Skocz do zawartości

Phyriusek scripts

Polecane posty

Pani Kasia

Chyba jasno się wyraziłem więc nie wiem po co te insynuacje. Jak są chętni napiszcie w temacie na jaką profesję i na jaki mniej więcej lvl potrzebujesz skryptu 🙂 

Pani Kasia

12 godzin temu, Phyriusek napisał:

Hej, czy jest ktoś zainteresowany darmowymi skryptami na gunzodusa, aurere global ? Mogę wypuścić pare skryptów, są jacyś chętni ?

Pewnie, że są chętni znam takiego jednego - ja nim jestem :D Jeżeli nawet masz jakieś płatne na Gunzodusa to chętnie się zapoznam :)

190 RP

Edytowano przez Troy

Aurera global do EK 400+ 350+ albo RP 350+ chętnie przygarnę cokolwiek. Znam twoje skrypty i wiem że są dobre

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Pani Kasia

Wrzuciłem dla was po dwa skrypty na każdą profesje. 

Możecie sobie testować na 200+ 

EK.zip MS ED.zip RP.zip

@RyXeL coś na Aurera global - trzymaj te Grimy i Demony na Oramond, fajny profit można wykręcić 600-800k/h 🙂

Jakby coś się działo to piszcie śmiało, to wam pomogę, coś dodam albo poprawię jakby było coś nie tak, ale raczej wszystko powinno działać. 🙂

Jakiegoś eringa może potrzebujecie, zakładanie ssa, albo tworzenie summona możecie pisać, to wam dodam za friko. 

Szybszy kontakt przez maila jak coś, bo nie zawsze pamiętam tu zerkać 😄

[email protected]

Grim Reapers, Demons Oramond RP.zip

Profit z dziś 😄

x.png

Pani Kasia

Plik Config i sslib wrzuć do scripts, w pliku config masz podane plecaki jakie musisz kupic.

Uruchamiasz z oramond depo i musi isc :) mapa rowniez musi byc odkryta, jesli jej nie masz wejdz w pathfinder zaznacz dwie ostatnie opcje, to pojdzie Ci bez mapy

przeciez po co mu pisac na e-mail, jak bedzie chcial wydoic z was kase, jak by mial dac skrypty juz dawno by to zrobil. typowy cebulak 😄

@Phyriusek mam pytanie masz jakiś skrypt na MSA mam aktualnie 236 lvl planuje dobić 300 lvl na oramond surface i gdzie polecasz mi dalej expic ? Może masz jakieś skrypty godne polecenia ? ważne żeby poprostu nie było waste profitu dużego nie musi być zależy mi na lvlu. Jak masz jakieś propozycje to pisz byłbym wdzięczny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...