Skocz do zawartości

Kilka ważnych pytań!

Polecane posty

Witam, zacząłem z chłopakami grać na serwerze Antica na realu i mam kilka pytań, bo dwóch z nich ma 100 lvl, a reszta od nas dopiero zaczyna i mamy 30 lvl po jednym dniu expienia... Niżej pytania, z góry dziękujemy za pomoc!

- Gdzie expić 105 Palladynem (ważny jest zarobek) by wychodzić na plus albo nie tracić chociaż ?

- Gdzie może expić 30 ED z 30 EK na shared? Tak żeby Druid wiele nie wastował był dobry exp oraz loot jakiś (tak jak mówię by nie wastować zbyt wiele, nie mówię o zarabianiu bo na magu ciężko o to, ale może z EK inaczej to wygląda (dawno nie grałem) ?

Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam!

Jeszcze ważne pytanie, chodzi o EK lepiej broń jednoręczną czy oburęczną, chodzi dokładnie o sword? i dlaczego?

1. Expy dla palka:

- Wyrmy (Drefia, LB)

- Krailos Ogry

- Mutated Tigery, Baty (Fire Portal Zao)

2. TH 30 lvl

Na takim lvl w sumie ciężko iść na TH. Radził bym wziąć knighta pod pache i bić coś na GFB, AVA żeby szybko dobić z 50 lvl. Ale może jakieś killer kaimany, meriana.

Ogólnie łatwo zarabiać powinno się na itemkach do imbu. Może Orc Fortress bo z Orców Shamanów lootają broken shamanic staffy.

12 minut temu, rafaeru napisał:

1. Expy dla palka:

- Wyrmy (Drefia, LB)

- Krailos Ogry

- Mutated Tigery, Baty (Fire Portal Zao)

2. TH 30 lvl

Na takim lvl w sumie ciężko iść na TH. Radził bym wziąć knighta pod pache i bić coś na GFB, AVA żeby szybko dobić z 50 lvl. Ale może jakieś killer kaimany, meriana.

Ogólnie łatwo zarabiać powinno się na itemkach do imbu. Może Orc Fortress bo z Orców Shamanów lootają broken shamanic staffy.

Ogarnąłem też że Palkiem dobrze powinno się expić na Hosenach i nie powinno być waste mocnego. A jeżeli chodzi o tego EK z ED to tak właśnie myślałem że będzie dobrze iść nawet na Tomby z GFB, chyba że polecacie coś innego? I mówisz że dobrze będzie się ED zarabiało na Orc Fortress?

4 minuty temu, rafaeru napisał:

Sprawdź ile warte są dane itemy do imbu na markecie i z jakich lecą mobów ale wydaje mi się, że tak.

Mógłbyś mi to jakoś podesłać? Nie bardzo się na tym znam bo chwile w Tibie nie grałem i się nie orientuję. Nie ogarniam kompletnie tego imbuingu i nawet nie wiem jak to znaleźć, może mógłbyś podesłać mi jakąś rozpiskę 

W skrócie creature produkty, które dawniej były jedynie do addonów/do sprzedanie u npc'sa teraz są potrzebne do imbuingu, stąd ich cena taka a nie inna, np. z Amazonek lecą itemki warte po 2k+ ea a dasz radę je locić na 8 lvl.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...