Skocz do zawartości

Sposób na zarobek w młodym wieku

Polecane posty

Cze, jeśli ktoś ma jakiś sposób na zarobek w młodym wieku piszcie. Jeśli chodzi o ankiety nie oszukujmy się, daje to bardzo mało. Nie chodzi mi o to żeby zarobić kokosy w 3 dni lub inwestycje. Sprzedaje wiele rzeczy już na allegro lecz to mało.

Pokémon Polish Community

Pokémonowy serwer Discord!

Dnia 17.08.2019 o 03:34, xxerorxx napisał:

Zrób serwerek do Metinka i odgrzewaj kotlety jak siurek & sensual i zbijaj siano na dzieciaczkach ^ ^

Piszesz ankiety czyli praca fizyczna odpada? Tylko praca przy komputerze?

praca może być gdziekolwiek, po prostu ankiety są nieopłacalne 

Pokémon Polish Community

Opcji jest bardzo wiele chociaż faktycznie jeśli nie masz kasy na inwestycje to wiele nie zarobisz:

pisanie artykułów w sieci

działania reklamowe takie jak pozycjonowanie ( wczesniej musisz sobie zrobic jakies kursy)

niektórzy klikają sobie w reklamy w sieci czy wypełniają ankiety ale tego Ci nie moge polecić bo praktycznie niczego nie da się na tym zarobic, tak wieć jedynie zmarnujesz na tym czas.

możesz ewentualnie zatrudnić się w sprzedaży kosmetyków z katalogu

13 godzin temu, walkin napisał:

Opcji jest bardzo wiele chociaż faktycznie jeśli nie masz kasy na inwestycje to wiele nie zarobisz:

pisanie artykułów w sieci

działania reklamowe takie jak pozycjonowanie ( wczesniej musisz sobie zrobic jakies kursy)

niektórzy klikają sobie w reklamy w sieci czy wypełniają ankiety ale tego Ci nie moge polecić bo praktycznie niczego nie da się na tym zarobic, tak wieć jedynie zmarnujesz na tym czas.

możesz ewentualnie zatrudnić się w sprzedaży kosmetyków z katalogu

z inwestycjami jest różnie, powiedzmy że mam 200zł na start

Pokémon Polish Community

• 3 tygodni później...

Idź do normalnej pracy, na pewno więcej zarobisz niż bawiąc się w jakieś śmieszne ankiety. Sklepy, gastronomia zawsze szukają ludzi do pracy, na co drugiej żabce masz kartkę "szukam pracownika".

Dnia 11.09.2019 o 14:21, sensus12 napisał:

pobaw się w dillerke 

nie?

Dnia 11.09.2019 o 15:23, Mushrooms! napisał:

Idź do normalnej pracy, na pewno więcej zarobisz niż bawiąc się w jakieś śmieszne ankiety. Sklepy, gastronomia zawsze szukają ludzi do pracy, na co drugiej żabce masz kartkę "szukam pracownika".

mam 14 lat jak napisałem wyżej i chętnie bym poszedł no ale ups. Mieszkam w miejscowości gdzie jest 7tys. ludzi więc weźcie też proszę to pod uwagę

Pokémon Polish Community

Dnia 13.09.2019 o 19:49, Shai332 napisał:

nie?

mam 14 lat jak napisałem wyżej i chętnie bym poszedł no ale ups. Mieszkam w miejscowości gdzie jest 7tys. ludzi więc weźcie też proszę to pod uwagę

Miałam dwa razy takie koleżanki w pracy, gdzie jedna miała 14 lat, a druga 15, robili wtedy za zgodą rodziców, ale bez umowy, jeśli dobrze pamiętam. Oczywiście bez umowy, to troszkę nie na rękę, jeśli nie chce ktoś mieć problemów i mieć 100% pewności, że wypłaca wynagrodzenie, ale zawsze możesz wyprosic jakoś umowę o dzieło czy umowę zlecenie. Tutaj nie chodzi nawet o jakieś ciężkie prace, ja raz np. Robiłam nawet w serwisie porzadkowym, to była moja pierwsza praca 3 lata temu, zarabialam całkiem sporo, nie bylo mi wstyd. Nie wiem jak to wygląda w mniejszych miejscowościach, ale sprawdź może na PUP, jakie mają oferty pracy, często zauważyłam, że nie trzeba mieć nawet skierowania, żeby dany pracodawca nas chciał, im na rękę, że jesteś uczniem i masz ubezpieczenie. W Internecie jest raczej ciężko zarobić tak od ręki, łatwiej by było, jakbyś też powiedział o możliwościach w danym miejscu, w którym mieszkasz. Ewentualnie zostań może gdzieś konsultantem w Internecie, ale z tym to akurat też różnie bywa, jak wkradaja się wyjadacze chleba ? czasami dawali jeszcze prace, jako tajemniczy klient, ale nie wiem czy w mniejszych miejscach to w ogóle funkcjonuje teraz 

Dnia 15.09.2019 o 11:14, Błękitna napisał:

Miałam dwa razy takie koleżanki w pracy, gdzie jedna miała 14 lat, a druga 15, robili wtedy za zgodą rodziców, ale bez umowy, jeśli dobrze pamiętam. Oczywiście bez umowy, to troszkę nie na rękę, jeśli nie chce ktoś mieć problemów i mieć 100% pewności, że wypłaca wynagrodzenie, ale zawsze możesz wyprosic jakoś umowę o dzieło czy umowę zlecenie. Tutaj nie chodzi nawet o jakieś ciężkie prace, ja raz np. Robiłam nawet w serwisie porzadkowym, to była moja pierwsza praca 3 lata temu, zarabialam całkiem sporo, nie bylo mi wstyd. Nie wiem jak to wygląda w mniejszych miejscowościach, ale sprawdź może na PUP, jakie mają oferty pracy, często zauważyłam, że nie trzeba mieć nawet skierowania, żeby dany pracodawca nas chciał, im na rękę, że jesteś uczniem i masz ubezpieczenie. W Internecie jest raczej ciężko zarobić tak od ręki, łatwiej by było, jakbyś też powiedział o możliwościach w danym miejscu, w którym mieszkasz. Ewentualnie zostań może gdzieś konsultantem w Internecie, ale z tym to akurat też różnie bywa, jak wkradaja się wyjadacze chleba ? czasami dawali jeszcze prace, jako tajemniczy klient, ale nie wiem czy w mniejszych miejscach to w ogóle funkcjonuje teraz 

Mam bardzo blisko do Torunia i/lub Inowrocławia. Około 20km do każdej miejscowości. Mieszkam po środku ? ew Jakiś Poznań może jeśli to się opłaci - same bilety w dwie strony 30zł

Pokémon Polish Community

Ja zaczynałam pierwszy raz pracować gdy przyszłam do technikum i moje pierwsze praktyki. Jest dużo możliwości możesz np. Iść na klenera w restaruacji, bawić dzieci, kuchnia. Tylko musisz wiedzieć, co cie interesuję, żebyś tą pracę wykonywał z pasją :)

image.png

Aktualnie w wieku 14lat i z wiedzą analityczną na poziomie rozszerzonej matematyki możesz się bawić z giełdą, ale nie będziesz mieć do tego głowy to stracisz tak o. ? 

Ewentualnie jak koleżanki wyżej - od 13 roku życia możesz zawierać umowy cywilnoprawne za pozwoleniem opiekuna prawnego. 

sygna.png.7f53327fa1ac545c98f2042007446d

Burgerek pozdrawia.

23 godziny temu, ILui napisał:

Ja zaczynałam pierwszy raz pracować gdy przyszłam do technikum i moje pierwsze praktyki. Jest dużo możliwości możesz np. Iść na klenera w restaruacji, bawić dzieci, kuchnia. Tylko musisz wiedzieć, co cie interesuję, żebyś tą pracę wykonywał z pasją ?

do praktyk jeszcze rok ? dopiero w pierwszej klasie jestem

23 godziny temu, Eladrin napisał:

Aktualnie w wieku 14lat i z wiedzą analityczną na poziomie rozszerzonej matematyki możesz się bawić z giełdą, ale nie będziesz mieć do tego głowy to stracisz tak o. ? 

Ewentualnie jak koleżanki wyżej - od 13 roku życia możesz zawierać umowy cywilnoprawne za pozwoleniem opiekuna prawnego. 

no z matematyką u mnie słabiutkooooooo... 

Pokémon Polish Community

Jeśli na przykład, na facebooku byś otworzył fanpage na dany temat, byś zdobył dużo polubień, to myślę, że prędzej, czy później ktoś się odezwie z ofertą współpracy. Są szanse, że nawet byłbyś w stanie zarobić kilka tysięcy na jednej reklamie ? 

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Najlepszy zarobek w młodym wieku to internet. Nie żadne zbieranie buraków w Niemczech. Uczcie się od razu uderzać wysoko, a na etat idźcie tylko w ostateczności i zawsze myślcie o czymś na boku. Oczywiście to scenariusz dla tych, którzy mają ambicje i nie chcą skończyć jak typowy Polak (nie obrażając nikogo). Niedługo roboty zastąpią klasę robotniczą więc praca pozostanie w takich rynkach jak przede wszystkim social media. Możesz stworzyć duży social media i zarabiać na współpracy z markami. Pamiętajcie - najlepsze strony to strony z określonym kontentem.

• 2 tygodni później...

Tylko i wyłącznie internet, a dokładniej programy afiliacyjne :). Polecam, sam tak zarabiam i kręcę eleganckie wyniki. Długo szukałem w co uderzyć ale się udało i 300zl/dzien przy 15-20 minutach klikania wpada :)

Zarabianie w internecie - chętny? Pisz ?

7 godzin temu, roseq napisał:

Tylko i wyłącznie internet, a dokładniej programy afiliacyjne :). Polecam, sam tak zarabiam i kręcę eleganckie wyniki. Długo szukałem w co uderzyć ale się udało i 300zl/dzien przy 15-20 minutach klikania wpada ?

mógłbyś opowiedzieć co robisz tak z grubsza?

Pokémon Polish Community

14 godzin temu, Shai332 napisał:

mógłbyś opowiedzieć co robisz tak z grubsza?

To jest dość abstrakcyjne, a zarazem bardzo dochodowe :D Pisz priv bo nie chce się ujawniać w tym prostym patencie :P

Pozdrawiam

Zarabianie w internecie - chętny? Pisz ?

• 3 tygodni później...

Informatyka. Obecnie nadal brakuje specjalistów na rynku informatycznym. Nie wystarczy jednak coś tam umieć, trzeba tutaj mięc konkretne umiejętności tak wiec jeśli chcesz zarobić więcej to nie pozostaje Ci nic innego jak siadanie przy komputerze i samodzielna nauka (do większości rzeczy obecnie trzeba dojść samodzielnie). 

Obecnie możliwości zarobienia dają również niektóre konta bankowe. Za założenie konta w wielu bankach mozna dostać pieniądze. 

Scamuj dzieci fortnita

بارد الجنس الثدي الحمار الكحول كس اللعنة وقضيب download free minecraft 1.16.2 من فضلك ، اذهب والقرف ز bruh

• 1 miesiąc później...

Jeśli mieszkasz w jakimś większym mieście to możesz próbować w call center, dość często wymagają tylko legitymacji szkolnej 😉
Możesz też celować w prace dorywcze - przeprowadzki, liczenie towaru, statysta w pseudoserialach itp.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...