Skocz do zawartości

223 poziom na Rookgaardzie? Że que?

Polecane posty

Witam. Jako, że mam sentyment do tej gry jeszcze z czasów Tibii 7,6 i wyspy Rookgaard postanowiłem po latach zerknąć na aktualne statystyki. To co zobaczyłem zaskoczyło mnie totalnie i nadal nie mogę uwierzyć że ktoś był w stanie wbić tam 223 poziom : o 

Poszperałem trochę i o tym człowieku (zwie się Leaver) pisali nawet na mmorpg. Masakra jakaś

https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/polak-ktory-od-14-lat-nie-wyszedl-z-lokacji-startowej-tibii-najwiekszy-maniak-gry-wciaz-expi

Chyba jest popularny bo ma dużo follow na instagramie (Leaverek93). Znacie go? Słyszeliście coś o nim? Bo dla mnie to trudne do uwierzenia

Pani Kasia

Teraz na rookgardzie przez błąd są przedmioty które normalnie są nie do zdobycia dzięki czemu łatwiej pewnym osobom jest tam expić.

Pierwszy lepszy przykładowy film:

Autor tematu Napisano (edytowany)

Popytałem troche wtajemniczonych i trochę Cię poniosło z tym. Kilka osób jedynie wiedziało o tym bugu, większość przeniosła co najwyżej brass seta i jagged sworda. Ten powyższy filmik to ewenement

Edytowano przez Shyboy1997

Pani Kasia

no ale w sumie to nawet najlepsze do zdobycia eq na rooku i można sobie expić na spokojnie ;d

gość po prostu dzień w dzień robi to samo parę h, i pewnie dużo lvli wybocił

wątpię, z 223 na 300 potrzeba 2,5 razy więcej niż wbił od początku expienia

w sumie teraz ma możliwość korzystania z prey, czasem boosted creature, więc może za kolejne 14 lat.. 😜 

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...