Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam forumowiczów,

Poszukuję pełnoletniego sponsora który jest w stanie zaangażować się w ogromny projekt jakim jest serwer minecraft.

Sponsor ustala wszystkie warunki, jest to głowa serwera która decyduje o większości rzeczach.

Serwer to easyhc który ma podbić polską scenę serwerów minecraft.

Ja oraz drugi właściciel o tworzeniu serwera mamy ogromne pojęcie, w minecraft mulitplayer działamy od 2010 roku i od tamtej pory utworzyliśmy naprawdę masę projektów które się zwracały. Mamy prawie wszystko gotowe, tylko oczywiście do szczęścia potrzebny jest sponsor. Proszę o kontakt na PW, odpisuję natychmiastowo.

• 2 tygodni później...

Ja się nie interesuję sponsoringiem, natomiast tutaj brakuje podstawowych informacji, uzupełnij je jeśli chcesz, żeby ktoś się zainteresował. Przykładowo ,,

Serwer to easyhc który ma podbić polską scenę serwerów minecraft" - w jaki sposób ma podbić scenę? Czym się wyróżnia? Jak sprawdziliście, czy to się przyjmie? Gdzie planujecie reklamę? Takich pytań jest dużo, fajnie, jakbyś to rozpisał.

75474145_575389439900264_3709142436954505216_o.png?_nc_cat=103&_nc_oc=AQnLcSgQVYzXKVsnOUV26FQvD7NGzDC5vhqlGishyUpxRWwKna3e7H05d8BPlQ0PnCs&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=822e9c3ca6a7610aec5463ff938fba62&oe=5E86AE3A

Mam jednego z najlepszych programistów w Polsce, uważam że to chyba najmocniejszy argument. Wiele innowacyjnych pomysłów które powinny zainteresować graczy mc. 

• 1 miesiąc później...

Po miesiącu nieaktywnosci temat zostaje przeniesiony do archiwum. 

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...