Skocz do zawarto艣ci

XenoBot wbi艂 RSa. Jak?

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witajcie 馃槃
W sumie temat powinien by膰 w dziale OTS natomiast raczej sytuacja dotyczy og贸lnie rzecz ujmuj膮c Tibii bo chyba sytuacja kt贸ra si臋 mi przytrafi艂a jest r贸wnie偶 mo偶liwa w RL..
Zabawna sytuacja, nie wiem jakim cudem to w og贸le si臋 sta艂o ale...jaki艣 gracz wbi艂 mi RSa O.o ale do rzeczy...nigdy bot nie bi艂 mi innych graczy, gdy tacy byli na ekranie to nawet nie bi艂 mob贸w tylko bieg艂 sobie dalej...nigdy podczas botowania nie wbi艂 si臋聽white聽skull聽wi臋c sytuacja tym bardziej zadziwiaj膮ca ! O.o
Jakim sposobem bot ubi艂 na expie 7x tego samego gracza tym samym wbijaj膮c sobie redskulla, po czym ten sam gracz (chyba na MC bo ubi艂o mnie w zasadzie 3) koncertowo mnie uje%*艂 i wysypa艂o si臋 ca艂e eq... jak jak jak?! 馃槃 馃槃 馃槃 jestem tak wku&^*$y, 偶e a偶 rozbawiony ca艂膮 sytuacj膮 馃槃
Ca艂a akcja trwa艂a dok艂adnie 123 minuty (od pierwszego deda tego magika kt贸ry mnie uwali艂 do momentu mojego deda) ... kto艣 mia艂 siln膮 determinacj臋 馃槃

Edytowano przez SsEeBbEeXx

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Pani Kasia

Pewnie lurowa艂 mobki pod schody/drabin臋 i jak mia艂e艣 ustawione jakie艣 aoe to 艂atwo nabi膰 komu艣 fragi (wystarczy skaka膰 i bot si臋 pogubi) :d

Udost臋pnij ten post

Autor tematu Napisano (edytowany)

W sumie ma to sens...hmm jest jaka艣 aplikacja na telefon do monitorowania xenobota ? Wymy艣li艂em sobie, 偶e mog臋 co jaki艣 czas odpali膰 pulpit zdalny google aczkolwiek to ma艂o wygodne ale je艣li nie ma co si臋 lubi...to lepiej si臋 tak m臋czy膰 ni偶 traci膰 g贸r臋 "pieni臋dzy" 馃槃

Uda艂o mi si臋 nawi膮za膰 kontakt z moim oponentem, zada艂em mu pytanie - "jak, jakim cudem ci si臋 uda艂o?" to mi odpisa艂... "determinacja, ci臋偶ka praca, cierpliwo艣膰 [...] wbicie RSa to nie by艂 problem, chody zacz臋艂y si臋 jak ju偶 go mia艂e艣 [...] " 馃槃聽zdradzi艂 mi nawet sekret jak to zrobi艂 馃槃聽mianowicie...czeka艂 a偶 bot zluruje moby i wbiega艂 w nie jak bot zacz膮艂 je atakowa膰, same moby zabi艂y go kilkana艣cie razy podczas tego procederu ale takim sposobem obrywa艂 z exori ode mnie no i gotowe 馃槃

Edytowano przez SsEeBbEeXx

Udost臋pnij ten post

Pani Kasia

Jeszcze powiedz, ze wylapales na yalahar grim na gunzodusie, bo ja ostatnio zrobilem gociowi tam rsa. To nie problem wejsc knightowi z exori itp聽

1377531174-U173186.png

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

• Kto przegl膮da   0 u偶ytkownik贸w

Brak zalogowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

Okienko zamknie si臋 za 5 sekund...