Skocz do zawartości

Szukam serialu

Polecane posty

Siema. Widzę że tutaj trochę martwo jest. Ale może znajdą się osobki które podrzuca coś ciekawego. Otóż dwa dni temu przypadkowo znalazłem kanał nieprzygotowani przesiedzialem cała noc żeby obejrzeć dwa sezony. I niestety się skończył. 

Więc teraz pytanie do was. Podobny serial do nie przygotowanych z yt, również o młodzieży. Najlepiej jeśli by to był polski serial. I fajnie gdyby dalej była produkcja. 

Przypomne szukam serialu o nastolatkach. :p

The walking dead oglądałem XDDD 

Profil Steam ---->  *Kliknij*

Chcesz posnapować? *-* Dodaj : gabryyy997

Pani Kasia

Polecam Riverdale albo Trzynaście Powodów... a tak z innej beczki to polecam Ci seriale Vikings oraz Game Of Thrones - może i odbiegają od tego co szukasz ale naprawdę świetne produkcje!

Edytowano przez xShezo

Game of Thrones obejrzałem. 

The walking dead również całe. 

Ale vikings nie oglądałem, zerknę coz to jest 

Profil Steam ---->  *Kliknij*

Chcesz posnapować? *-* Dodaj : gabryyy997

Pani Kasia

5 minut temu, MasterGVPL napisał:

Game of Thrones obejrzałem. 

The walking dead również całe. 

Ale vikings nie oglądałem, zerknę coz to jest 

Vikings to serial opowiadający historię ostatnich z pogan tj. Wikingów. Ukazane tam są dzieje wielkich wypraw Wikingów na zachód, historie Ragnara Lodbroka oraz jego synów. O wiele lepsza produkcja niż Game of Thrones a na dodatek najlepszy jaki kiedykolwiek widziałem soundtrack. Jest już 5 sezonów a pomysłów na kolejne odcinki/sezony nie brakuje. 

Jeżeli masz netflixa to polecam Sex Education, nie wiem czy krążą już gdzieś po necie odcinki online.

Pani Kasia

Jeśli chodzi o polski serial, to chyba jedyną dobrą opcją będzie Belfer.

Z zagranicznych The 100, które opowiada o losach nastolatków w postapo klimacie. Jeśli lubisz zjawiska paranormalne, a przy tym dawkę brytyjskiego humoru, to musisz sprawdzić sobie serial Misfits oraz The Fades. Obowiązkowo Stranger Things, który jest po prostu hołdem dla kinematografii lat 80-tych.

819531478353821175209.gif

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...