Skocz do zawartości

Wysyłamy swoje SpeedTesty!

Polecane posty

Pani Kasia

To i ja wrzucę swój:

8421199499.png

Edytowano przez PerryPb

Pani Kasia

8422253872.png

Ah ten mobilny play, mam nadzieję, że niedługo uda mi się przerzucić na jakieś światłowody o ile są dostępne w mojej zabitej dechami dziurze ?

Orange i UPC to gnioty, skoro sieć jest na sieci szkieletowej światłowodowej i serwery testowe też w tej sieci wynik zawsze będą doskonale gówniany czyli żaden . To tak jak sprawdzać ping w sieci lokalnej w domu i porównywać z pingiem na google.pl . 

Zróbcie test do miast poza Polską to dopiero będzie właściwa  prędkość łącza.  np do Amsterdamu ,  Londynu czy Frankfurtu tam gdzie  są węzły sieci i do której wpięta jest Polska. 

Edytowano przez Ktosiu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Pani Kasia

8440604198.png

closed.png

Pani Kasia

Dnia 16.07.2019 o 21:35, Ktosiu napisał:

Orange i UPC to gnioty, skoro sieć jest na sieci szkieletowej światłowodowej i serwery testowe też w tej sieci wynik zawsze będą doskonale gówniany czyli żaden . To tak jak sprawdzać ping w sieci lokalnej w domu i porównywać z pingiem na google.pl . 

Zróbcie test do miast poza Polską to dopiero będzie właściwa  prędkość łącza.  np do Amsterdamu ,  Londynu czy Frankfurtu tam gdzie  są węzły sieci i do której wpięta jest Polska. 

8455692155.png

Edytowano przez PerryPb

Dnia 16.07.2019 o 21:35, Ktosiu napisał:

a ten znowu zaczyna. jak masz już coś oceniać, to przynajmniej poużywaj tego trochę.

8455993397.png

Biorąc pod uwagę że między mną a serwerem jest 350km to nie wypada tak zle z tym upc, choć bywało paskudnie...

8562252402.png

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

8571681079.png

Parę dni temu założyli światłowód, na zabitej dechami wsi..  50 mieszkańców! ?

Edytowano przez _Shizuu_

WaldzioxD.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...