Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Yt2Game Błąd Połączenia...


JuRasBSNT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od godziny około 8:00 nie mogę wbić na serva Yt2Game... wcześniej około 7:00 działał normalnie teraz coś nie ?

-jak u WAS ?

-mam nadzieje że to tylko jakaś przerwa konserwacyjna czy coś .... ;(

Żałoba po Yt2Game ....

Daj + to nie kosztuje tym bardziej nie BOLI!

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

zal na stronie yt2game.comnic nie pisze zal mi was on nie padl tylko jest oczyszczanie albo reset jak kazdy ostatni poniedzialek mc. pozdro 3majcie sie! A jesli padl to pokaz mi DeathBondu napis: Z przykroscia informuje ze server Yt2game padl z powodu duzej ilosci noobow

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

zal na stronie yt2game.comnic nie pisze zal mi was on nie padl tylko jest oczyszczanie albo reset jak kazdy ostatni poniedzialek mc. pozdro 3majcie sie! A jesli padl to pokaz mi DeathBondu napis: Z przykroscia informuje ze server Yt2game padl z powodu duzej ilosci noobow

hahha "zal mi was" chłopie widzę że ty jesteś jednym z nich popatrz na swoją pisownie .

i nie wmawiaj sobie że on rlg ma bo trwa może 3 h a od 7:20 nie działał nara nie zależy mi na nim wiec nie będę płakał pozd dla kolegów z góry

Opublikowano

ja tylko jestem dobrej myśli, że sv będzie on.. ; )) pozdro dla UP'ów ; **

www.mpcforum.pl óczy =)

Pomogłem?

DAJ + to nie szkodzi.. ;)

 

...Braci Się Nie Traci...

..:-=:..BSNT..:=-:..

 

18706.png; *

b67dabf9f684447ca2eec0f052f25131.0.gif

Opublikowano

Dobra.... Odpalam Clienta 480MB z Yt2game.com ....

Loguje się Time spada do 0... i zamiast pojawiać się błąd, a co za tym idzie charakterystyczny dźwięk pukania....

Pojawia się bez dźwięcznie coś takiego :

cost.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

I dalej nie wiem OFF/ON?????? -.-'

Żałoba po Yt2Game ....

Daj + to nie kosztuje tym bardziej nie BOLI!

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

No to myślę że jeśli nic się nie Wydarzy ciekawego teraz.... to temacik chyba też OFF ;( dziękuje UP'kom i pozdrooo ;)

Szukamy pRo Serva i znów coś przymaniacze ;d Narka WAM

"PS"-Stary Yt2Game trzymał więcej ... tez grałem ;D bye^^

Żałoba po Yt2Game ....

Daj + to nie kosztuje tym bardziej nie BOLI!

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Raczej nie padł... z tego co czytałem nie ma żadnego news'a z dnia 28.06.2010 ;]...

Zapewne konserwacja dedyka...

No nic trzeba czekać...

Opublikowano

Myślę że server nie padł , na pewno jakaś konwersacja.

POMOGŁEM DAJ + TO NIE BOLI

 

Serwer:yt2game

Nick w grze:CzarnyBSNT

Królestwo:Jinno

Postać:Wojownik

Profesja:Mental

LeVeL:99

Gildia:BSNT

Opublikowano

...'jeśli by ze stronki yt2game.com skopiować to : 维护时间:每周一上午10:00-12:00

To po przetłumaczeniu czytamy: "Utrzymanie Godziny otwarcia: poniedziałki 10:00-12:00 am"

 

Jak by na Tym bazować to prawdopodobnie dziś kupie Jakiegoś Niebiana ;)

ale nie .... strona działa : IS działa ; reje działa ; down działa ; no kuźwa działa ;d

Yt2Game ruszy! Nie ma już co się więcej rozpisywać tyle można obecnie wyciągnąć ze źródeł Yt2Game....

Jak by ktoś rozmawiał z jakimś Chinolem to niech się zapyta kiedy odpalą serva ! ;)))

Żałoba po Yt2Game ....

Daj + to nie kosztuje tym bardziej nie BOLI!

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

a jeszcze 1 jak by server padl to by nic nie dzialalo moze gm cos robi poczekamy zobaczymy. moze byc oczysczanie albo restar serva. zobaczymy do jutra a jak nie napisz do nich na qq lub na email

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

...'jeśli by ze stronki yt2game.com skopiować to : 维护时间:每周一上午10:00-12:00

To po przetłumaczeniu czytamy: "Utrzymanie Godziny otwarcia: poniedziałki 10:00-12:00 am"

 

Jak by na Tym bazować to prawdopodobnie dziś kupie Jakiegoś Niebiana ;)

ale nie .... strona działa : IS działa ; reje działa ; down działa ; no kuźwa działa ;d

Yt2Game ruszy! Nie ma już co się więcej rozpisywać tyle można obecnie wyciągnąć ze źródeł Yt2Game....

Jak by ktoś rozmawiał z jakimś Chinolem to niech się zapyta kiedy odpalą serva ! ;)))

 

Spr wiadomosci z logowania co 5-10 min i nic narazie :P ale tematu nie zamykajcie ;p dam znac jak cos

Opublikowano

Service Unavailable - po przetlumaczeniu na polski znaczy Usluga niedostepna ostatnimi czasy tez widzialem na stronie yt2game cos takiego zaloze sie ze sa jakies

zmiany na serwie lub reset nie panikujcie yt2game juz dlugo stoi i tak odrazu by niepadl

Pozdrawiam :)

W METKU MOZECIE WIDZIEC MNIE NA :

PL-SERWANDES-70LVL-Vitaro

Yt2Game-ShinZEN

 

 

output.gif

Opublikowano

Serw będie działał historia zna takie przypadki ze byl przez caly dzień zamknięty i od okolo 17/19 juz wszystko ok ;)

 

 

 

 

 

 

 

CZAS CZAS CZAS tylko on jest naszym wrogiem ;DD

GDZIE MOŻECIE MNIE SPOTKAĆ

 

 

 

yt2game-Berni

csyt2-Berni

Opublikowano

teraz Idziemy bardzo OPTYMISTYCZNIE do przodu z Tematem !... i o to chodzi :D

Yt2game ruszy :D jak nie za 1h to za 2h..... jutro? też ok ! ;) ale bedzie :D

:)) Pozdro dla Up'ków ;D

PS- server musi odpalić bo zapomniałem fajne SS porobić :)))

Żałoba po Yt2Game ....

Daj + to nie kosztuje tym bardziej nie BOLI!

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...