Skocz do zawartości

[Zapowiedź][Easy/Medium] Pandora-mt2.eu

Polecane posty

• Aive zmienił tytuł tematu [Zapowiedź][Easy/Medium] Pandora-mt2.eu

Już kurwa, starczy tych pseudo Pandor. Wgl najlepsze jest to, że obaj ,,Admini'' mają takie doświadcznie, a ukrywają się za defaultowymi nickami administratorskimi typu ,,Administrator''. XD

A, ten zjeb od forum to @Nykse - czemu się ukrywasz, wstydzisz się swojego ,,dzieła''?

PS: 5 letnie doświadczenie starter pack:

image.png

image.pngimage.pngimage.png

Edytowano przez Revayerq

"`Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na ile wymuszone przez makina lub inną osobę ``wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))`~ pewien mądry rabin z forum

No ciekawie się zapowiada, powodzenia! 

2 godziny temu, SiureK™ napisał:

Kolejny twór Feniksa aka Astrala aka Haysoo czyli nic ciekawego

O kurde, fajna sygna. Kto ją robił? Bez kitu zarąbista jest

image.png

9 godzin temu, Revayerq napisał:

Już kurwa, starczy tych pseudo Pandor. Wgl najlepsze jest to, że obaj ,,Admini'' mają takie doświadcznie, a ukrywają się za defaultowymi nickami administratorskimi typu ,,Administrator''. XD

A, ten zjeb od forum to @Nykse - czemu się ukrywasz, wstydzisz się swojego ,,dzieła''?

PS: 5 letnie doświadczenie starter pack:

image.png

image.pngimage.pngimage.png

A ten dalej swoje, oczywiście ukrywam się dla tego dodałem swój regulamin forum xDDDDDD

Chłopie co ty tam wiesz, miałem zapłacone za odpalenie forum i wgranie gotowego stylu i to zrobiłem, wiec skończ pisać głupoty, a i zjeba to sobie możesz w domu poszukać.

Ps. Zapraszam na serwer ❤️

MadeupSatisfiedEgret-size_restricted.gif

1 minutę temu, Nykse napisał:

A ten dalej swoje, oczywiście ukrywam się dla tego dodałem swój regulamin forum xDDDDDD

Chłopie co ty tam wiesz, miałem zapłacone za odpalenie forum i wgranie gotowego stylu i to zrobiłem, wiec skończ pisać głupoty, a i zjeba to sobie możesz w domu poszukać.

Ps. Zapraszam na serwer ❤️

To administrator tego serwera musi być zajebisty, skoro nie umie plików z neta wgrać, przejść przez okienko instalatora i kliknąć wgraj styl. I tak, ukrywasz się, nawet jeżeli ten sam (co zawsze) regulamin forum, który jest tak słaby, ale no musisz wpierdolić tam link do praw autorskich, bo oczywiście zaraz ci ktoś go podpieprzy, zmień nick ziomeczku na tym forumku, avatar już ci daruję. A do tego czasu, ukrywasz się bo nie chcesz się przyznać do tej fuszerki, ale kodzik pejsofkard za 20 zł acziwment get, niezłe pIeNiOnDzE zarabiasz na tym rzemiośle. :ibiszXD:

"`Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na ile wymuszone przez makina lub inną osobę ``wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))`~ pewien mądry rabin z forum

19 minut temu, Revayerq napisał:

To administrator tego serwera musi być zajebisty, skoro nie umie plików z neta wgrać, przejść przez okienko instalatora i kliknąć wgraj styl. I tak, ukrywasz się, nawet jeżeli ten sam (co zawsze) regulamin forum, który jest tak słaby, ale no musisz wpierdolić tam link do praw autorskich, bo oczywiście zaraz ci ktoś go podpieprzy, zmień nick ziomeczku na tym forumku, avatar już ci daruję. A do tego czasu, ukrywasz się bo nie chcesz się przyznać do tej fuszerki, ale kodzik pejsofkard za 20 zł acziwment get, niezłe pIeNiOnDzE zarabiasz na tym rzemiośle. :ibiszXD:

Nie będę zmieniał nicku, ponieważ miałem tylko zrobić forum i to zrobiłem. To niezła kategoria oceniania regulaminu. A gdzie niby napisałem, że to nie moje forum, weź ty się chłopie trochę ogarnij. Za 20zł to ty możesz robić forum swojemu koledze KamilowiIT, bo ja za tyle to nawet palcem nie kiwam.

Ps. Nie mam zamiaru już Ci odpisywać, więc nie wysilaj się.

Edytowano przez Nykse

MadeupSatisfiedEgret-size_restricted.gif

Rynek wygląda jak wygląda przez graczy. Nudzi Wam się, dzieciaki, serwer po tygodniu i płaczecie, że do dupy. Dlatego cieszę się z każdego serwera stawianego na kilka tygodni, miesięcy, bo to przyjemność doić hajs z niezdecydowanych ludzi. 

Udanego startu. Bardzo mi się podobają ramki z prezentacji, nawet bym je spróbował jako interface zrobić 😄

Nie polecam kolejny Serwer admina Prestori i Feniksa to juz jego czwarty serwer w w ciągu 5 miesięcy jeszcze do tego klamie ze sprzedal projekt bo ludzie juz nie maja do niego zaufania.

Po tych wszystkich reworkach jest bez wątpienia najgorsza Administracja ktora kiedy kolwiek stawiala Pandore.

Tak pozatym 1:1 Serwer´a ktory w 2013 juz nie byl aktualny nie ma sensu. Brakuje poprawek i Materiału na dłusza rozgrywke tak to padnie za miesiac jak reszta jego serwerow. 

na koniec przypominam jak "Admin" sie odnoszi do Graczy. 

Screen jest z jego ostatniej kopii Pandory czyli PrestoriaMT2 ktora stala ledwo miesiac czasu.

389dee26fe95cd1e865e9f5393de9167.png  3 lata doswiadczenia a nie potrafi blokowac pisanie na kolorowo?

51340943502efea248f9bb75895d5c89-png.jpg

1240f908fac5ad9d5a48bb00ee879a27.png

Wszedłem ostatnio sprawdzić jak się sprawy mają w Metinie.. totalnie nic się nie zmieniło (prócz szacunku do ludzi, którzy grają na serwerze - aktualnie gracze traktowani są jako "pszczółki" do robienia pieniędzy, zero szacunku do osoby, która poświęca czas na serwerze, który udostępniasz). Wszędzie lecą obrazy, wyzywanie od najgorszych.. zero szacunku do drugiej osoby (przykład powyższy obrazek).. zachowanie gorsze niż 13 latek, praktycznie nie ma niczego nowego, zero twórczości własnej - wszystko zbierane na lewo i prawo z różnych for, sklejane (najczęściej nietestowane i w niektórych przypadkach nawet niespolszczone dokładnie) i udostępniane jako super serwer, serwery robią ciągle te same osoby pod innymi nazwami własnymi jak i serwera (że Wam się chce ludzie, naprawdę nie macie chyba życia prywatnego - bez obrazy kogokolwiek). Dodatkowo jeszcze ta moda na akademie, która działa na zasadzie - "kurde mam coraz mniej osób, muszę zrobić akademie bo przecież mam dwie lewe ręce, nigdy nie pracowałem, rodzice mnie otrzymują, skąd będę miał pieniądze?!" co fakt, faktem niczego praktycznie nie przynosi prócz ośmieszenia dla osoby, która na głównym serwerze ma 50 osób, a robi akademie żeby zarobić te kolejne 500 złotych prócz tego co napisałem najbardziej rozbrajające ze wszystkiego są ponowne otwarcia tego samego serwera z lekkimi zmianami - jakby to zmieniło ilość osób, która będzie na serwerze jak i "projekt został kupiony/sprzedany" taki patyk jak słonia nos, ta sama administracja, te same pliki, nic nie zmienione prócz postrzegania osób robiących to całe gówno. Kończąc tą wypowiedź dobrze, że nie śledzę Metina na bieżąco bo dostałbym raka i zaćmy. Polski Metin aktualnie stoczył się na dno, pogoń za pieniędzmi bo większość osób robiących Metina wygląda jak patyk, który jest zwiewany przez mocniejszy wiatr, a o drugiej połówce jak i pracy nawet nie będę mówił, jest powiedzenie "najmniejszy pies najgłośniej szczeka" opisuje to pięknie aktualną sytuacje w Metinie przez polskich "techników". Nie generalizuje wszystkich i nie wrzucam do jednego worka bo jest kilka godnych projektów dla osób, które jeszcze decydują się na grę na polskich serwerach, ale 90% społeczności, która tworzy serwery właśnie taka jest. Pozdrawiam.

Ostrzeżenia rozdane, większość żenujących postów została ukryta i od razu zapowiadam, że do następnych warnów będę dołączać blokady pisania. Skończcie tę błazenadę.

14 godzin temu, Sheila^^ napisał:

Wszedłem ostatnio sprawdzić jak się sprawy mają w Metinie.. totalnie nic się nie zmieniło (prócz szacunku do ludzi, którzy grają na serwerze - aktualnie gracze traktowani są jako "pszczółki" do robienia pieniędzy, zero szacunku do osoby, która poświęca czas na serwerze, który udostępniasz). Wszędzie lecą obrazy, wyzywanie od najgorszych.. zero szacunku do drugiej osoby (przykład powyższy obrazek).. zachowanie gorsze niż 13 latek, praktycznie nie ma niczego nowego, zero twórczości własnej - wszystko zbierane na lewo i prawo z różnych for, sklejane (najczęściej nietestowane i w niektórych przypadkach nawet niespolszczone dokładnie) i udostępniane jako super serwer, serwery robią ciągle te same osoby pod innymi nazwami własnymi jak i serwera (że Wam się chce ludzie, naprawdę nie macie chyba życia prywatnego - bez obrazy kogokolwiek). Dodatkowo jeszcze ta moda na akademie, która działa na zasadzie - "kurde mam coraz mniej osób, muszę zrobić akademie bo przecież mam dwie lewe ręce, nigdy nie pracowałem, rodzice mnie otrzymują, skąd będę miał pieniądze?!" co fakt, faktem niczego praktycznie nie przynosi prócz ośmieszenia dla osoby, która na głównym serwerze ma 50 osób, a robi akademie żeby zarobić te kolejne 500 złotych prócz tego co napisałem najbardziej rozbrajające ze wszystkiego są ponowne otwarcia tego samego serwera z lekkimi zmianami - jakby to zmieniło ilość osób, która będzie na serwerze jak i "projekt został kupiony/sprzedany" taki patyk jak słonia nos, ta sama administracja, te same pliki, nic nie zmienione prócz postrzegania osób robiących to całe gówno. Kończąc tą wypowiedź dobrze, że nie śledzę Metina na bieżąco bo dostałbym raka i zaćmy. Polski Metin aktualnie stoczył się na dno, pogoń za pieniędzmi bo większość osób robiących Metina wygląda jak patyk, który jest zwiewany przez mocniejszy wiatr, a o drugiej połówce jak i pracy nawet nie będę mówił, jest powiedzenie "najmniejszy pies najgłośniej szczeka" opisuje to pięknie aktualną sytuacje w Metinie przez polskich "techników". Nie generalizuje wszystkich i nie wrzucam do jednego worka bo jest kilka godnych projektów dla osób, które jeszcze decydują się na grę na polskich serwerach, ale 90% społeczności, która tworzy serwery właśnie taka jest. Pozdrawiam.

Zejdź na ziemie, nikt kto ma serwer na poważnie nie reklamuje sie tutaj. Zobacz sobie archiwum prezentacji sprzed 1,5 roku. 

rmkrpu.jpg

Zapraszam wszystkich na serwer, rozkręca się jak szafki z Ikei! 

NAJLEPSZY SERWER SFGAME POWRACA - Xayah Classic!

Start Serwera: 06.12. godz 20:00

sygnatura.jpg

Balans klas jest beznadziejny moim zdaniem i nie tylko moim, a tak poza tym serwer ciekawy :)

EliteMt2 Pandora - Diamond - Rayen2 - OFF

36 minut temu, PanFredzio napisał:

Kolejny serwer zrobiony przez niedoświadczonego gówniarza Krzysia, który tylko chce wyłapać parę złotówek.

Nie polecam.

Elo.

Ferie zimowe się zbliżają to trzeba coś zarobić na wydatki xD

image.png

Dnia 23.01.2020 o 15:42, ILui napisał:

No ciekawie się zapowiada, powodzenia! 

O kurde, fajna sygna. Kto ją robił? Bez kitu zarąbista jest

forumowy lizodup... jprdl....

@

Kto jest technikiem? Nick konkretny jakiś?

49 minut temu, Turqusova napisał:

@

hayso czy verail czy feniks czy rain czy prester czy krzystof k czy jak mu tam

znany z serwerow Feniksmt2 i prestoriamt2 XD 

1 godzinę temu, Turqusova napisał:

@

Nie zesraj się 😛

image.png

16 godzin temu, ILui napisał:

Nie zesraj się 😛

Nie dość, że sygna podjebana to jeszcze w tej śmiesznej wersji tego ćpuna, smh.

żenada1 — kopia.png

Ohyda, ile można odgrzewać tego samego kotleta? Czy nie jest już on trochę po terminie? Zalatuję pleśnią i starością. Serwer na góra miesiąc czasu do wydojenia hajsu.  Nie zawitam, bo już było tyle odsłon tej Pandory, że wiadomo jak to się skończy. Poza tym powinien tak postąpić każdy szanujący się gracz metina.  

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...