Skocz do zawartości

Poszukiwany sponsor - poważny projekt

Polecane posty

Cześć. Z góry prosiłbym o kontakt tylko osoby, które są wstępnie zainteresowane / chcą się dowiedzieć więcej o projekcie. 

Tak jak w temacie, poszukiwany sponsor do projektu nie pt. "hajsówka na dwa tygodnie" tylko "projekt z aspiracjami".

Co oferujemy:

- Technik z doświadczeniem (bez zbędnych komentarzy, kto to, co potrafi itp. na PW)

- Osoba od strony głównej, forum, TS3 i tego typu rzeczy (team z doświadczeniem)

- Szybki i sprawny kontakt (tego samego oczekujemy od sponsora, nie zamierzamy czekać na pewne kwestie kilka dni ...)

- Przygotowane pliki pod stabilny i przyszłościowy projekt

- Spisanie umowy, wszelkiego rodzaju zabezpieczeń. Nie zależy nam na oszukaniu, tylko stworzeniu czegoś konkretnego

Co potrzebujemy:

- Przede wszystkim, sprawny kontakt (telefon,fb itp.)

- Pieniędzy, kosztorys +/- mogę przedstawić na PW (proszę o nie pisanie osób, które chcą wejść z wkładem wynoszącym 2k tylko więcej ...)

- Sponsor jest sponsorem. Oczywiście, nowe spostrzeżenia / sugestie są mile widziane, jednak wizję, co do całego projektu już mamy, dlatego oczekujemy w głównej mierze - "kasy" a nie tipów

* Na co potrzebne są pieniądze?

- Reklamę, maszynę, grafikę, forum, stronę itp.

Szczegóły na PW // GG // FB.

Potencjalny sponsor proszony jest o kontakt na PW lub gg // 22768366. Ewentualnie mogę podać FB.

Jak wspomniałem, proszę bez zbędnych komentarzy pod tym tematem. 

Pozdrawiam

• Aive zmienił tytuł tematu Poszukiwany sponsor - poważny projekt

Zostawię niezbędny komentarz dla przyszłych ofiar. Jeśli ktoś chce stracić gotówkę, są na to lepsze sposoby. Aspiracje, jak w przypadku ich poprzedniego projektu skończą się na tym, że powyższy użytkownik będzie opierać taktykę na oszustwach, technik skopiuje gotowce, graczy na serwerze nie będzie, a Wy stracicie gotówkę bezpowrotnie. Reputacja autora tematu mówi sama za siebie - dwa nieudane projekty przez podstawowe błędy, trzeci też nie wyjdzie.

7 godzin temu, .grimm napisał:

Zostawię niezbędny komentarz dla przyszłych ofiar. Jeśli ktoś chce stracić gotówkę, są na to lepsze sposoby. Aspiracje, jak w przypadku ich poprzedniego projektu skończą się na tym, że powyższy użytkownik będzie opierać taktykę na oszustwach, technik skopiuje gotowce, graczy na serwerze nie będzie, a Wy stracicie gotówkę bezpowrotnie. Reputacja autora tematu mówi sama za siebie - dwa nieudane projekty przez podstawowe błędy, trzeci też nie wyjdzie.

Nie jest to ta sama ekipa. Nie jestem technikiem i nie mam wpływu na to, co będzie na serwerze zrobione i w jaki sposób. Co za tym idzie - funkcjonalność serwera. 

Twoj post został zgłoszony gdyż prosiłem, o komentarze tylko osób, które są wstępnie zainteresowane. Nie potrzebuje tutaj opinii na temat poprzedniego projektu. 

Pozdrawiam 

Edytowano przez VolTwin

7 minut temu, VolTwin napisał:

Nie jest to ta sama ekipa. Nie jestem technikiem i nie mam wpływu na to, co będzie na serwerze zrobione i w jaki sposób. Co za tym idzie - funkcjonalność serwera. 

Twoj post został zgłoszony gdyż prosiłem, o komentarze tylko osób, które są wstępnie zainteresowane. Nie potrzebuje tutaj opinii na temat poprzedniego projektu. 

Pozdrawiam 

Tyle, że opinia na temat poprzedniego projektu jest tutaj kluczowa ?

Chyba każdy chciałby wiedzieć w co inwestuje. A tutaj nie warto.

Technik bez żadnego doświadczenia.

Nie potrafi zupełnie nic, poza poradnikowym wrzucaniem kolejnych rzeczy. Nie przyjmuje krytyki na "klatę", blokuje ludzi na FB po wytknięciu mu błędu.

Przyjmuje zaliczki na tworzenie DZIAŁAJĄCEGO serwera, a tymczasem serwer crashuje się co kilka minut.

Pliki - zlepek internetowego gówna - tak jak napisał jeden z użytkowników wyżej.

9 godzin temu, VolTwin napisał:

- Przygotowane pliki pod stabilny i przyszłościowy projekt

Trochę śmiechłem, bo po tym co ujrzałem wczoraj w tych "stabilnych" i "przyszłościowych" plikach, zaniemówiłem.

Klęska serwera podpierana przez technika oraz jego znajomków "brakiem reklamy" - ale co reklama ma do sprawnego działania samego serwera?

Oczywiście gdy już pokazałem co jest nie tak (sprawa była dość oczywista, natomiast "technik" twierdził że absolutnie nie do naprawienia), postanowili usunąć pliki z maszyny sponsora i napisać ten temat.

Co do reszty teamu - także bez doświadczenia i podstawowej wiedzy - w tym sam autor tematu.

Podsumowując: Poziom teamu to totalne dno. Proponowałbym zmienić nazwę tematu na: "Chcesz zmarnować pieniądze, ale nie wiesz jak? Kliknij tutaj!".

Gdyby jednak któryś z bezczelnych członków tego "teamu" postanowił podważać to co napisałem, jestem skłonny wstawić kilka screenów, m.in. jak "technik" pyta się o podstawową konfigurację maszyny (bo nie umie), lub autor tematu prosi o pomoc w "dosyć prostym kolokwium".

egon_program.jpg

1 godzinę temu, gromrob napisał:

Tyle, że opinia na temat poprzedniego projektu jest tutaj kluczowa ?

Chyba każdy chciałby wiedzieć w co inwestuje. A tutaj nie warto.

Technik bez żadnego doświadczenia.

Nie potrafi zupełnie nic, poza poradnikowym wrzucaniem kolejnych rzeczy. Nie przyjmuje krytyki na "klatę", blokuje ludzi na FB po wytknięciu mu błędu.

Przyjmuje zaliczki na tworzenie DZIAŁAJĄCEGO serwera, a tymczasem serwer crashuje się co kilka minut.

Pliki - zlepek internetowego gówna - tak jak napisał jeden z użytkowników wyżej.

Trochę śmiechłem, bo po tym co ujrzałem wczoraj w tych "stabilnych" i "przyszłościowych" plikach, zaniemówiłem.

Klęska serwera podpierana przez technika oraz jego znajomków "brakiem reklamy" - ale co reklama ma do sprawnego działania samego serwera?

Oczywiście gdy już pokazałem co jest nie tak (sprawa była dość oczywista, natomiast "technik" twierdził że absolutnie nie do naprawienia), postanowili usunąć pliki z maszyny sponsora i napisać ten temat.

Co do reszty teamu - także bez doświadczenia i podstawowej wiedzy - w tym sam autor tematu.

Podsumowując: Poziom teamu to totalne dno. Proponowałbym zmienić nazwę tematu na: "Chcesz zmarnować pieniądze, ale nie wiesz jak? Kliknij tutaj!".

Gdyby jednak któryś z bezczelnych członków tego "teamu" postanowił podważać to co napisałem, jestem skłonny wstawić kilka screenów, m.in. jak "technik" pyta się o podstawową konfigurację maszyny (bo nie umie), lub autor tematu prosi o pomoc w "dosyć prostym kolokwium".

Jesteś idiotą jebanym, bo typ ci pisze że nie jest w żadnym projekcie, a ty mu komentujesz opinie na temat technika chłopie rozmiem, że też robisz serwery, i wszystko masz kupione bo jesteś jebanym zerem, ale zamknij mordę i wytykając błędy poprzedniego projektu gdzie chłopak pełnił roblę CM - Community Menager'a i nie miał żadnego wpływu na rozgrywkę tylko reklamę to się przypierdalasz i go obwiniasz? jak tam ten twój serwer co się wyjebał po 3 dniach? Stól pizda kacperek ! 

29 minut temu, Hype. napisał:

Jesteś idiotą jebanym, bo typ ci pisze że nie jest w żadnym projekcie, a ty mu komentujesz opinie na temat technika chłopie rozmiem, że też robisz serwery, i wszystko masz kupione bo jesteś jebanym zerem, ale zamknij mordę i wytykając błędy poprzedniego projektu gdzie chłopak pełnił roblę CM - Community Menager'a i nie miał żadnego wpływu na rozgrywkę tylko reklamę to się przypierdalasz i go obwiniasz? jak tam ten twój serwer co się wyjebał po 3 dniach? Stól pizda kacperek ! 

Myślałem, że poziom już niższy być nie może, że głupszym się juz nie da być.

Ale jednak udowodniłeś mi, że jestem w błędzie XD

Ciekawe jaki mój serwer się wyjebał po 3 dniach. A propos, twój wyjebał się po 2 minutach.

Ciekawe co mam kupione (pisze typ, który wrzuca syf z internetu - nazywając mnie zerem).

Ciekawe czy wrzuce screeny jak wchodziłeś w dupe bez wazeliny, żeby naprawić, bo sam nie umiesz.

Nauczyłbyś się trochę kultury. Wiem, bieda umysłowa, ale mógłbyś się jednak trochę postarać.

Chyba, że patola w domu nie pozwala. ?

Ale śmiało pisz dalej, potencjalny inwestor przeczyta wszystko - włącznie z twoim śmiesznym wpisem.

Udowodniłeś wszystkim, jak bardzo "poważny" i "przyszłościowy" projekt to będzie, drogi Bartusiu.

Teraz weź swoje przytulanki, smoczek do ust i wracaj do spania.

egon_program.jpg

9 minut temu, gromrob napisał:

Myślałem, że poziom już niższy być nie może, że głupszym się juz nie da być.

Ale jednak udowodniłeś mi, że jestem w błędzie XD

Ciekawe jaki mój serwer się wyjebał po 3 dniach. A propos, twój wyjebał się po 2 minutach.

Ciekawe co mam kupione (pisze typ, który wrzuca syf z internetu - nazywając mnie zerem).

Ciekawe czy wrzuce screeny jak wchodziłeś w dupe bez wazeliny, żeby naprawić, bo sam nie umiesz.

Nauczyłbyś się trochę kultury. Wiem, bieda umysłowa, ale mógłbyś się jednak trochę postarać.

Chyba, że patola w domu nie pozwala. ?

Ale śmiało pisz dalej, potencjalny inwestor przeczyta wszystko - włącznie z twoim śmiesznym wpisem.

Udowodniłeś wszystkim, jak bardzo "poważny" i "przyszłościowy" projekt to będzie, drogi Bartusiu.

Teraz weź swoje przytulanki, smoczek do ust i wracaj do spania.

Jaki bartusiu XDDDDDDDDDDD Jak ja jedynie kiedy co robiłem to grałem w metina w 2k14 roku xD 

Nie rozumiem po co tutaj jest taka wymiana zdań, jak jasno i wyraźnie jest napisane, że nie życzę sobie zbędnych komentarzy pod tym tematem. Czytanie ze zrozumieniem się kłania ... 

Potencjalny sponsor będzie miał jasno i klarownie wytłumaczone, co i jak z poprzednimi projektami i jakie są plany na kolejny.  

Nie wiem dlaczego odnosisz się do mojej osoby Panie grom. Na wszystkich podobnych projektach pełnie funkcje GM/CM. Nie mam wpływu na funkcjonalność serwera a przede wszystkim, co na nim się znajduje. 

To, co do mnie należy wypełniam odpowiednio i wrzucanie wszystkich do jednego wora jest nie na miejscu. 

Powtarzam, zainteresowane osoby będą oczywiście miały przedstawione całą ewentualną historie również z drugiej strony, a nie tylko od osób, które nie miały styczności z projektem od „środka”. 

Pozdrawiam

Z potwierdzonego info.

Technik który jest zawarty w twoim poście to Bartek aKa Toster aKa Pisarz. 

Hype - Kacper aKa Kalmar aKa Tekashi.

Technicy z powołania hahahahha. Żalosne.

Miłego dnia zycze.

Edytowano przez Yozeda

3 godziny temu, VolTwin napisał:

Polecam przeczytać ci w końcu ten pieprzony regulamin forum (i działów wszechobecnych). Dopóki jest to zgodne z regulaminem, każdy ma prawo się wypowiedzieć na dany temat i zawrzeć swoją opinię, dopóki robi to zgodnie z tematyką zarówno tematu obecnego, jak i działu mu przypisanego. 

1 godzinę temu, gromrob napisał:

[...]twój wyjebał się po 2 minutach.

Nie prawda, kłamiesz. Wyjebał się po 1,5 minucie... wróć, godziny... ale przed ogłoszonym startem (czyli w sumie prawie 2 minuty, ale na minusie).

42 minuty temu, Yozeda napisał:

[...]Technicy z powołania hahahahha. Żalosne.[...]

Tak coś czułem. Od początku coś mi tu śmierdziało i nie byli to tylko ,,teamlerzy z powołania'' (Valerie i VolTwin).

Nie no, Vol. jestem pod wrażeniem twego ,,totalitaryzmu''. A nie czekaj, to chyba był inny ustrój, w końcu jestem debilem.. Ale nie ważne. Po starcie info ,,co dalej'', gracze się łudzą ,,no kiedyś ruszy'', a tu cyk pliki usuwane są z serwera i forum offline. I w tym miejscu chciałem oficjalnie przeprosić @Bagietka - miano najgorszego CM roku niesłusznie trafiło w twe ręce.

"`Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na ile wymuszone przez makina lub inną osobę ``wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))`~ pewien mądry rabin z forum

23 minuty temu, Revayerq napisał:

Polecam przeczytać ci w końcu ten pieprzony regulamin forum (i działów wszechobecnych). Dopóki jest to zgodne z regulaminem, każdy ma prawo się wypowiedzieć na dany temat i zawrzeć swoją opinię, dopóki robi to zgodnie z tematyką zarówno tematu obecnego, jak i działu mu przypisanego. 

Nie prawda, kłamiesz. Wyjebał się po 1,5 minucie... wróć, godziny... ale przed ogłoszonym startem (czyli w sumie prawie 2 minuty, ale na minusie).

Tak coś czułem. Od początku coś mi tu śmierdziało i nie byli to tylko ,,teamlerzy z powołania'' (Valerie i VolTwin).

Nie no, Vol. jestem pod wrażeniem twego ,,totalitaryzmu''. A nie czekaj, to chyba był inny ustrój, w końcu jestem debilem.. Ale nie ważne. Po starcie info ,,co dalej'', gracze się łudzą ,,no kiedyś ruszy'', a tu cyk pliki usuwane są z serwera i forum offline. I w tym miejscu chciałem oficjalnie przeprosić @Bagietka - miano najgorszego CM roku niesłusznie trafiło w twe ręce.

W momencie, gdy pisałem informacje odnośnie dalszych prac nad serwerem technik i sponsor byli na to gotowi i chcieli działać. Później sytuacja się zmieniła, nie mam na to wpływu. Nie będę za nikogo świecił oczami. 

Tyle ode mnie. Wszelkie pretensje odnośnie Velorii czy innych projektów proszę kierować do technika / właściciela. 

Pozdrawiam. 

Do zamknięcia ? szybko poszło.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...