwer Off. Jeśli to prawda to naprawdę szkoda, ponieważ serwer był bardzo fajny ;]

nie ufaj durnym informacją z metin2.mod.tk praktycznie w 90% się nie sprawdzają... tak samo jak wszystkie statusy... one sprawdzają niektóre opcje, a zwykle po zamknięciu serwera pozostają one włączone...

Każdy mądrzeje z czasem...

Opublikowano

Yyy ... zamkli?

Chyba prędzej zamknęli ... biedne dzieci, skrzywdzone przez los...

 

Co do serwera to chyba wytrzymacie 1 dzień ? Jesteście tak uzależnieni ?

Bo z tego co tu piszecie to wychodzi taka prawda... ;)

Opublikowano

On ? To świetnie ;) ale chyba jeszcze cos nie tak bo niemoge sie wbić ;[ chyba że prace nadal trwają ;D

GDZIE MOŻECIE MNIE SPOTKAĆ

 

 

 

yt2game-Berni

csyt2-Berni

Opublikowano

jak ON ? ja nie moge się wbić ;(((

ale jestem Dobrej myśli...

PS-MrSkater grałeś ? jak grasz zrób SS z datą i godziną :)))) (nie no lajtowo ;D )

POMOGŁEM DAJ + TO NIE BOLI

 

Serwer:yt2game

Nick w grze:CzarnyBSNT

Królestwo:Jinno

Postać:Wojownik

Profesja:Mental

LeVeL:99

Gildia:BSNT

Opublikowano

Właśnie juz niewiem chyba sa jakies prace nad serwem i mozliwe --mozliwe-- ze zrobia tak ze niebedzie potrzeba ulepszaczy :)

Wczoraj co laczylo ale nadal loglo wiec sa prace nad s jak wbije zrobie ss ;)

Pozdrawiam :)

W METKU MOZECIE WIDZIEC MNIE NA :

PL-SERWANDES-70LVL-Vitaro

Yt2Game-ShinZEN

 

 

output.gif

Opublikowano

aha spoko :D

ja bym wolał żeby gnojki powiększyli ilość kasy w Eq choć by dlatego że sklep wystawić i zarobić to trzeba po 2-3 rzeczy wystawiać i to zależy jakie ; ( :]

Serv ruszy ;D Pozdro :D

Żałoba po Yt2Game ....

Daj + to nie kosztuje tym bardziej nie BOLI!

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jakiś koleś Zrobił temat czy Yt2 Działa ....

Dobra kij że go zamknęli, ale tam koleś napisał INFO ( z niewiadomego źródła więc pewności nie ma )

że Yt2Game wystartuje 1/2Lipca obecnego roku ;)

Pytali go skąd to wziął, odpowiedział że znalazł na google.cn (poprawnie pisząc http://www.google.com.hk )

siedziałem tam może z 10-15 min nie znalazłem koleś miał dać linka, jego temacik zamknęli więc może go tu ściągnę bo ja Widać mój się Trzyma (pewnie poprawnie napisałem choć na starcie mi napisali

Nie ten dział

 

:PP

 

Yt2Game 4 3VeR

Jak coś znajdę to pisze TU ! info :D

Żałoba po Yt2Game ....

Daj + to nie kosztuje tym bardziej nie BOLI!

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Proszę Wpiszcie sobie to na

http://translate.google.pl

對不起,服務器關閉,由於技術問題。該服務器將準備於 2010年7月1日運作

 

I Przetłumaczcie z Chinskiego na Polski sami otrzymacie odpowiedź

 

@edit jak ktoś dalej nie kuma to przetłumacze

 

Sorry, serwer jest wyłączony z powodu problemów technicznych. Serwer będzie gotowy na 01 lipca 2010 operacji.

Opublikowano

Nie wiem jak to znalazłeś, ale myślę że to będzie Trafne i taką też mam nadzieje ;D Dam + bo pomogłeś mi ^^ Teraz moje Czekanie ogranicza się do 1/2 lipca :D Zawsze jest ta Nadzieja :D

 

_________________________________________-

Ludzie spokojnie!! ja myśle że włączą serwa i tyle..bo miałem niebiana na surce,i na niniy strumyki;((

 

Stary wiem coś o Tym ... Rozwinąłem się tak że już nie musiałem nic robić tylko czekać aż ktoś napisze SELL NIEBIAN SŁONKO co kolwiek :D

I czekałem... doczekałem się offnięcia serva i tyle dlatego czekam i czekam ktoś napisze : "boże jakie nooby maniaki i wgl. pojeb***..." nie o to chodzi chciałem sobie pośmigać w słonku, a co ! ;))

i tak Odpalą serva 100% ^^ PzDR ;)

Żałoba po Yt2Game ....

Daj + to nie kosztuje tym bardziej nie BOLI!

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ja sie zastanawiałem czemu nie mogę sie na serwer dostać :/ teraz już wiem ... oby konta zostały ! bo niedawno stalkę kupiłem !

21571.jpg
Opublikowano

Proszę Wpiszcie sobie to na

http://translate.google.pl

對不起,服務器關閉,由於技術問題。該服務器將準備於 2010年7月1日運作

 

I Przetłumaczcie z Chinskiego na Polski sami otrzymacie odpowiedź

 

@edit jak ktoś dalej nie kuma to przetłumacze

 

Sorry, serwer jest wyłączony z powodu problemów technicznych. Serwer będzie gotowy na 01 lipca 2010 operacji.

 

z kąt to niby wziełeś ?

jeśli można widzieć ?

 

P.S Nie obraź sie ale taki komunikat można sobie napisać każdy chyba wie jak prawda ? .Dlatego Pokaż Stronke To Uwieżę

Opublikowano

Kurde ;P wy sie chwalice ze niebiany i niewiadomo co kupujecie a ja mam 15b i zbieram na smierci ;DD

GDZIE MOŻECIE MNIE SPOTKAĆ

 

 

 

yt2game-Berni

csyt2-Berni

Opublikowano

Spokojnie serwer ruszy na pewno , albo będą usunięte konta albo dalej będzie wszystko git...

Może też zmienią yt2game tak jak kiedyś miało się ciągliwość +2 a teraz hwang jest najlepsza zbroją :).

Maniacy bądźcie dobrej nadziei.:)

POMOGŁEM DAJ + TO NIE BOLI

 

Serwer:yt2game

Nick w grze:CzarnyBSNT

Królestwo:Jinno

Postać:Wojownik

Profesja:Mental

LeVeL:99

Gildia:BSNT

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...