Skocz do zawartości

Oryginalność markowych butów na aukcji Allegro

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 127 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Cześć, szukam speca co mi powie czy to są fejki czy jakiś inny bubel robiony obecnie przez allegro.

Jestem zmuszony do szukania na allegro butów, bo na innych stronach nie ma nawet takich rozmiarów albo nie ma takich, które mi się podobają w rozmiarach  31 cm+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pani Kasia

To jest w twojej gestii zapytać sprzedawcę albo przeglądnąć sobie opinię o sprzedawcy by uzyskać więcej informacji o produkcie. 

O jakości i oryginalności dowiesz sie pewnie po dostawia dopiero. 

Po to pytasz by mieć potwierdzenie że się zwracałeś o potwierdzenie oryginalności w razie problemów z podróbkami. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Sprzedawca ma dobre opinie, jednak cena jest trochę niska - fakt jest to dość rzadki rozmiar, a produkt dostępny jest w pojedynczym egzemplarzu, ale tak czy inaczej trzeba uważać. Nikt na forum z całą pewnością nie jest Ci w stanie zagwarantować, że buty będą oryginalne, musisz je zamówić, a w przypadku podejrzenia podróbek po prostu zwrócić.

Pani Kasia

6 godzin temu, Ktosiu napisał:

To jest w twojej gestii zapytać sprzedawcę albo przeglądnąć sobie opinię o sprzedawcy by uzyskać więcej informacji o produkcie. 

O jakości i oryginalności dowiesz sie pewnie po dostawia dopiero. 

Po to pytasz by mieć potwierdzenie że się zwracałeś o potwierdzenie oryginalności w razie problemów z podróbkami. 

2 godziny temu, carbonx napisał:

Sprzedawca ma dobre opinie, jednak cena jest trochę niska - fakt jest to dość rzadki rozmiar, a produkt dostępny jest w pojedynczym egzemplarzu, ale tak czy inaczej trzeba uważać. Nikt na forum z całą pewnością nie jest Ci w stanie zagwarantować, że buty będą oryginalne, musisz je zamówić, a w przypadku podejrzenia podróbek po prostu zwrócić.

Sprawdziłem  sprzedawcę po Nip' ie i Regonie, ma własną działalność gospodarczą od 2016r. zajmującą się "4642Z-SPRZEDAŻ HURTOWA ODZIEŻY I OBUWIA".  Jest to jakieś potwierdzenie, że nie jest to oszust, a buty to oryginał tak jak napisał w aukcji?

Jest to jedynie potwierdzenie, że prowadzi legalną firmę, nie gwarantuje Ci to oryginalności produktów przez nią sprzedawanych. Niemniej jeżeli firma funkcjonuje od 3 lat, to oznacza że nie jest "krzakiem", który został zarejestrowany kilka dni temu na potrzeby oszustwa. 

2 godziny temu, carbonx napisał:

Jest to jedynie potwierdzenie, że prowadzi legalną firmę, nie gwarantuje Ci to oryginalności produktów przez nią sprzedawanych. Niemniej jeżeli firma funkcjonuje od 3 lat, to oznacza że nie jest "krzakiem", który został zarejestrowany kilka dni temu na potrzeby oszustwa. 

Dostałem odpowiedź:

"Witam,

Wszystkie oferowane przez nas produkty są w 100% oryginalne. Buty znajdują się w oryginalnym pudełku. Oczywiście, jeżeli produkt nie spełni oczekiwań, zawsze istnieje możliwość zwrotu.
Zapraszamy do zakupu.

Pozdrawiam,
Patrycja - zespół Shoes_sale"

Jak to będzie fejk to robię salto na taczki.  Stay tuned.

Pani Kasia

@carbonx @Ktosiu

Buty przyszły, ale nie jestem w stanie powiedzieć czy to fejk bo wyglądają dobrze. Znacie kogoś z forum lub poza(grupy etc.) kto mi potwierdzi na podstawie zdjęć czy to oryginał? Obecnie znalazłem tylko jedną warta uwagi osobę na fb.

IMG_20190418_145342.jpg

IMG_20190418_145747.jpg

IMG_20190418_145614.jpg

IMG_20190418_145327.jpg

https://www.ataf.pl/1095-19991-nike-air-force-1-foamposite-pro-cup-coral-stardust-black.html?gclid=Cj0KCQjwwODlBRDuARIsAMy_28W-iSBE8VXwej9gbEX6P3eMqDSmw1FCZCCYmiGrGG323SHUtMnhxA4aAltwEALw_wcB#/kolor-black/rozmiarnike_rozmiar_obuwie_meskie-eu_425

Jak widać jest różnica w cenie, bo te buty na wyprzedaży kosztują 380zł.
Miałbym wątpliwości co do oryginalności zakupionego produktu.
Dodam, że na atafie kupowałem buty kilka razy i stamtąd na pewno przychodzą 'legitne'.

1472584678_ieKxHrr.gif

5 minut temu, bleyzlxrd napisał:
https://www.ataf.pl/1095-19991-nike-air-force-1-foamposite-pro-cup-coral-stardust-black.html?gclid=Cj0KCQjwwODlBRDuARIsAMy_28W-iSBE8VXwej9gbEX6P3eMqDSmw1FCZCCYmiGrGG323SHUtMnhxA4aAltwEALw_wcB#/kolor-black/rozmiarnike_rozmiar_obuwie_meskie-eu_425

Jak widać jest różnica w cenie, bo te buty na wyprzedaży kosztują 380zł.
Miałbym wątpliwości co do oryginalności zakupionego produktu.
Dodam, że na atafie kupowałem buty kilka razy i stamtąd na pewno przychodzą 'legitne'.

Tylko, że na tej stronce, którą podałeś jest zupełnie inny model tego buta. Napisałem do 2 osób związanych z "streetwear", czekam co powiedzą. Czasem duże rozmiary lub bardzo małe są przeceniane bo to nie są chodliwe rozmiary. Mam możliwość zwrotu butów.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 127 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...