Skocz do zawartości

[Ankieta] Prywatny bot

Opłacalność ;-)

12 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest zamknięta na nowe głosy
  1. 1. Czy jesteś w stanie zapłacić w okolicach 250 zł za miesięczną subskrypcję do prywatnego niewykrywalnego bota, jak za dobrych starych czasów, sprzed ery Battleye?

• Tak
      2
    • Nie
      10
    • Być może
      0

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Hej,

Od dłuższego czasu planowałem wrócić do Tibii, ale niestety z uwagi na pracę i inne obowiązki, nie miałem takiej możliwości. Ostatnio udało mi się trochę przeorganizować swoje życie zawodowe stąd mam więcej czasu na własny research i rozwój. Na granie w Tibie jestem już trochę za stary, ale... stwierdziłem, że z uwagi na to, iż nie ma w zasadzie żadnej konkurencji na rynku botów z uwagi na śmiesznego Battleye, to być może, jeśli by mi się to opłacało to sprzedawałbym swojego prywatnego bota. Temat jest czysto orientacyjny dla mnie czy w ogóle opłacałoby mi się poświęcać swój wolny czas bowiem publikowanie bota wiąże się z tym, że będę musiał bawić się w kotka i myszkę z Battleyem.

Oczywiście liczba slotów będzie ograniczona, będzie także wymagana weryfikacja tożsamości, co by bot nie wpadł w niepowołane ręce kogoś z Cipsoft/Battleye.

Proszę o zostawienie głosu w ankiecie oraz niewysyłanie prywatnych wiadomości z pytaniami o bota, bo będę od razu takie osoby blokować.

Edytowano przez Narkon

Pani Kasia

Moim zdaniem 250 zł/miech (54 euro) to bardzo duża cena nawet jak na zagraniczne standardy.  W zależności od serwera jest to około 20-30kk kupując czyste CC. Wydaje mi się, żeby wybocić taką ilość gp w ciągu misiąca potrzeba by bocić postacią z wyższym lvlem (co wiąże się z ryzykiem) lub na wielu postaciach z niskim. Co za tym idzie bot musiał by być naprawdę dobrze rozwinięty (skrypty etc.)

Osobiście nigdy bym tyle nie zapłacił za bota do aktualnej Tibi.

Bot byłby niewykrywalny na zawsze. Battleye wbrew pozorom nie jest taki straszny. Wiele metod, które wykorzystują są śmieszne - zresztą ich "skuteczność" opiera się głównie na detekcji publicznych bypassów i hookowaniu UM. Dlatego ważne, żeby nigdy nie wpadł w niepowołane ręce - stąd też ta prywatność i cena. Co do rozwinięcia bota, byłby zapewne na poziomie xenobot/windbot z tym, że z uwagi na ograniczone community skrypty trzeba by robić sobie samemu.

Jeśli chodzi o samą cenę, to niestety raczej standard dzisiaj patrząc na inne gry chronione przez BE/EAC. Ceny wahają się między 50-100 dolarów.

Ale rozumiem, szanuje i dzięki za opinie.

Pani Kasia

Cytat

Bot byłby niewykrywalny na zawsze.

Cytat

opiera się głównie na detekcji publicznych bypassów i hookowaniu UM. Dlatego ważne, żeby nigdy nie wpadł w niepowołane ręce - stąd też ta prywatność i cena.

Skoro jesteś pewny, że stworzysz niewykrywalnego bota na zawsze to czemu ma być niepubliczny ?

Odpowiedzialność karna ?

Lepiej chyba zarobić 250 zł od 10 osób niż od 1 bo jeśli w danym miesiącu nie kupi tej rzeczy 1 osoba to masz 225 zł a nie 0 zł.

Ale to już subiektywna opinia.

PS. Do jakich gier chodzą po tyle bociany ?

R6S, EFT, DayZ  itp.

Niewykrywalność opiera się na ekskluzywności i prywatności. Nie mogę być na taką skalę jak windbot/xenobot bo prędzej czy później Battleye zacznie mnie targetować, jak to robią z większością dużych P2C. Dopóki będę weryfikować każdego posiadacza dopóty, każdy kto będzie go używać będzie bezpieczny, No nic, tak czy inaczej zacznę rozwijać bota, zrobię może niedługo jakąś zapowiedź co by można śledzić co się dzieje.

Kwestia ceny wynika też z faktu, że skomplikowanie dotyczące możliwości czitowania jest zdecydowanie o kilka poziomów wyższe niż kiedyś zanim AC przeszły do Ring0.  Pomyślę też nad opłacalnością... 

Pani Kasia

Weryfikacja toższamości aby Cipsoft nie dostał bota XDDD. I co skan dowodu miałbym Ci wysyłać? Znasz wszystkich z Cipsoftu że byś ludzi sprawdzał czy nie są pracownikami? Troche śmieszne.A co do ceny to 250zł za 30dni bocenia jest ceną kosmiczną. Rozumiem 10~12euro ale nie 54

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

JEzeli bylby serio neiwykrywalny do 200 zł bym dał o ile byłby niewykrywalny oraz gdyby były gotowe skrypty/półgotowce typu zrob sam wpr z respa ale refil kopiuj wklej i targeting gotowiec. Lecz też skanu dowodu itd też bym nie dał bo bez jaj : D z samym peselem mozna oddac głos korespondencyjny na wyborach a co dopiero z jakimś skanem itd 😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...